יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
עלות הפקת סרטי תדמית באנימציה לעסקים

מהם סרטי תדמית באנימציה לעסקים?


בדרך כלל כשאומרים סרט אנימציה, לכולנו עובר בראש סרט אנימציה של וולט דיסני (cartoon). כמובן, אף חברת הפקה לא מפיק סרטי אנימציה כאלה עבור עסקים. סרטי התדמית המופקים הם בדרך כלל סרטים הכוללים 'אלמנטים' שונים מאויירים, שבאמצעות תוכנות גרפיות ואנימטיביות, מזיזים את ה'אלמנטים' האלה במרחב (לפעמים בדו-מימד, ולפעמים בתלת-מימד). הטכניקה העיקרית המשמשת לסרטים אלה היא גרפיקה דינאמית (motion graphics). מאוד נדיר שמשלבים דמויות 'הולכות' או 'מדברות', כמו שראינו בסרטי וולט דיסני. 
 

מהם סוגי סרטי התדמית באנימציה לעסקים?


קיימים הרבה מאוד סוגים שונים של סרטי אנימציה, אבל בהפקה של סרטי תדמית באנימציה לעסקים, קיימים שני סוגים עיקריים:

- סרטי whiteboard- סרטים הכוללים 'יד רושמת' וגרפיקה שנוצרת מתנועת היד

- סרטי גרפיקה דינאמית motion graphics- סרטים הכוללים אלמנטים גרפיים מיוחדים, המונעים במרחב
לסיכום, סרטי תדמית באנימציה המופקים עבור עסקים הם בעיקר בטכניקה של whiteboard (יד רושמת) או גרפיקה דינאמית (motion graphics). עלות סרטים אלה תלויה באורך הסרט, ומתחילה מעלות של 6,000 ש"ח לסרט של כדקה.


אולי יעניין אותך גם:    הדמיות תלת ממד בסרט תדמית לעסק


                                 האם סרטי תדמית באנימציה יותר זולים מסרטי וידאו?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להציג קונספט חדשני?
 

ראה תחילה סרט תדמית באנימציה שהופק בשיטת whiteboard

מדובר על חלק מסרט תדמית באנימציה, הכולל גרפיקה באיכות גבוהה, אשר כאילו 'נוצר' על ידי יד רושמת. סרטים מסוג זה מאוד מתאימים לסרטי הסבר של פתרונות חדשים, הצגת אפליקציות חדשות, או סרטי הדרכה. הסרטים כוללים גם קריינות מקצועית, ומוזיקת רקע מלווה, וכמובן כותרות להדגשת המסרים העיקריים.

עלות סרטי תדמית מסוג whiteboard מאוד תלויים באורך הסרט. בטכניקת הפקה זו, סרטים באורך של כדקה מתחילים בעלות של כ- 6,000 ש"ח. 

ראה עכשיו סרט תדמית באנימציה שהופק בשיטת גרפיקה דינאמית

בסרט תדמית זה משולבים אלמנטים גרפיים מיוחדים, אשר מוכנסים אל תוך הסרט בצורה דינאמית ומעניינת, ומאפשרים לספר סיפור. בצורה זו מומלץ מאוד להשתמש עבור הצגה של קונספטים חדשניים, אפליקציות מיוחדות, תוכנות מורכבות וכד. סרט התדמית כולל גם קריינות מקצועית, מוזיקה מלווה וכותרות להדגשת מסרים עיקריים.

גם עלות סרטי תדמית בגרפיקה דינאמית מאוד מושפעת מאורך הסרט. בהפקת סרטים בשיטת גרפיקה דינאמית (motion graphics), עלות סרט באורך כדקה מתחילה בעלות של כ- 14,000 ש"ח. 

ראו סרט תדמית באנימציה לחברת מיחזור אלקטרוניקה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר באנימציה, אשר הופק עבור חברת מיחזור אלקטרוניקה. בסרט התדמית ניתן לראות את כל התהליכים שעובר ציוד שהגיע למיחזור בחברה, כאשר הכל מוצג באנימציה. על מנת לחזק את התדמית של החברה, הפקנו גם סרט תדמית נוסף שכולו צולם בוידאו בתוך החברה. באופן כזה הקונספט של מיחזור הציוד הוצג באנימציה, בזמן שהיכולות של החברה והתשתיות הוצגו בסרט שצולם בוידאו. אין ספק שזה פתרון יקר (הפקה של 2 סרטי תדמית), אבל היתרון שבכך מוצג גם הקונספט וגם היכולות של החברה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להצגת תוכנה חדשה שהפקנו לאחרונה

עקרונית אנחנו ממליצים שתוכנות חדשות ואפליקציות מתקדמות וקונספטים חדשניים עדיף להפיק באמצעות סרט תדמית באנימציה. היתרון העיקרי של אנימציה בסרט שהיא מפשטת מאוד את ההבנה של המוצר התוכנתי החדש, והופכת אותו לנגיש לכל אחד. אבל, ישנם מוצרים תוכנתיים שאותם אנחנו ממליצים להפיק באמצעות סרט המצולם דווקא בוידאו, ולא באנימציה. המוצר המוצג בסרט תדמית זה הוא דוגמא לכך. המוצר שהחברה פיתחה הוא מוצר תוכנתי לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, ואספקתם ללקוחות. בתהליך זה מעורבים גורמים רבים, שלכל אחד יש כבר פתרון תוכנתי לניהול החלק שלו, והוא יתקשה לקבל פתרונות חדשים, אם הוא לא יזדהה עם הבעיה ועם הפתרון. סרט אנימציה לא מעורר הזדהות, ובוודאי לא ברמה שסרט וידאו מעורר. ואכן, סרט תדמית זה מצליח ליצור הזדהות אצל הלקוחות הפוטנציאלים, מה שבפועל הגדיל מכירות של הפתרון של החברה.