יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
עבודה עם שחקנים בסרטוני תדמית

מתי כדאי לשלב שחקנים בהפקת סרטוני תדמית?

בהפקות שלנו, אנחנו ממליצים ללקוחות לשקף כמה שיותר אמינות, ולהציג את העסקים והמוצרים בצורה הכי שקופה, מה שאומר צילומים בוידאו. אנחנו גם מעדיפים שמנהלי העסק ייצגו את העסק, ויעמדו מול המצלמות, כך שהלקוחות יוכלו להקשר אליהם ולמוצרים ולקבל החלטת רכישה בהתאם. אבל, זה בהרבה מקרים מאוד לא פשוט. מנהלי עסק או מסרבים להצטלם, או לא מצליחים לתפקד בצורה אמינה מול המצלמה, כי הרי הם לא שחקנים. במקרים אלו אנחנו ממליצים לשלב שחקנים בהפקה של סרטון התדמית עבור אותם עסקים. 

 

מה היתרונות של עבודה עם שחקנים בסרטוני תדמית?

במידה ואכן אין ברירה ונדרש לשלב שחקנים בתהליך ההפקה של סרטון תדמית עבור עסק, יש לכך רק יתרונות. השחקנים באופן טבעי יכולים לשחק דמיות שונות, החל מאנשי העסק ועד לפריזנטורים, ולייצג את העסק בצורה הכי משכנעת. ניתן לשכור כמה שחקנים, וכן גם ניצבים, בדיוק כמו בהפקת סרט קולנוע, ולבנות עולם שלם של דימויים על פי הדימיון של הקופירייטר שהכין את התסריט לסרטון התדמית של אותו עסק. ברור שעלות ההפקה של כאלה סרטוני תדמית גדלה משמעותית, ויש לסגור את הנושא מראש עם הלקוח.


ראו למטה כמה דוגמאות של סרטוני תדמית בהם שולבו שחקנים:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 סרטון תדמית למכשיר מדידה רפואי

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, בו גם שחקנית מקצועית מציגה שימוש נכון במכשיר מדידה רפואי. המכשיר נועד לשימוש על ידי אוכלוסיה מבוגרת, ולכן גם השחקנית שנבחרה יחסית מבוגרת. גם כאן דיוק הפעולות היה קריטי, ולכן השחקנית עברה הכשרה בחברה לפני ביצוע הצילומים.

יתרון גדול- עלות גבוהה?

אין ספק, שמאוד נוח לעבוד עם שחקנים, וניתן להפיק סרטוני תדמית שיעבירו את המסר בצורה הכי מדוייקת ואמינה תוך העזזרות בשחקנים. אבל, מדובר על הוצאה כבדה. כיום, לכל שחקן יש מנהל, או משוייכים למשרדי הפקות, וישנה מגבלה של שכר מינימום לשחקן. נכון להיום, עלות שחקן ליום צילומים, ואפילו כאלה עם ניסיון מועט יחסית, היא כ- 3,000 ש"ח. בנוסף, צריך לדאוג להביא את השחקנים לסט הצילומים, או לשלם להם על הגעה, לדאוג לכלכלה שלהם במהלך היום, וברוב המקרים הם לא מוכנים להצטלם אם אין מאפרת על הסט. לכן ברוב הסרטים נעזרים בשחקן או שניים לכל היותר, ולפעמים בתגבור של כמה ניצבים, שהם בעלות יותר נמוכה.   


לסיכום, יש יתרון גדול לעבודה עם שחקנים בהפקת סרטוני תדמית, כך שניתן על ידי פריזנטורים/שחקנים לייצג את העסקים בצורה הכי מקצועית ואמינה.יש לקחת בחשבון שמדובר בעלות כבדה יחסית, ולכן בדרך כלל מגבילים את סרטוני התדמית לשיתוף של 1-2 שחקנים בלבד.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     שילוב הומור בסרטון תדמית-  לחץ כאן                                             סרטון תדמית לפרסום במדיה הדיגיטלית-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית לחברת מכשירי מעקב מקצועיים

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, בו שחקנית מקצועית, שהיא גם קריינית, מתפקדת כבתור פריזנטורית שמציגה את החברה. ברקע הסרטון מציגים את החברה, כולל התשתיות שבה ויכולות השירות הגבוהות. השחקנית צולמה באולפן מסך ירוק, ובעריכה הרקע הירוק הוסר, ומוצג ויז'ואל אחר.

 סרטון תדמית למכשור הנשמה רפואי

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 3 דקות, בו מציגה שחקנית מקצועית, איך להשתמש במוצר הרפואי, בצורת צעד אחר צעד. מכיוון שמדובר על מיכשור רפואי, היה חשוב הדיוק של הצגת השימוש הנכון במוצר, וזה בוצע בצורה מדוייקת על ידי השחקנית, אחריי שעברה הכשרה בחברה.

 סרטון תדמית לרשת מוסכים מיוחדת

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 2 דקות, בו שחקן מקצועי, עם הרבה ניסיון בעבודה מול מצלמה, מציג בצורה הומוריסטית מספר סיטואציות יום יומיות בהן בעלי רכבים נתקלים, ואיך רשת המוסכים יכולה לעזור לפתור את אותן בעיות.

 ראו סרטון תדמית תפעולי למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

סרטון תדמית זה מציג את התפעול הנכון של מכשיר רפואי לבתי חולים. את התפעול הנכון מדגימה שחקנית שגוייסה לטובת הסרטון. מכיוון שמדובר במכשיר רפואי מורכב, נדרשה הכשרה מקיפה של השחקנית, על מנת שתוכל להדגים בצורה שוטפת, אבל גם מדוייקת. מכיוון שהמוצר פונה לחו"ל, נדרשה קריינות באנגלית, ולצורך כך הקלטנו קריינית שהיא American Native Speaker. בעריכה סינכרנו בין ההדגמה של השחקנית, לבין הקריינות שהוקלטה בנפרד. באופן כללי, סרטוני תדמית לתפעול נכון של מכשירים, עדיף בליווי קרינות מקצועית, במקום פריזנטורים שמציגים באנגלית, בעיקר בכדי להבטיח מקסימום מובנות של המידע. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות