יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צילום סרטון תדמית לעסק באולפן מסך ירוק (Green Screen)

מהו אופן מסך ירוק (Green Screen)?

לצורך הפקת סרטון תדמית, או סרט מוצר, קיימים מקרים בהם אנחנו מעוניינים להפריד אנשים, או מוצרים, מהמקום הפיזי בו הם נמצאים, ו"לשתול" אותם במקום אחר. לצורך כך נדרש לצלם את האנשים, או המוצרים, במה שנקרא "אולפן מסך ירוק", שכשמו כן הוא: אולפן צילומים שבו הכול ירוק, הרצפה והקירות מהצדדים ומאחור ירוקים. במידה ומצלמים סרטוני תדמית בכזה אולפן, ניתן בעריכה להסיר את כל החלקים הירוקים שבצילום, ולשתול במקומם תמונה או סרט וידאו של הסביבה בה אני מעוניין שהאנשים או המוצרים יהיו.

זה נשמע מאוד פשוט, אבל- בדיוק כאן מתבטאת המקצועיות, הן של צוות האולפן, הן של הצלמים והן של העורכים. על מנת שההפרדה תהיה "נקייה" ותראה טבעית, כאילו באמת המוצרים נמצאים בסביבה של הרקע, חייבים לטפל בהרבה מאוד מרכיבים, כאשר הגורם החשוב ביותר הוא התאורה. במידה והאולפן והאלמנטים המצולמים מוארים בצורה נכונה, המלאכה של הצלם והעורך בהמשך הרבה יותר פשוטה. 

מה המשמעות של צילום באולפן מסך ירוק?

ברור שתהליך זה מייקר את ההפקה, מכיוון שגם נדרש להשכיר אולפן מסך ירוק ליום צילומים, והעריכה יותר מורכבת, אבל, כאשר זה הכרחי- תוצאות מקצועיות משדרגות משמעותית את סרטוני התדמית, או את סרט המוצר, ומגדילות את הסיכוי שלקוח פוטנציאלי יקבל בעקבות הצפייה בסרט החלטת קנייה. 
 

על מה חשוב להקפיד בצילום באולפן מסך ירוק?

כאשר מתכננים לצלם באולפן מסך ירוק, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. מוצרים הכי יפים- שהמוצר שמצלמים יהיה הכי יפה שאפשר, נקי, ללא אלמנטים מיותרים או לא מקובעים. 

2. אולפן גדול- שהאולפן בו מצלמים יהיה מספיק גדול על מנת שיכיל את כל הדינמיקה המתוכננת בסרט.

3. הכי חשוב- תאורה מקצועית- בכדי שניתן יהיה להסיר בעריכה את הרקע, חשוב שהמצולמים יקבלו תאורה אופטימלית, במיוחד כזו שתתאים לרקע שמתכננים לשלב מאוחרי המצולמים. רק אוסף גדול של אביזרי תאורה מקצועיים, ברי שליטה מרחוק, יאפשרו לבצע זאת. חשוב לציין, ללא תאורה מתאימה, העורך הכי טוב יתקשה להתאים את המצולמים לרקע, וזה יראה כמו 'הדבקה' בסרט התדמית. מאוד חשוב להימנע מכך

לסיכום, כאשר נדרש בסרטוני תדמית לבודד אנשים או מוצרים מהסביבה בה הם נמצאים, ולשתול אותם בסביבה חדשה, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילומים באולפן מסך ירוק. תהליך זה מייקר את ההפקה, אבל אם נעשה בצורה מקצועית, הוא משדרג משמעותית את סרטון התדמית, ומגדיל את הסיכוי לרכישה של צופה פוטנציאלי.אולי יעניין אותך גם:   סרטון תדמית לעסק- לא יותר מ- 90 שניות!


                                 שילוב צילומי רחפן בסרטוני תדמית

 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

ועכשיו ראו איך המוצר שולב בעריכה בסרטון התדמית

ראו תחילה את הסט-אפ של התאורה באולפן מסך ירוק, לצורך צילום מוצר מסתובב

ראו מקבץ של סרטוני תדמית שהפקנו השנה

מדובר על סרטון תדמית לחברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, באורך של כדקה, אשר מורכב ממקבץ של קטעים מתוך מגוון סרטוני תדמית שהפקנו בשנה שעברה. סוג כזה של סרטון תדמית נקרא Showreel. רוב סרטוני התדמית שהפקנו השנה היו מבוססים על צילומי וידאו, חלקם בתוך העסקים שעבורם הפקנו את הסרטונים, חלקם באויר הפתוח, וחלקם בתוך אולפן מסך ירוק.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת וורלדשופ טכנולוגיות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית לחברת וורלדשופ טכנולוגיות, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר צולם כולו באולפן מסך ירוק. סרטון זה הינו אחד מתוך סדרה של מספר סרטוני תדמית, אשר כולם צולמו באולפן מסך ירוק. רק בעריכה הסרנו את הרקע הירוק שמאחורי הפריזנטורית, ושתלנו מגוון רקעים בהתאם לנושא שהוצג באותו סרטון תדמית. היתרון של אולפן מסך ירוק הוא בכך שקודם כל מדובר על אולפן צילומים שקט, עם תאורה מתאימה, כך שניתן ללא כל קושי לצלם ולהקליט שחקנים שמציגים נושאים שונים. בנוסף, במידה ומסירים את הרקע הירוק, ניתן לשתול כל רקע אחר מאחורי השחקנים, ובכך ליצור תחושה כאילו הם באמת צולמו באותו מקום, ולא באולפן. בכך ניתן 'להעביר' את השחקנים לכל מקום בעולם בעריכה של הסרטונים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות