יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צילום סרט תדמית לעסק ב 4K

צילום סרטים במצלמות 4K

בשנה האחרונה נכנסו לשוק יותר ויותר מצלמות וידאו שתומכות ברזולוצית צילום של 4K, כלומר 3840x2160. רזולוציה זו גדולה פי ארבע מהרזולוציה המקובלת כיום בצילומים של 1K, כלומר 1920x1080. באופן טבעי, חברות ההפקה דוחפות את בעלי העסקים להפיק סרטי תדמית ברזולוציה של 4K. נשאלת השאלה, האם זה נדרש כבר כיום?

אם כך, מה המשמעות של צילום סרטי תדמית ב 4K?

אין ספק, רזולוצית 4K כיום נותנת צילומי וידאו באיכות של סרט המצולם בפילים של 35 מ"מ. כשמקרינים כזה סרט על מסך קולנוע, האיכות באמת מדהימה, ולכן אין ספק שבהפקת סרטי קולנוע עוברים ל 4K. 

אבל, בהפקת סרטי תדמית לעסקים, שבסופו של דבר מוצגים באתרי האינטרנט של העסקים, אין הבדל בין סרט שצולם ב- 1K  או ב- 4K. שניהם איכות מדהימה בהצגה על מסכי מחשב, גדולים ככול שלא יהיו. נכון שיוטיוב כיום כבר תומך בהעלאת קבצים ברזולוציה גבוהה של 4K, אך מדובר בקבצים מאוד גדולים, וכשמישהו יצפה בסרטים באינטרנט, הוא יצטרך ערוץ תקשורת בקצב 100Mb, אחרת הסרט יקרטע.

ברור שהאיכות היא מדהימה, ואין כל בעיה לצפות בסרט תדמית גם בערוצי תקשורת מקובלים בקצב שמעל 25Mb. גם בצפייה במסכי ענק של "42 לא נראה כמעט הבדל בין סרט ב- 1K או סרט ב- 4K.

 

קיימת תוספת עלות בעריכה של סרטי תדמית שצולמו ב 4K?

זה שמצלמות זמינות לצילום ב 4K, אפילו בצילומי רחפן, די מעודד לצלם את סרטי התדמית ב 4K. זה כמעט ולא מייקר את הצילומים, כי זו תכונה מובנת במצלמות החדשות. אבל, יש לכך השפיעה על עלות עריכת סרטי התדמית. קודם כל, קבצי חומרי הגלם הם ענקיים (פי 4 מצילומי Full HD), מה שמחייב אחסון יותר גדול ויקר. בנוסף, תוכנות העריכה כיום די מתקשות להתמודד עם קבצים כאלה גדולים, כך שזמני העריכה, העיבוד וההפקה של קבצי הוידאו התארכה משמעותית. 

 

עיקר הצפייה בסרטי תדמית היא בטלפונים חכמים (סמארטפונים)

בשנים האחרונות, רוב השיווק עבר לטלפונים החכמים כי שם נמצאים כיום רוב הלקוחות. לסרטי תדמית המופקים בהתחשב בטלפונים חכמים יש דרישות כך שהצפייה תהיה מותאמת למדיה. אבל, הדבר החשוב ביותר הוא רוחב הסרט לצפייה בטלפונים חכמים. מדובר בדרך כלל בקצבים של כ 2Mb, או מעט יותר ברשתות מסוג 4G. זה עדיין רוחב סרט צר יחסית לסרטים כבדים. בנוסף, הרזולוציותשל הטלפונים החכמים הכי מתקדמים כיום היא של כ- 1K, כלומר רזולוציה של 1920x1080. 

אם כך, בהנתן שגם רוחב הסרט לצפייה בסרטים בטלפונים נמוכה יחסית, ורזולוציית המהיא כ 1K, אין כלל טעם להפיק סרטי תדמית ברזולוציה של 4K.

לסיכום, צילום ברזולוציה של 4K היא מדהימה, וחיונית לסרטי קולנוע. אבל, לסרטי תדמית לעסקים, המוצגים על גבי מסכי מחשב, בצפייה דרך האינטרנט, איכות צילום של 1K היא מדהימה באותה מידה. בנוסף, בכל מקרה לא ניתן לצפות בסרטי 4K בטלפונים חכמים, שהם כיום הצרכנים העיקריים של סרטי תדמית.אולי יעניין אותך גם:    מהי אינפוגרפיקה?


                                 פתיחת ערוץ יוטיוב לסרטוני תדמית

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, או לפרוץ לשווקים חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית לחברה יצרנית

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית בהם שולבו צילומי וידאו מרחפן שהופק לאחרונה

כל מה שמוצג בסרט קצר זה הוא מקבץ מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית בהם שילבנו צילומי וידאו מרחפן. בעבר, צילומים מגובה בוצעו באמצעות צילום ממטוסים קלים, והעלות הייתה מאוד גבוהה, והתוצאות לא הכי איכותיות, כי גם המצלמות היו באיכות בינונית, וגם המייצבים של המצלמות הכבדות תפקדו בקושי מול הרעידות של המטוסים הקלים. בשנים האחרונות התפתח תחום צילומי וידאו מרחפן, בהם משולבות מצלמות קטנות וקלות, עם איכות צילום של 4K, אשר מותקנות על מייצבים מעולים, כך שמתקבלים צילומים מדהימים. תראו לדוגמא בסרט קצר זה לאיזו רמת צילום הגיעו הצילומים מרחפן, מה שתרם משמעותית לאיכות של כל סרט תדמית שהפקנו, בו שולבו צילומים מרחפן
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה בחו"ל. סרט התדמית כולל צילומי וידאו רבים, הן ממצלמת וידאו קרקעית, מצלמת וידאו ניידת ומצילומי רחפן. חלק מהצילומים בוצעו באיכות 4K, מה שנותן איכות מדהימה, ומאוד מקל גם לערוך את סרט התדמית וגם לבצע תיקוני צבע. בגמר ההפקה, סרט התדמית הועלה לרשת באיכות HD 1080, ולא 4K, מכיוון שקובץ ברמה של 4K מאוד גדול, ומכביד על הרשת, ומי שצופה בסרט התדמית דרך ערוץ שהוא לא באיכות גבוהה, כמו למשל טלפנים חכמים, לא יקבל בכל מקרה את האיכות של 4K. בנוסף, איכות סרט התדמית ברמת HD היא בכל מקרה לא פחות ממדהימה, כך שבחלט ניתן להסתפק באיכות זו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות