יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
פורמטים מומלצים לסרטוני תדמית בהתאם למדיה

אמצעי הפרסום הזול והיעיל ביותר- המדיה החדשה!

מנהלי שיווק מבינים שהמדיה החדשה, קרי- האינטרנט, הינה המדיה היעילה והזולה ביותר לפרסום ברשת, כך שכיום כל קמפיין שיווקי מכוון למדיה זו. לצורך כך, מנהלי שיווק עובדים מול חברות הפקה, לצורך הפקת סרטוני תדמית לעסק ולמוצרים, שהם כידוע הכלי היעיל ביותר לפרסום ברשת. 

אבל, המדיה החדשה כוללת מגוון גדול של אמצעים, כאשר לכל אחד מתאים פורמט שונה של סרטונים. במאמר זה נסקור את הפורמטים המומלצים לכל אחד מאמצעי המדיה החדשה.

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצרים חדשים?

מתכנן להפיץ את הקמפיין באמצעי המדיה החדשה?
 

סרטון תדמית לאתר של העסק

לאתר החברה, אנחנו ממליצים על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, המבוסס על צילומי וידאו או גרפיקה דינאמית. הפורמט המתאים ביותר הוא (HD 1080p (1920x1080. 

סרטון תדמית לאתר יוטיוב (Youtube) או וימאו (Vimeo)

גם לאתרי שיתוף קבצים כמו יוטיוב או וימאו, אנחנו ממליצים על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, המבוסס על צילומי וידאו או גרפיקה דינאמית. הפורמט המתאים ביותר הוא (HD 1080p (1920x1080. בדרך כלל, סרטונים אלה מוטמעים באתר העסק, כך שלא מעמיסים את האתר.

לסיכום, המדיה החדשה היא היעילה ביותר לשיווק באמצעות סרטוני תדמית. יש להתאים את פורמט סרטוני התדמית לכל סוג מדיה בנפרד.
אולי יעניין אותך גם:     סרט תדמית לרשת חברתית - לחץ כאן


                                  טיפים להפקת סרטונים לטלפונים חכמים - לחץ כאן


 

סרטון תדמית לרשת עסקית כגון LinkedIn

לינקדאין היא רשת מקצועית, וצופים בה בדרך כלל אנשי מקצוע. לכן, לרשת זו אנחנו ממליצים להעלות סרטים מקצועיים, באורך של עד 2.5 דקות, בהן ניתן להציג נושאים מקצועיים מורכבים. הפורמט המומלץ הוא (HD 1080p (1920x1080

סרטון תדמית לרשת חברתית כגון פייסבוק

לפייסבוק מומלץ להעלות סרטוני תדמית של מבצעי קידום מכירות, או של דברים שימושיים, שמדברים אל אנשים שמשוטטים ברשת. אורך סרטוני התדמית המומלצים לשילוב בפייסבוק הוא 30-60 שניות. הפורמט המומלץ הוא (HD 720p (1280x720

סרטון תדמית לרשת האינסטגרם

האנסטגרם הינה רשת מיוחדת, בה נדרש להעלות סרטים בפורמט מיוחד. מכיוון שעיקר הצפייה באינסטגרם הינה מטלפון חכם במצב אנכי, נדרש שהסרטים יהיו בפורמט מרובע. הפורמט המומלץ הוא (HD non-std 720p (720x720. אורך סרטוני התדמית המומלצים לשילוב באינסטגרם הוא עד 30 שניות.

ראו סרטון תדמית למכונת חירור פלסטיק חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, שנחשב יחסית כסרטון ארוך, לצורך הצגת מכונת חירור יריעות פלסטיק חדשנית. המכונה מהווה פריצת דרך טכנולוגית, שגם מוגנת בפטנט, אשר מספקת תכונות הכי מתקדמות בשוק מכונות החירור. על מנת להחדיר כזו טכנולוגיה, הפקנו את הסרטון תדמית הזה, שהוא בעיקרו טכני, אבל מציג את הערך ללקוח בצורה הכי ויזואלית שאפשר, כלומר- בצילומי וידאו. באופן כזה, הלקוחות הפוטנציאלים נחשפים בצורה בלתי אמצעית ליתרונות של המכונה עבורם. סוג כזה של סרטוני תדמית, מתאימים לאתר החברה, לבלוגים מקצועיים, לרשתות עסקיות, ולמצגות ללקוחות, כולל מצגות בתערוכה טכנולוגית. במידה ומעונינים בסרטון תדמית לרשת חברתית, עדיף לקצר את הסרטון לסדר גודל של כדקה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר הופק במיוחד עבור הפצה באינסטגרם. המיוחד בהפקה זו, שהפורמט של הצילומים ושל העריכה הוא פורמט מרובע, כלומר האורך והרוחב של הפריים זהים, ועדיין ברזולוציה גבוהה על מנת לשמור על איכות הסרטון. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות