יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הקריטריונים לבחירת חברה ליצירת סרט תדמית מקצועית ואמינה
נכתב: אפריל 2024
הפקת סרט תדמית מקצועי ואיכותי היא צעד מרכזי בשיווק העסקי!
סרט תדמית הוא אמצעי מרשים ויעיל להצגת העסק, חיזוק המיתוג של העסק, והזדמנות מאוד יעילה להעברה מהירה ובאופן מרשים של המסרים השיווקיים של העסק לקהל היעד. לכן, לא מעט חברות ועסקים שוקלים הפקה של סרט תדמית לעסק. עסקים קטנים, לעיתים שוקלים להפיק בעצמם את הסרט, על מנת לחסוך בעלויות ההפקה, אבל גם להם די ברור, שמכיוון שסרט תדמית הוא הפנים של העסק, סרט תדמית לא מקצועי עלול לפגוע בעסק במקום לקדם אותו. לכן, רוב העסקים, ואפילו עסקים קטנים, שוקלים לפנות לחברות הפקת סרטי תדמית על מנת שיפיקו עבורם סרט תדמית מקצועי ומרשים. ובכדי שאכן יקבלו סרט מקצועי, הם צריכים לבחור בחברת הפקות מקצועית ואמינה, שגם תספק להם את הסרט תדמית שהכי מתאים להם, ושאכן יניב תוצאות חיוביות לעסק. 

מטרת מאמר זה היא לספק למנהל עסקים ומנהלי שיווק, קריטריונים עיקריים לבחירת חברת הפקה מקצועית ואמינה, ליצירת סרט תדמית לעסק שלהם.

מהם הקריטריונים לבחירת חברה להפקת סרט תדמית מקצועית ואמינה?
אם אתם נמצאים בתהליך של בחירת חברת הפקות סרטי תדמית, שתפיק את סרט התדמית לעסק שלכם, ואתם מתלבטים באיזו חברה לבחור, אלה הקריטריונים העיקריים לבחירת החברה:


1. ניסיון ויכולת בתחום- זהו הקריטריון הכי חשוב, שכמעט בוודאות ישרת את המטרה שלכם, והוא לבחור חברה עם ניסיון מוכח בתחום. בחרו חברה עם ניסיון רב בהפקת סרטי תדמית מגוונים. בדקו את תיק העבודות של חברת ההפקות, ובחנו את היכולת של החברה להפיק עבורכם את הסרט תדמית שאתם מעוניינים עבור העסק שלכם. 

2. הבנה של מטרות העסק שלכם- חשוב שהחברה שתבחרו תבין במדוייק את מהות העסק שלכם, ואת המטרות העסקיות שאתם רוצים להשיג באמצעות הסרט. זה יאפשר להם ליצור תוכן שמתאים לציפיות שלכם, ובעיקר- לקהל היעד, שזה הלקוח הפוטנציאלי שלכם.

3. איכות, מקצוענות ויציבות- וודאו שחברת ההפקות מצויידת הן בכוח אדם מקצועי ומנוסה, והן בציוד וביכולות טכניות המספקות איכות גבוהה של סרט תדמית, כמו שאתם מצפים לקבל עבור הסרט שלכם. בקרו בחברה, פגשו את האנשים, ותלמדו על כך באופן ישיר.
 
4. יכולת ניהול פרוייקטים- הפקה מקצועית של סרט תדמית יכולה להתבצע בצורה מקצועית ויעילה, רק אם מנוהלת כפרוייקט הפקה, המשלב את כל התהליכים המורכבים של ההפקה לכדי תהליך מובנה אחד. חשוב שהחברה שאתם בוחרים, תהיה מסוגלת לנהל את הפרוייקט באופן יעיל, ולהגיב לבקשותייכם ולשינויים מהירים, ועדיין להתנהל ביעילות. מהלך זה משמעותי על מנת שההפקה תסתיים גם בהצלחה, אבל גם תהיה בזמן ובתקציב שהוגדר לכך. כמובן שבמידה ומדובר בהפקה מאוד גדולה, ולא רק של סרט תדמית, אלא אולי גם סרטוני תדמית למוצרים שונים שהעסק מעוניין לקדם, חייבים לבוק שלחברת ההפקות ישנה יכולת לנהל פרוייקטים גדולים ומורכבים, ולעמוד בהם בהצלחה. חשוב לקבל מחברת ההפקות לא רק התחייבות לעמידה בלוחות זמנים, אלא גם הצדקה איך הם יכולים באמת לעמוד בלוחות הזמנים שהתחייבו.

5. שיתוף פעולה ותיאום- בחרו חברה שתהיה מוכנה לשמוע אתכם ואת הדעות שלכם, ושתשתף אתכם בתהליך יצירת הסרט. תיאום טוב עם הצוות הקריאטיבי, יבטיח שהתוצר הסופי יכול לשרת את המטרות שלכם.

6. יכולת יצירתית וחדשנות- חשוב לוודא שהחברה מצטיינת ביכולת יצירתית, ומביאה רעיונות חדשים לשולחן. סרט תדמית אמין ומקצועי צריך להיות מעוצב בצורה ייחודית שגם יתאים לעסק שלכם, אבל בעיקר גם יבדל אתכם מהמתחרים.

7. רגישות למקוריות וזכויות יוצרים-  וודאו שחברת ההפקות מבינה את החשיבות של כיבוד זכויות יוצרים, ושתשתף אתכם בתהליך רכישת הזכויות כשזה רלוונטי, ושכל ההפקה תתבצע בצורה חוקית ומקצועית. צריך להבין, שבגמר ההפקה, כאשר מתחילים להשתמש בסרט בדיגיטל, כל תביעה בנושא זכויות יוצרים מגיעה ישירות לעסק שמשתמש בסרט, ולא לחברת ההפקות. לכן, תדאגו להגן על עצמכם מראש.

8. עלות ההפקה- ברור שאסור שההצעה לעלות ההפקה שקיבלתם מחברת ההפקות יהיה קריטיריון יחיד, ושרק לפי הצעת המחיר תקבעו עם איזו חברה לעבוד. אבל, אין ספק שה קריטריון חשוב. וודאו שהצעת המחיר שקיבלתם מתאימה לתקציב שלכם, ושהוא גם מתאים לאיכות העבודה המוצעת. כמובן, כדאי להזיהר מהצעות מחיר נמוכות מידי, או הצעות גבוהות מידי. אתם תחליטו מה מתאים עבורכם, כאחד הקריטריונים לבחירת חברת ההפקות.

9. אופי החברה ותרבות ארגונית- חשוב לבחון את קשרי העבודה, אופי החברה והתרבות הארגונית. וודאו שקיימת תקשורת פתוחה ואפשרות להבין בכל רגע מה קורה בפרוייקט שלכם, ולהיות מעורבים בתהליך היצירתי, כולל נקודות אישור שלכם. תהליך יצירת הסרט צריך להיות חוויתית ומרגשת לשני הצדדים.

10. היכרות עם התחום העסקי שלכם- וודאו שהחברה מבינה את סוג העסק שלכם ואת דרישותיו המיוחדות. ידע עמוק בתחום העסקי, יכול לתרום להפקת סרט תדמית מותאם אישית ומוצלח, כי ניתן לבחון את העסק שלכם 'חיצונית', ולא רק על ידי מי שמעורב בתחום מבפנים.

11. היכרות עם תרבות של קהל היעד- אם העסק שלכם מתמקד בקהל יעד בשוק מסויים, עם שפה ותרבות מסויימת, יכול להיות יתרון לבחור חברה שמבינה את התרבות הספציפית, ויכולה להתאים את סרט התדמית לקהל היעד באופן הכי מתאים ומדוייק.

12. מדיניות גירסאות ותיקונים- הפקת סרט תדמית לעסק הינו תהליך מורכב, שמחייב יצירת כמה גרסות עד לסגירת גירסה סופית, ואפילו שינויים שמתבקשים אחריי תחילת השיווק, כהערות שמגיעות מנתוני צפייה ברשתות השונות. לכן, וודאו שיש לכם הבנה במדיניות הגרסאות והתיקונים של החברה. כמובן תהליך התיקונים, ושינוי גרסאות ובדיקות של הסרט, יכול להשפיע על זמן הסיום והתוצר הסופי, וצריכה להיות פתיחות ונכונות של חברת ההפקות לתהליך שכזה.

13. סוגרים הכל בכתב- ואחד הקריטריונים החושבים בעיניי, זה להימנע מהסכמות בעל פה. אני יודע שזה נורא ישראלי, ומתבסס על 'סמוך עליי'. לדעתי- זה הכי לא מתאים להפקת סרטי תדמית, תהליך מרובה שלבים, שיכול ליצור הרבה מאוד אי הסכמות, שחלקן אפילו מבוססות סתם על אי הבנה, או אפילו תקשורת לקוייה. לדעתי- כל דבר צריך להיות סגור ומגובה בכתב, החל מההצעה הראשונה, דרך ההזמנה, ועד לכל הסכמה שמגיעים אליה בכל שלב של תהליך ההפקה. 
 

לסיכום,  כל אחד מהקריטריונים האלה, יכול להיות רלוונטי בהתאם לצרכי העסק שלכם. בחירת חברה ליצירת סרט תדמית לעסק שלכם, דורשת התייעצות ושיקול דעת רחב, בהתאם לקריטריון הרלוונטי עבורכם, לצורך קבלת החלטה סופית. 

מנהל עסק- מעוניין לחזק את התדמית של העסק באמצעות הפקת סרט תדמית?

מתלבט איך לבחור חברת הפקות סרטי תדמית מקצועית ואמינה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים

 מדובר על הפקת סרט תדמית שהפקנו עבור בינייני האומה בירושלים, לצורך הגדלת החשיפה של המקום בחו"ל, וחיזוק המיתוג שלו כמוביל בתחום. מדובר על הפקה מאוד מורכבת, שכללה תחקיר מעמיק של היכולות של המקום, גיבוש תסריט שיציג את הבידול של המקום, וצילומים מורכבים של מספר ימים, הן קרקעיים במקום, והן צילומי רחפן של הסביבה, וכן שילוב של חומרי גלם רבים שקיבלנו מהלקוח. בסופו של התהליך התקבל סרט תדמית זה באורך של כ- 2 דקות, שמאוד הצליח בחיזוק המיתוג של המקום.

ראו סרט תדמית לחברה יצרנית מובילה בתחומה

מדובר על סרט תדמית לעסק באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להגידל את החשיפה ולחזק את המיתוג של חברה יצרנית מובילה בתחומה. סרט זה משלב מספר ימי צילום, עם קריינות שמציגה את היכולות של החברה, החדשנות והמובילות הטכנולוגית והלוגיסטית, כשהכל מצולם וערוך בצורה מקצועית, כך שבהחלט מחזק את המיתוג של החברה המובילה בתחומה.

ראו סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

 כאן מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להגדיל את החשיפה והנוכחות של חברת יזמות והשקעות בנדל"ן. סרטי תדמית של המתחרים לחברה בתחום, הם בדרך כלל סרטים רציניים, כמעט דרמתים. סרט תדמית זה מבוסס על תסריט מבריק, שמציג את העסק עם חיוך קל על השפתיים, הפוך מהמתחרים. לכן, הסרט זכה לצפיות רבות, ולהגדלה משמעותית של הפניות לעסק.

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים לפתרון בנייה מודולרית

מדובר על סרט תדמית לגיוס משקיעים, באורך של כ- 3 דקות, לחברה שפיתחה תהליך של בנייה מודולרית שחוסכת משמעותית את עלויות וזמן הבנייה בשטח. התסריט לסרט מבוסס על תחקיר מעמיק בתחום, כולל מחקר שוק בנושא. הסרט מבוסס על צילומי וידאו רבים ומקצועיים, חלקם קרקעיים וחלקם מרחפן, כך שניתן להתרשם מהתוצרים של הבנייה המודולרית, והיתרונות שלה. הסרט אמנם איפשר ליזם לגייס מימון להשלמת הפיתוח והשיווק של הפתרון הייחודי של החברה שהקים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות