יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צילום סרטון תדמית ברכב

צילום ברכב- אתגר משמעותי


סרטוני תדמית היעילים ביותר, הם אלה המצולמים בוידאו. בסרטים כאלה, הלקוח יכול לראות את החברה והמוצרים, ולא צריך לדמיין איך דברים אמורים להיראות, כמו בסרטי אנימציה. ואם כבר מצלמים בוידאו, אנחנו ממליצים לצלם בלוקיישן בו משתמשים במוצרים, ולא בצורה סטרילית באולפן. 

אבל, מה עושים במקרה שרוצים להכין סרטון תדמית למוצר שמשתמשים בו ברכב? זה אומר שחייבים לצלם את הסרטון ברכב בזמן נסיעה. אין ספק, זה מעורר הרבה מאוד קשיים. 

מה מיוחד בסרטון תדמית זה?

בסרטון תדמית זה, בו מדגימים את הפעולה של מצלמת דרך המותקנת ברכב, לא הייתה ברירה אלא לצלם את הסרט בתוך רכב נוסע, ולהראות בו זמנית את הרכב בנסיעה, ואת התוצאה של צילומי הוידאו של מצלמות הדרך, ובכך לייצר אמינות גדולה בפעולה התקינה של מצלמת הדרך.
 

 

 איזה אתגרים יוצר צילום סרט ברכב נוסע?

לצלם סרטון תדמית בתוך רכב נוסע יוצר את האתגרים הבאים:

- הרכב מאוד רועד בזמן נסיעה, והרעידות 'עוברות' למצלמת הוידאו, ויוצרות טשטוש רב באיכות הוידאו וריצודים. המצב יחמיר אם נדפון את מצלמת הוידאו לרכב, כי אז הרעידות עוברות ישירות למצלמה.

- קיים פער גדול בין האור שבתוך הרכב, לבין האור שבחוץ, כך שאם רוצים שיראו בברור פרטים בתוך הרכב, החוץ יראה 'שרוף' (מאוד לבן ומסנוור)

- כאשר מצלמים מתוך הרכב, רואים מספרים של מכוניות מחוץ לרכב, ואם מעוניינים להעלות את סרטון התדמית לאינטרנט, חייבים למחוק או לטשטש מאוד את מספרי המכוניות.

- רואים מחוץ לרכב שלטים ופרטים שמזהים את המקום כישראלי, מה שמונע צילומים של סרטון תדמית למטרות ייצוא

 

מה עושים בסרטי קולנוע?

כאשר בסרט קולנוע נדרש לצלם סצינות בתוך רכב, יש כמה סוגי פתרונות מאוד יקרים:

- צילום על גביי גרר מיוצב- מעמיסים את הרכב על גביי גרר מיוצב, שאותו גורר רכב אחר שנוסע בדרך בכי חלקה שיש. את המצלמות, שגם הן מיוצבות, מקבעים על גביי הגרר, או בתוך הרכב, כך שנושא הזעזועים פוחת משמעותית..

- צילום בתוך אולפן מסך ירוק- מכניסים דגם של הרכב אל תוך אולפן מסך ירוק, בו מצלמים את כל הסרט, ובעריכה מסירים את הרקע הירוק ושותלים במקומו צילומים של תנועה ברחוב, כל שהאפקט שמתקבל הוא רכב בנסיעה, בזמן שבפועל הרכב היה סטטי באולפן

 

מה עשינו אנחנו בהפקה של סרטוני תדמית למצלמות הדרך?

בהפקה של סרטוני התדמית למצלמות הדרך השונות, נקטנו בפעולות הבאות:

- המצלמה שצילמה בתוך הרכב הייתה מצלמה מיוצבת על גביי גימבל אלקטרוני, כך שהיא 'ספגה' את כל הרעידות והסטיות שהיו בזמן הנהיגה

- ציפינו את כל החלונות של הרכב בחומר מקטב, שהקטין משמעותית את כניסת האור מבחוץ, ואיפשר לראות את כל הפרטים בתוך הרכב בצורה ברורה, בלי שהחלק החיצוני יהיה 'שרוף'

- בכול הצילומים בתוך הרכב, השתמשנו בעומק שדה קטן, כך שכל מה שצולם מבחוץ היה מטושטש, ולא ניתן היה לראות מספרי רכבים, או להבין שהשלטים הם בעברית

- בחרנו דרך יחסית שטוחה, ללא מכשולים בכביש, וצילמנו תמיד כשהשמש הייתה מאחוריי הרכב, ולא כנגד השמש.
 

לסיכום, צילום סרטון תדמית בתוך רכב נוסע יוצר הרבה מאוד אתגרים, כמו רעידות קשות, הבדלי תאורה קיצוניים וכד. ניתן לפתור את זה יחסית באמצעים פשוטים, בתנאי שמתארגנים לכך מראש.

אולי יעניין אותך גם:   איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך 
 

מנהל שיווק - מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש?

מתכנן להפיק סרטון תדמית?
 

ראו תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך המותקנת ברכב

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, לקידום שיווקי של מערכת אגירת מים ברכבי עבודה. גם צילומים של סרטון זה, כללו צילןומי חוץ ברכבים, כולל צילומים של רכב עבודה כבד, ושל טרקטור. מדובר על צילומי חוץ מאוד מורכבים, במיוחד מכיוון שהיה יום 'שימשי', כמעט ללא עננים, כך שנדרש היה להתגבר על עומצת השמש באותו יום. כל הצילומים צולמו עם פילטר חוץ כהה גבוהה יחסית, כך שבעריכה ניתן היה לבצע את כל תיקוני הצבע, וההתאמה בין השוטים השונים, כך שצבעי הסביבה הירוקה יראו שוב יפים כמו במקור.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מצלמת דרך חדשנית לרכבים. הדרך היעילה ביותר לקדם את המצלמה, ולהציג את ביצוע המצלמה בפועל, היא דרך צילום של המצלמה כפי שהיא מותקנת ברכב, והביצועים שלה תוך כדי נסיעה של הרכב. אין ספק שהצילומים בתוך רכב נוסע היו אתגר משמעותי, החל מהצורך להוסיף מסננים מיוחדים על חלונות הרכב, כך שהמצלמה לא תסונוור מהשמש החיצונית. בנוסף וזה הנושא העיקרי- למנוע רעידות של מצלמת הוידאו בתוך רכב נוסע. לצורך כך המצלמה שלנו מוקמה על גביי מייצב, ובתוך העדשה של המצלמה גם היה מייצב נוסף. התוצאה מוצגת בסרטון התדמית, שאכן הצליח להעביר את כל המסרים השיווקיים בצורה הכי יעילה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות