יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מעוניין בסרט תדמית שיווקי? עדיף סרט המצולם בוידאו!

סרט תדמית- הכלי השיווקי היעיל ביותר עבור העסק!

כיום, האמצעי השיווקי הטוב והזול ביותר לקידום העסק הוא סרט תדמית. ישנם הרבה מאוד סוגי סרטים, ומאוד חשוב להתאים לכל עסק את סרט התדמית, כך שיעביר בצורה הטובה ביותר את המסרים השיווקיים העיקריים של העסק, וידע להצביע בצורה מיטבית על הבידול של העסק ביחס לתחרות. בזמן שיש תחרות כל כך אגרסיבית בין פתרונות חלופיים, חשוב שהלקוח הפוטנציאלי יבין למה כדא לו לפנות לחברה המציגה את סרט התדמית, ולא למתחרים שלה. 

אבל, למרות שיש הרבה מאוד סוגים של סרטי תדמית, על דבר אחד יש הסכמה בין כולם: טוב מראה עיניים, והכוונה- אם אתה רוצה לשווק את העסק- צלם את העסק ואת אנשי העסק בוידאו.

מה מייחד סרט תדמית זה?

כשהתבקשנו להכין סרט תדמית לעסק זה, ביקרנו במקום ואכן כמו כל מפעל יצרני המקום נראה כמו "בית חרושת", ובוודאי לא כמו חברה טכנולוגית מתקדמת. לכן, בתחילה הוצע להפיק עבור חברה זו סרט אנימציה, שישים דגש על הטכנולוגיה המתקדמת של החברה. כלקוח פוטנציאלי כמובן שסרט כזה היה משדר "מה החברה מנסה להסתיר", שהרי במפעל יצרני הכי טבעי היה לראות את המקום והמוצרים מצולמים בוידאו. ההחלטה במקרה זה הייתה קלה, וכמו שאתם רואים בתוצאה, הסרט מציג חברה שנראית "מיליון דולר", את היכולות הטכנולוגיות והניהוליות שלה, וכן את מובילי החברה, מה שמוסיף נופך אישי לסרט. כמובן הסרט התקבל בצורה מצויינת, וקידם משמעותית את מכירות החברה בעולם. לדעתנו, מומלץ לכול עסק לנקוט באותה גישה: צילום בוידאו עדיף על כל אנימציה!

 

אם כך, מה היתרונות של סרט תדמית המצולם בוידאו?

כאשר סרט תדמית לעסק מצולם בוידאו, הוא בעל מספר יתרונות משמעותיים עבור לקוחות פוטנציאלים:

1. מקרין אמינות- לקוח פוטנציאלי שצופה בסרט תדמית המצולם בוידאו, מרגיש כאילו הוא ביקר בחברה, ורואה במו עיניו את העסק.

2. יוצר קשר אישי ורגשי- הצופה מרגיש שהוא כאילו מכיר את אנשי העסק והמוצרים, כך שנוצר קשר רגשי בין הצופה לעסק. קשר אישי ורגשי הם מקדמי המכירות הטובים ביותר.

3. לראות בעיניים- הלקוח יכול לראות איך נראה המוצר, או הפתרון הטכנולוגי המוצע על ידי העסק. יכול לראות איך הפתרון מותקן אצל לקוחות אחרים, או לראות לקוחות משתמשים במוצר ונהנים, מה שמאוד מחזקק את האמון של הלקוח במוצרים ובעסק
.
 

אבל, מה עושים כאשר מדובר על מערכות מורכבות?

אין ספק שסרטי תדמית המצולמים בוידאו יעילים מאוד לגביי מוצרים ומערכות פשוטות, שחשוב שהלקוח יראה בעין ויתפוס מייד את היתרונות עבורו. אבל, איך מתמודדים בסרטי תדמית עם מערכות מורכבות, שלא ניתן לתפוש את מורכבותן בצילום בוידאו? הפתרון המקובל הוא להציג אותן בסרט תדמית באנימציה בטכניקה של גרפיקה דינאמית. לכן גם רוב סרטי התדמית לחברות הייטק הן סרטי גרפיקה דינאמית. מכיוון שאנחנו מאוד מאמינים בכוחו של צילום הוידאו, מה שאנחנו ממליצים זה להפיק סרטי תדמית משולבים, המבוססים על צילומי וידאו, כאשר תתיאור המערכות מוסבר באמצעות קטע בגרפיקה דינאמית.

מנהל שיווק - מחפש כלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמא לסרט תדמית בטכניקות הפקה משולבות

ראו תחילה סרט תדמית לחברה יצרנית


לסיכום, חשוב מאוד שסרט תדמית לעסק יצולם כמעט כולו בוידאו, כך שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש כאילו הוא מבקר בחברה, רואה את התשתיות, ומכיר את אנשי המפתח. תהליך זה בונה אמון בחברה, ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות.אולי יעניין אותך גם:     הפקת סרטוני תדמית- כל המוסיף גורע!


                                  מה הקשר בין פייסבוק ווטש וסרטי תדמית לעסקים?  

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה, במטרה לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים בארץ. אותו סרט עם קריינות באנגלית, וכתוביות באנגלית, משמש לקידום שיווקי של המרכז בחו"ל. כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו ממצלמה ניידת, וכן ממצלמת וידאו שהייתה מותקנת על רחפן. באופן כזה, כל אחד יכול לראות בדיוק את היכולות המגוונות של המקום, כאילו הוא מבקר במקום.

ראו סרט תדמית למקיף לשוורמה שמעוני אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף של כ- 8 דקות(!), אשר הופק עבור שווארמה שמעוני. מדובר על סרט תדמית אשר אמור להציג 2 מתוך רשת של ארבעה סניפים של הרשת. סרט התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו באיכות גבוהה (Full HD), שמצליחים להעביר את הטעמים והריחות של המקומות בצורה נהדרת. לא סתם הסרט קיבל כ- 20 אלף (!) צפיות בתוך תקופה קצרה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות