יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צפייה בסרטי תדמית לעסקים
בעבר, צפייה  בסרטי תדמית לעסקים הייתה באמצעות טלוויזיות ומכשירי וידאו טייפ.  כיום, סרטים עסקיים (סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה) מועלים לאינטרנט, בעיקר לאתרי שיתוף סרטים כמו Youtube, ומשם מוטמעים באתרי החברות. לכן, עיקר הצפייה בסרטים היא באמצעות: מחשבים נייחים, טאבלטים ומכשירי סלולר חכמים (סמארטפונים). מטרת מדריך זה לאפשר לבעלי עסקים להכיר טוב יותר את האפשרויות הגלומות כיום בסרטי התדמית שהם הפיקו עבור העסק.

איך ניתן להאריך את משך ההתבוננות בסרט תדמית?

הפקת סרט תדמית שתחזק את המיתוג של העסק, מחייבת סרט באורך של 1-2 דקות. ניתן באמצעים רבים לשפר ולהאריך את זמן ההתבוננות של לקוחות פוטנציאלים בסרט, על ידי נושאים כמו: פתיח מעורר עיניין, וכן הלאה.

איך שינוי הרגלי הצפייה של הצרכנים יכולים לשנות את סרט התדמית?

השנים האחרונות גרמו לשינוי משמעותי בהרגלי הצפייה של הצרכנים, מה שמחייב שינויים גם בהפקת סרטי תדמית. מומלץ שכיום סרט תדמית יהיה: קצר, פשוט, כולל הרבה צילומי וידאו, בפורמט מותאם למדיה, ובעיקר- אישי

איזה פרמטרים מומלץ למדוד, על מנת לבחון יעילות סרט תדמית בדיגיטל?

הדיגיטל כולל מספר רב של כלים מקצועיים וחינמיים, לבדיקת הביצועים של סרט תדמית שהועלה לדיגיטל. לכן, ניתן בצורה קלה ומקצועית, לבחון את היעילות של סרט תדמית, ולעדכן אותו במידת הצורך. קראו כאן עוד בנושא.

איך לנצל בצורה מיטבית סרטון תדמית לעסק כך שיגיע אל קהל היעד?

על מנת להצליח לקדם שיווקית את העסק או המוצרים, חשוב להפיק סרטון תדמית שממוקד בקהל יעד ספציפי, שמציג בצורה ברורה את הערך שהוא יכול לקבל מהפתרון המוצג בסרטון, ולדאוג להפיץ אותו בדיגיטל תוך טרגוט קהל יעד

הפקת סרט תדמית למוצר פיזי- שתפו את הלקוח בחוויה

בכדי להצליח בקידום מכירות של מוצר פיזי בדיגיטל, מומלץ שהפקת סרט התדמית למוצר תיצור לקהל היעד חוויה רכישה דומה לרכישה של המוצר באולם תצוגה, בה הוא רואה את המוצר, מבין למה הוא טוב, ולשאול את איש המכירות

הפקת סרטי תדמית- לחשוב על מי צופה בסרט

כאשר מפיקים סרט תדמית לעסק, חשוב להבין באילו אמצעים מתכננים להפיץ את סרט התדמית. מכיוון שלאמצעים שונים יש מאפיינים שונים, מומלץ להתחשב בעיקר בקהל הצופים, ולהפיק סרטים שונים המותאמים לאמצעים השונים.

הפקת סרטון תדמית קצר- וכמה שיותר קצר!

במידה ומפיקים סרטון תדמית לקמפיין בגוגל, אורך מקסימלי של הסרטון צריך להיות 60 שניות. קמפיין ברשתות חברתיות, מחייב סרטון תדמית באורך של עד 30 שניות. חשוב שבאותם זמנים קצרים, התוכן יהיה משכנע לקוחות.

סרטוני תדמית באינטרנט

מבחינת תכולת סרטון התדמית, ואופן הצגת המידע, צריך לקחת בחשבון שכיום אמצעי הצפייה בסרטוני התדמית מגוונים, החל ממסכי מחשב נייחים, דרך אייפדים ועד לסמארטפונים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה מותר, וממה להיזהר בהעלאת סרט תדמית ליוטיוב?

יוטיוב מאפשר העלאת סרט תדמית בחינם, כמעט ללא מגבלה. הוספת סרטי תדמית וסרטי מוצר ליוטיוב, והטמעתם (embed) באתר העסק, תוך שימוש בפרמטרים נכונים, תורמים במידה משמעותית להגדלת החשיפה של העסק ולקידומו.

סרטון תדמית לרשת חברתית

במידה ומעוניינים לפרסם מוצרים או חברות ברשתות חברתיות, מומלץ להפיק סרטון תדמית קצר, אשר מותאם לפרסום ברשת. מומלץ גם לקדם את סרטוני התדמית ברשת. קראו כאן איך מומלץ לבצע זאת, כולל דוגמאות.

צפייה בסרט תדמית מטלפון חכם (סמארטפון)

יותר ויותר לקוחות מבצעים עסקאות דרך טלפון חכם, כך שממולץ להתאים את סרטי התדמית וסרטי המוצר להצגה יעילה גם בזמן צפייה באמצעות טלפון חכם. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

כמה זמן באמת צופים בסרט תדמית לעסק?

בעולם של המדיה החדשה, זמן הצפייה הממוצע בסרטי תדמית לעסקים הוא בסביבות הדקה, כמעט ללא קשר לתחום שבו פועל העסק. על מנת לוודא קבלת תוצאות מסרט התדמית, מומלץ שבתוך 30 שניות לשכנע את הצופה במסר העיקרי

צילום סרט תדמית לעסק ב- 4K

צילום ברזולוציה של 4K היא מדהימה, וחיונית לסרטי קולנוע. אבל, לסרטי תדמית לעסקים, המוצגים על גבי מסכי מחשב, בצפייה דרך האינטרנט, איכות צילום של 1K היא מדהימה באותה מידה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

התאמת סרטי תדמית יד רושמת לטלפונים חכמים (Whiteboard)

בהנחה שעיקר הלקוחות שלכם צופים בכם דרך טלפונים חכמים (סמארטפונים), מומלץ להפיק עבורם סרטי תדמית מבוססים טכניקת אנימציה מסוג יד רושמת (Whiteboard), ולבצע אותם באופן שימשוך צופים בסרט, ויעודד רכישה.

שיווק באמצעות סרטי תדמית בניו מדיה

עולם התקשורת החדש כיום נקרא ניו-מדיה, ומבוסס על פרסום ושיווק באמצעי האינטרנט השונים, שרובם ללא עלות. העלות העיקרית לבעל העסק היא עלות ההפקה של סרט התדמית, כך ששיווק בניו מדיה הוא הפרסום הזול ביותר.

למה מומלץ להעלות סרט תדמית ליוטיוב?

קיימות אפשרויות רבות לאחסון והצגת סרטי תדמית לעסקים. אנחנו ממליצים על אחסון ביוטיוב, שירות שניתן ללא תשלום באמינות מאוד גבוהה, וכמעט ללא מגבלות. סרט התדמית שלכם תמיד יהיה זמין ללקוחות, וללא עלות.

טיפים להפקת סרטוני תדמית עבור טלפונים חכמים (סמארטפונים)

עולם השיווק עבר לטלפונים חכמים, כי שם נמצאים הלקוחות העיקריים. לכן, בהפקת סרטוני תדמית יש להתחשב בכך. קראו כאן טיפים חשובים להפקת סרטון תדמית עבור טלפונים חכמים, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לתערוכה

מומלץ לכל מי שמציג בתערוכה או בכנס, להפיק סרט תדמית, אשר יוקרן במקום בולט מחוץ למבנה של החברה, ואשר ישמש כגורם מעודד לקוחות פוטנציאלים חולפים להיכנס למבנה של החברה. קרא כאן על הפקת סרט תדמית לתערוכה

מה הקשר בין אינפוגרפיקה וסרטוני תדמית?

האינפוגרפיקה הינו אמצעי חשוב ביותר, המאפשר להציג בצורה ברורה ומהירה מידע בתוך סרטון תדמית. מומלץ להשתמש בה בהפקת סרטוני תדמית לטלפונים חכמים, או עבור כנסים ותערוכות. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות.

זמני צפייה בסרטוני תדמית

אנחנו ממליצים להפיק סרטוני תדמית לעסקים, אשר מתבססים בעיקר על צילומי וידאו, מה שיוצר חיבור רגשי אצל הלקוח, ומבטיח זמני צפייה יותר ארוכים מאשר סרטוני אנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

פתיחת ערוץ יוטיוב לסרטוני תדמית

לצורך קידום העסק מומלץ להפיק סרטוני תדמית לעסק. את הסרטונים מומלץ להעלות לערוץ יוטיוב ייעודי של העסק, ולא ישירות לאתר החברה. באופן כזה מקבלים מקום אחסון חינמי, אמין וזמין 24/7. קרא כאן כולל דוגמאות

פורמטים מומלצים לסרטוני תדמית בהתאם למדיה

המדיה החדשה היא היעילה ביותר לשיווק באמצעות סרטוני תדמית. יש להתאים את פורמט סרטוני התדמית לכל סוג מדיה בנפרד. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטון תדמית למדיה החדשה, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרטוני תדמית לאתר עסקי ולרשתות חברתיות?

לאמצעי מדיה שונים נדרשים סרטוני תדמית שונים. אבל, בתכנון נכון מראש ניתן לחסוך עלויות, ובאותה הפקה להפיק גם סרטוני תדמית לאתר החברה וגם סרטוני תדמית לקידום בפייסבוק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איך לגרום לאנשים לצפות בסרטון תדמית?

על מנת שסרטוני התדמית שמפיקים לקמפיינים שיווקיים יהיו יעילים, צריך לחשוב על מי שצופה בסרטון התדמית, ולעודד אותו להישאר ולצפות בסרטון. לדעתי הכי חשוב זה לגרום לצופה להרגיש כאילו הוא כבר רכש את המוצר.

איך לתפוס את תשומת הלב של הלקוח באמצעות סרטון תדמית?

בכדי לבלוט מהתחרות, בכל הפקה של סרטון תדמית מומלץ להשתמש בכלים מגוונים אשר ימשכו את תשומת ליבו של הלקוח הפוטניאלי, ויגרמו לו להניע תהליך רכישה. אלה יהפכו באמת את סרטוני התדמית לכלי השיווקי הכי אפקטיבי

העצמת חוויית לקוח באמצעות סרטי תדמית

אין ספק שסרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר בקידום מכירות. חשוב בכל הפקה של סרט תדמית לחשוב על הלקוח, ולהעצים את חוויית הרכישה שלו, מה שהכי מניע לפעולה, ויוצר לקוח מרוצה, שגם ממליץ על החברה. קראו כאן עוד

סרטון תדמית- אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני

סרטון תדמית הוא הכלי הכי יעיל לקדם שיווקית מוצרים חדשים. בגלל שפע של סרטוני תדמית שמפיקים, חשוב שהפתיח של סרטון התדמית ייצור רושם ראשוני טוב, מה שיעודד את הלקוחות הפוטנציאלים להמשיך ולצפות בסרטון.

הדגשת יתרון תחרותי בסרטון תדמית

בכדי לקדם מכירות של מוצר חדש, חשוב להתמקד בסרטון התדמית ביתרון התחרותי של המוצר, ביחס לפתרונות חליפיים, ולהתמקד בקהל היעד שזה חשוב לו. מומלץ לצלם את סרטוני התדמית בוידאו, בכדי שכך גם היתרון יראה

אם אתם מעוניינים בסרט תדמית למוצר שיניב תוצאות- תציגו את המוצר!

הפקת סרט תדמית למוצר מומלץ לבצע בצילומי וידאו, ולא באנימציה, על מנת שניתן יהיה להציג את המוצר בפועל, לבנות אמינות, לעורר רגש ולהניע לפעולה. את זה וידאו עושה בצורה הכי יעילה בסרט תדמית עם צילומי וידאו.