יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית שיווקי למטרת שיווק בחו"ל

שיווק מוצרים בעולם הגדול

עסקים רבים החלו בשיוק של מוצריהם רק בישראל, וככול שהתבססו החליטו לפתוח שווקים חדשים בין לאומיים. ברוב המקרים נדרשות התאמות של המוצרים לשווקים חדשים. אבל בכל מקרה, מה שהכי חשוב הוא גם להתאים את כל החומרים השיווקיים לשווקים החדשים. כמובן, שאין הכוונה רק שינוי השפה מעברית לאנגלית, אלא שינוי מהותי במסרים, כך שיתאימו לקהל היעד.

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום ושיווק מוצרים הוא סרט תדמית. אבל, כשמעוניינים להתחיל ולשווק בחו"ל, צריך לדבר על סרטי תדמית, ולא סרט תדמית, כי לכל שוק יש להתאים את סרט התדמית, כך שהמסרים יועברו בצורה המיטבית בכל שוק יעד.

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרט תדמית לשיווק מוצרים בחו"ל?

כאשר מתכננים  להפיק סרט תדמית, לצורך קידום שיווקי של מוצרים ושירותים בחו"ל, צריך לשים לב לנושאים הבאים:

1. הגדרת שוק היעד- על מנת שסרט התדמית יהיה יעיל, חייבים להגדיר במדוייק את שוק היעד. חו"ל היא לא תשובה. צריך להיות הרבה יותר ממוקדים, כלומר: אירופה, ארצות הברית, דרום אמריקה וכו. לכל שוק יש מאפייני יעד שונים לחלוטין, והסרט חייב לדבר בשפתם.

2. הגדרה של השפה המקצועית המדוברת בשוק היעד- עקרונית, השפה המקצועית המקובלת בכל העולם היא אנגלית. עדיין, אנחנו ממליצים שבהפקה של הסרט, במידה ונדרשת קריינות מומלץ שהיא תהיה בשפת מדינת היעד. כלומר, במדינות דרום אמריקה ספרדית, באירופה על פי מדינת היעד העיקרית. באסיה, יותר מורכב קריינות בשפת המקום. לכן עבור אסיה אנחנו ממליצים קריינות באנגלית, ושילוב כתוביות בשפת המקום בכל מדינה. 

3. הגדרה מדוייקת של איזה בעיה המוצר בא לפתור- בהפקת הסרט התסריטאי חייב להבין איזה בעיה המוצר פותר, ולהעביר את זה בצורה הכי מדוייקת ומותאמת לשוק היעד. הלקוח במדינת היעד חייב להבין בקלות ובמהירות, כבר בתחילת סרט התדמית, למה כדאי לו להקשיב להמשך הסרט, כי יש סיכוי שתפתר לו בעיה אמיתית שמטרידה אותו.

4. שימוש מקסימלי בצילומי וידאו- לראות פתרונות, ואנשים אחרים משתמשים בהם, זה מובן לכל אדם בעולם. באופן כזה המסרים יועברו בצורה הכי פשוטה וברורה לכל אדם בעולם.לסיכום, כאשר מעוניינים לשווק מוצר בחו"ל, יש להקדיש מחשבה רבה לשוק היעד, ולהתאים את כל המסרים לשוק המקומי, תוך הדגשת הבידול מול התחרות המקומית, בסרט תדמית קצר ויעיל שמדבר בשפת המקום.אולי יעניין אותך גם:    סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?


                                סרט תדמית לקידום שיווקי- להגדיר מראש את המטרה
 

מנהל שיווק- מעוניין לפתח שווקים חדשים?

 

מעוניין להגדיל מכירות מלקוחות בין לאומיים?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שנועד לקדם מכירות באסיה

סרט התדמית כולל כתוביות וקריינות באנגלית, מה שבהחלט מקובל בתחום העסקי באסיה. במדינות מסויימות, המפיצים המקומיים של העסק, מוסיפים או קריינות בשפה המקומית, או כתוביות תרגום לשפה המקומית.
אבל, השפה היא החלק הפחות חשוב בסרט תדמית שמיועד למטרות ייצוא. הדגש העיקרי הוא במסרים השיווקיים. עבור כל שוק יעד, יש לבחון מה המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר לקהל היעד המקומי, תוך התמקדות בבידול של המוצרים ביחס לתחרות. עבור חברת הדשנים דשן גת, זיהינו מספר ערכים מהותיים שמבדלים את החברה מהתחרות, והם חשובים מאוד ללקוחות באסיה. לכן, הסרט מציג כל נושא בנפרד, תוך הדגשת המסרים בויז'ואל, בכותרות ובקריינות שמחזקים בנפרד כל ערך.

ראו לדוגמא סרט תדמית למוצר לשיווק בארצות הברית

האמריקאים מאמינים רק למה שהם רואים. אם מעוניינים להציג קונספט חדש, ולקדם אותו, בלתי אפשרי לשכנע באמצעות סרט אנימציה, נפלא ככול שלא יהיה, כי זה מחייב את האמריקאי לדמיין את הפתרון. בסרט תדמית זה מנסים להציג פתרון חדשני של חברת הייטק, לפתרון בעיית התאונות הנגרמות ברכבים משימוש בווטסאפ או הודעות טקסט (SMS). הדרך המשכנעת ביותר היא לצלם את המערכת בפעולה בתוך רכב נוסע. זו אכן משימה מאוד מורכבת מבחינת הצילום, אבל- כשהוצג הפתרון בצורה כזו בסרט התדמית, הוא התניע די מהר תהליך מכירה מול הרשויות האמריקאיות ומשקיעים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן