יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית שירוץ ברקע של אתר האינטרנט של החברה

לכל עסק יש אתר אינטרנט, אבל מאיזה דור?

מסתבר שגם אתרי אינטרנט מושפעים מאופנות מתחלפות. בכל כמה שנים מתגבש עיצוב 'סטנדרטי' חדש של אתרי אינטרנט. עסקים שלא משדרגים את האתר שלהם ניתפשים כמיושנים, כמו הדור הקודם של האופנה שכבר חלפה לה. זה גם מקרין על מוצרי החברה, שבמידה והאתר לא שודרג, הם גם נתפשים כמיושנים בעיניי לקוחות פוטנציאלים. אז אם אמרנו שלכל עסק יש אתר, אז עכשיו לכל עסק יש אתר שכדאי שהוא ישדרג אותו כל כמה שנים לגרס הכי מודרנית, בכדי שלא להחשב למיושן. 

 

מהו כיום העיצוב הכי מודרני של אתרי אינטרנט?

כיום רואים יותר ויותר אתרים, בהם המידע פרוס לרוחב כל הדף, ולא מרוכזים בעיקר במרכז הדף. כמובן שהם גם מואמים לטלפונים חכמים (סמארטפונים), כשהמעבר בין מחשבים, לפטופים, אייפדים וניידים שקוף לחלוטין, ומותאם במדויק לכל גודל מסך. בנוסף, בשנים האחרונות אנחנו רואים עסקים שמוסיפים לדף הבית של האתר סרט תדמית, אבל לא כזה שרץ אחריי שמפעילים אותו בחזית הדף, אלא דווקא סרט תדמית שרץ ברקע של אתר החברה, ולכל רוחב המסך.

איך מומלץ להפיק סרטי תדמית שישמשו כרקע לאתר החברה?

לעסקים שיש להם אתרים שתומכים בסרטי תדמית כרקע בדף הבית, או לכאלה שמתכננים לשדרג את האתר כך שיאפשר זאת, מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית כרקע לקחת בחשבון את הנושאים הבאים:

1. כבר מהתכנון הראשוני של סרט התדמית לעסק, לקחת בחשבון את האפשרות לשלב סרט תדמית כרקע לאתר. כלומר, שכאשר סיימנו את הפקת סרט התדמית לעסק, ניתן ממנו 'לגזור' את הסרט שנועד לרוץ ברקע באתר.

2. מומלץ שסרט התדמית יצולם בוידאו, ויאפשר למצלמה לשוטט בין המיקומים השונים שבחברה, כך שיציגו את התשתיות של החברה. נושא זה חשוב מאוד בעידן בו מתבצעות עיקר הרכישות באינטרנט. אנשים הפכו חשדניים בכל הקשור לעסקים. הם חוששים מעקיצה, העסקים שלא עומד מאחוריהם כלום, אלא רק נוכלים. שילוב של סרט המצולם בוידאו, אשר מציג את התשתיות והיכולות של החברה, משקף אמינות לכל רוכש פוטנציאלי, שבוודאי לא מדובר בנוכלים, אלא בעסק חוקי וקיים עם תשתיות.

3. כל האוירה של הסרט צריכה להיות חיובית וכייפית. אם החברה משווקת מוצרים כדאי שבסרט יראו אנשים משתמשים במוצרים מחייכים ונהנים. אם מדובר על חברה שמספקת שירותים, אז שיראו את העסק, האנשים, החדרים, כאשר שוב האנשים מחייכים למצלמה, וכאילו מזמינים את הצופה להתחבר לחברה.

4. הסרט אמור לרוץ ללא סאונד, כך שלא לשלב בסרט תדמית זה קריינות או מוזיקת רקע, וחשוב שהאוירה הכייפית תועבר רק דרך הויז'ואל (מה שרואים), כי לא שומעים כלום בסרט זה.

5. כל הויז'ואל צריך להיות דינאמי, כלומר צילום של דברים בתנועה, או של האנשים או של המצלמה. באופן כזה לא מרגישים כאילו 'הצילום תקוע', וזה גם מאוד מושך תשומת לב לצפות בסרט, ולהיכנס לאוירה.

6. אורך סרט התדמית צריך להיות כ- 2 דקות, ומוקרן בצורה מחזורית, כלומר בכל פעם שהוא מסתיים הוא מתחיל אוטומטית מההתחלה. 

7. חשוב לוודא שגם האתר החדש שתומך בהצגת סרט תדמית כרקע לאתר במחשב שולחני, תומך כך בהצגת הסרט כאשר עוברים לצפייה בניידים. לדעתי, בצפייה מניידים יש פחות תרומה לסרט שירוץ ברקע דף הבית. לכן, לדאוג לבטל את ההצגה של הסרט כאשר עוברים לצפייה מניידים.


לסיכום, באתרי אינטרנט מודרניים, אשר פרוסים לרוחב כל המסך, מומלץ להציג סרט תדמית של העסק כרקע בדף הבית. יש להקפיד בהפקה של סרטי תדמית כאלה, על כמה כללים חשובים שיהפכו את הסרטים ליעילים.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית אחד לכמה יישומים                                     סרטי תדמית- העולם עבר לצפייה בוידאו
 

מנהל עסק - מעוניין לחזק את אתר האינטרנט של החברה?

מעוניין להיתפש כעסק חדשני?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה דוגמאות לשני סרטי תדמית שתוכננו לרוץ ברקע של אתרי אינטרנט

סרט תדמית כרקע לאתר של סוכנות ביטוח 

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מתוכנן לרוץ ברקע של דף הבית של סוכנות הביטוח. הסרט, שמצולם כולו בוידאו. המצלמה 'משוטטת' ברחבי החברה, מציגה את אנשי החברה הלבביים, את המספר הגדול של אנשי הסוכנות, ואת התשתיות הרחבות הקיימות. סרט תדמית זה 'מזמין' רת הצופים להגיע לסוכנות, ולהנות משירותים לבביים ואישיים.

סרט תדמית כרקע לאתר של יבואן מערכות ורכיבים להייטק

גכאן מדובר על סרט תדמית של כ 2.5 דקות, אשר מהווה סיור וירטואלי בחברה. המצלמה 'נכנסת' לחברה, ומשוטטת בכל החדרים שבחברה, אפילו 'טסה' לסניף בהונג קונג בו מתבצעת חלק מהפעילות. בעצם זהו סרט התדמית המלא של היבואן, שגם משמש ללא סאונד כסרט רקע לאתר, כי כך הוא תוכנן מלכתחילה. 

ראו סרט תדמית כרקע לאתר חברת מחם- פתרונות לתעשייה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 4 דקות, אשר נועד להציג את תחומי הפעילות של חברת מחם- פתרונות לתעשייה, תוך הדגשת הצגת מגוון המוצרים בכל תחום, ומה הייחוד של החברה ביחס למתחרים. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית, אשר מופעלת כאשר צופים בסרט ביוטיוב, או בדף הבית של החברה. אבל, אותו סרט תדמית, משמש ללא הקריינות או מוזיקת הרקע, כסרט רקע לאתר החברה. עדיין, גם ללא הקריינות, ניתן להבין את תחומי הפעילות של החברה והייחוד שלה, וזו בדיוק הייתה המטרה.

ראו סרט תדמית כרקע לאתר החברה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את עיקרי המסרים של החברה, שפיתחה תוכנה יישומית לרכבים. סרט התדמית הזה מתוכנן לרוץ ברקע של אתר האיטנטרנט של החברה, וכך גם תוכנן: כל המסרים מועברים דרך הויז'ואל (מה שרואים), שהם צילומי וידאו איכותיים וקצביים עם הרבה מאוד דינמיקה. כל המסרים מוצגים דרך כותרות דינמיות גדולות, שנכנסות לתצוגה באופן מעניין. הסרט לא כולל קריינות, וגם מוזיקת הרקע מושתקת כאשר הסרט רץ ברקע של האתר. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות