יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
עשור ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

עשור ליהב הפקות!

יהב הפקות הוקמה בשנת 2009, במטרה להפיק סרטים לעסקים. בתחילת הדרך, גובש צוות העובדים, כך שיכלול: תחקירן, קופירייטר, צלמי וידאו ועורכים, כל התפקידים החיוניים להפקת סרטי תדמית לעסקים. מאז, הצוות כמעט ולא השתנה, כאשר את רוב ההפקות אנחנו עושים בעזרת כוח האדם הקיים, ולעיתים נעזרים בקבלנות משנה לנושאים שאינם במסגרת החברה, כגון: קריינות, צילומים באולפן מסך ירוק, וכד. במקרי עומס, אנחנו נעזרים בפרילנסרים לצורך צילומי וידאו, או תוספת לעריכה. 

כיום, כל ההפקות שלנו הן סרטים לעסקים: סרטי תדמית לעסקים, סרטי תדמית למוצרים טכנולוגיים, סרטי הדרכה, סרטים לתערוכה, סרטים למשקיעים, וכן הפקות מיוחדות על פי צרכי העסקים.

לפני שנציג את היתרונות של עשור ליהב הפקות, ראו שני את שני סרטי התדמית שהפקנו לאחרונה:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לאתר הזמנות קרוזים

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את היתרונות של הזמנת קרוזים אונליין (באינטרנט), ולא באמצעות שיחת טלפון עם סוכן נסיעות. סרט התדמית מציג בצילומי וידאו את ספינות הקרוזים המפוארות, ואת המקומות המדהימים אליהם מפליגים.

מה היתרונות של עשור ליהב הפקות?

 
מהעובדה שיהב הפקות פועלת בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים כבר מעל 10 שנים, יש מספר רב של יתרונות ללקוחות, ובכללן:

1. ממוקדים רק בהפקת סרטים לעסקים- יהב הפקות במשך כל ה- 10 שנות ההפקה, פעלנו רק מול עסקים. אנחנו לא עובדים מול אנשים פרטיים, ולא מפיקים 'סרטי בר מצווה'. כל החברה מתמקדת אך ורק בהפקת סרטים לעסקים, שעיקרם: סרטי תדמית לעסקים, וסרטי תדמית למוצרים טכנולוגיים.

2. עבודה מול כל סוגי העסקים- החברה לא מגבילה את עצמה לעבודה מול סוג אחד של לקוחות, לדוגמא: חברות תעשייתיות. להיפך, יהב הפקות עובדים מול כל סוגי העסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מתקדמות, כגון: אינטל, סימנס, אסטראזניקה. מול כל סוג עסק אנחנו תופרים ביחד את הצוות המדוייק שיכול לענות על הצרכים של אותו עסק, תוך התחשבות מקסימלית בתקציב הלקוח. כיום, מכל סוג של גודל לקוח יש לנו עשרות לקוחות מרוצים.

3. עבודה מול רוב תחומי העסקים- במשך עשר שנות ההפקה, יצא לנו להפיק סרטי תדמית כמעט בכל תחומי העסקים, אותם הכרנו לעומק במסגרת התחקירים המעמיקים שבצענו, כך שיכולנו להציג את הבידול של אותם עסקים בהצלחה, ולמתג את העסקים כמובילים בתחומם.
 
4. צוות מגובש ויעיל- עשר שנות עבודה משותפת הביאה את הצוות של יהב הפקות להבין אחד את השני, כמעט בלי לדבר. כל פעילות משותפת מתוקתקת בצורה הכי יעילה, מהניסיון רב השנים של עבודה משותפת. זה גם מבטיח שהמחירים שלנו הם אטרטיביים לכל סוגי העסקים, ולכל גודל עסק.

5. המוטו הוא הצגת הייחוד- הדבר הכי חשוב לכל עסק זה להציג את הייחוד שלו ביחס למתחרים. בכדי שנוכל לעשות את זה בצורה הכי מוצלחת, מבצעים תחקיר מעמיק, ואז הקופירייטר היצירתי שלנו מציג את העסק בצורה ייחודית, ולאחר אישור התסריט, הצוות המקצועי דואג שכל ההפקה תהיה ייחודית, כך שהעסק יוצג בצורה שתניב לו תוצאות. ובאמת, למרות שהפקנו מעל 800 (!) סרטי תדמית לעסקים, לא תמצאו אצלנו שני סרטים 'דומים'. כל סרט תדמית משדר ייחוד, הן של העסק והן מבחינת ההפקה.

6. התאמת פתרונות לכל תוכנית שיווקית- מנהלי שיווק פונים אליינו לצורך הפקת סרט תדמית לעסק. אנחנו קודם כל מלבנים עם הלקוח מה התוכנית השיווקית של העסק? רק אחריי שהתוכנית ברורה ומוגדרת, אנחנו תופרים לאותו לקוח את סרט הכלים הנדרש לתמיכה באותה תוכנית שיווקית, החל מפתרונות של סרטי תדמית לאתר העסק, סרטוני תדמית לרשתות חבריות או עסקיות, סרטי תדמית לתערוכה, ואפילו סרטי תדמית למשקיעים פוטנציאלים. 

7. משתפים בידע- במהלך שנות הפעילות, דאגנו להכין מאמרים מקצועיים, אותם העלנו במסגרת 'מידע שימושי', וכיום ניתן למצוא מעל 250 מאמרים מקצועיים באתר, מחולקים לפי נושאים מקצועיים, כגון: הפקה, עלויות, שיווק וכן הלאה. כל מאמר מקצועי מלווה בדוגמאות של סרטי תדמית, אשר מציגים את היישום של מה שמוצג במאמר.

 

יהב הפקות במספרים


בעשר שנות פעילות של יהב הפקות, הגענו להישגים הבאים:

1. נוכחות משמעותית בגוגל אורגני- יהב הפקות לא מפרסמת כלל, לא בגוגל ולא ברשתות חברתיות. לאתר החברה יהב הפקות נוכחות מאוד משמעותית בדף הראשון של גוגל, בחיפוש אורגני. לכל מילות המפתח בתחום ההפקות של סרטים לעסקים, כגון: סרט תדמית, סרטון תדמית, סרטי תדמית, סרטוני תדמית וכד, יהב הפקות נמצאת במקומות גבוהים בגוגל אורגני (בדרך כלל מקומות 2-5). בביטויים יותר מדוייקים כגון: סרט תדמית לעסק, סרטון תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסקים וכד, יהב הפקות במקומות הראשונים (בדרך כלל מקומות 1-3).

2. עבודה מול מעל 400 עסקים- עד היום הפקנו סרטים למעל 400 עסקים שונים, מכל תחומי התעשייה, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מתקדמות.

3. הפקת מעל 800 סרטים- עבור העסקים השונים, הפקנו מעל 800 סרטים, כאשר רובם סרטי תדמית לעסקים, סרטי תדמית למוצרים מתקדמים וסרטי הדרכה למוצרים טכנולוגיים. 

4. ערוץ יוטיוב מהנצפים בתעשייה- את כל סרטי התדמית שהפקנו העלנו לערוץ יוטיוב של יהב הפקות. בערוץ קיימים כיום מעל 700 סרטים, בהם צפו מעל 220 אלף צפיות(!). לערוץ של יהב הפקות ביוטיוב ישנם כ- 340 מנויים, שעוקבים אחריי כל סרט חדש שמועלה לערוץ.
 


לסיכום, עשר שנות פעילות משותפת של צוות מקצועי, יצירתי ונלהב, אשר ממוקד רק בהפקת סרטי תדמית לעסקים, מאפשר ללקוחות שילוב של ניסיון ויעילות שבאה לידי ביטוי בהפקות שמניבות תוצאות חיוביות לעסקים.
 

 סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את הבעיה איתה מתומדד העולם, הפתרון התוכנתי שפותח על ידי חברת אקולוג'יק, כולל צילומים של החברה עצמה, וכן צילומי מסך אקטיביים מתוך התוכנה שהחברה פיתחה.

סרטון תדמית קצר ליהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים!

סרטון תדמית קצר להצגת חברת יהב הפקות, שהמוטו שלה הוא 'רואים תוצאות בעסקים, דרך הפקת מגוון גדול של סרטים לעסקים, כולל: סרטוני תדמית, סרטי מוצר, סרטוני הדרכה, ועוד מגוון גדול של סרטונים שיווקיים לקידום עסקים, כגון: סרטים לגיוס משקיעים, לקד"מ, לדיגיטל, לתערוכות וכן הלאה. סרטון תדמית זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון סרטים שהפקנו לעסקים שונים.
נכתב: ספטמבר 2019

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות