יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית שיווקי- בוידאו או באנימציה?

סרטון תדמית שיווקי לקידום העסק

כל מנהל שמעוניין לקדם את העסק, כמעט כחלופה ראשונה מתכנן הפקת סרטוני תדמית לעסק. בדרך כלל מפיקים סרטון תדמית לחברה, וסרטוני מוצר לכל אחד מקווי המוצרים השונים. חשוב שלכל הסרטים יהיה אופי דומה, מה שיעזור בשיפור המיתוג של העסק. 

 

אחת השאלות הכי נפוצות: סרטון תדמית בוידאו או סרט אנימציה?

שאלה זו חוזרת כמעט מכל לקוח שמתלבט איזה אופי לתת לסרטוני התדמית שהוא מתכנן להפיק עבור העסק. ישנם לקוחות שחושבים שמכיוון שסרט אנימציה הוא יותר זול (לא צריך שחקנים או תשתית להפקה), ולכן פונים כמענה ראשון להפקת סרט אנימציה על העסק. כשזה השיקול היחיד- אי אפשר להתווכח. אבל, אם השיקול הוא: 'מה יקדם טוב יותר שיווקית את העסק'? זו כבר שאלה שבהחלט ראוי לדון בה.

אז לאיזה חברות מתאים יותר סרט אנימציה?


באופן כללי אנחנו ממליצים ללקוחות שמעוניינים לקדם שיווקית את העסק, להפיק סרטוני תדמית המצולמים בוידאו. אבל, זה לא בהכרח מתאים לכל סוגי העסקים והתפרונות.

סרטי אנימציה הם כלי חשוב למקרים הבאים:

- חברה שמעוניינת להציג קונספט חדשני, או תוכנה מתקדמת, שלא ניתן לתאר אותו בצילומי וידאו

- חברה שמציגה פתרונות לעולם עסקים שלא ניתן לצלם אותו בוידאו, כמו מרכזי בקרה חדשניים, מתקנים בטחוניים, מרכזי סייבר וכד

- חברה שיש לה אב טיפוס של המוצר, ומעוניינת להתחיל לשווק בכדי להיכנס לשוק הכי מוקדם

אבל, גם במקרים אלה אנחנו ממליצים להשתמש במקסימום צילומי וידאו בסרטוני התדמית, על מנת לשכנע את הלקוחות בקיום של החברה, המוצרים והיכולות. ואז, בתוך סרטי וידאו אלה לשלב הדמיות תלת מימד, או קטעי אנימציה שמסבירים דברים שלא ניתן היה להצג אותם בוידאו, או שעדיין לא קיימים.


לסיכום, אין ספק שסרטון תדמית המצולם בוידאו הוא מקדם שיווקי מספר אחת, מכיוון שהלקוח רואה את העסק והמוצרים, ומתחבר אליהם ריגשית. אבל, כאשר רוצים להציג קונספט חדשני, או שהמוצר רק ברמת אב טיפוס, עדיף סרטי אנימציה.אולי יעניין אותך גם:    סרט תדמית למשקיעים


                                 מה ההבדל בין סרטון תדמית ופרסומת?
 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, או לחדור לשווקים חדשים?

ראה תחילה סרט תדמית שמציג עסק יצרני מתקדם

מדובר על חברה יצרנית, עם יכולות טכנולוגיות גבוהות וקווי מוצרים מאוד מורכבים. ברור שלחברה כזו עדיף להפיק סרטון תדמית המצולם בוידאו, בו ניתן לראות הן את האנשים והן את המוצרים, מצולמים באיכות מאוד גבוהה. סרטון תדמית מסוג זה יוצר חיבור רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי לחברה, מה שמגדיל את הסיכוי להתקדם לשלב מכירה. זה גם הוכח בפועל.

ראו דוגמא לסרטון תדמית המשלב צילומי וידאו עם הדמיות תלת מימד

בסרטון תדמית זה שולבו צילומי וידאו, של שימוש נוח וקל במוצר, עם הדמיות תלת מימד של המוצר בשלבים שונים שלו. המוצר הראשוני מצולם בוידאו, וניתן לראות שהוא קיים ועובד בצורה נוחה. מכיוון שמדובר על מוצר לתינוקות, שולבו בסרטון צילומי וידאו של תינוקות חמודים בגיאלים שונים. זה כמובן גם מגדיל משמעותית את החיבור הרגשי שבין המוצר ללקוחות, ומקדם מכירות מעולה.

ראו דוגמא לסרטון תדמית לאפליקציה חדשנית המבוצע באנימציה

בסרטון תדמית זה, המבוצע כולו באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, מוצגת אפליקציה חדשה של השכרת דירות אונליין. המטרה של הסרטון הייתה לחשוף לקהל הלקוחות את האפליקציה, כאשר בעצם לא מדובר על מקום ספציפי. באמצעות האנימציהניתן להמחיש בצורה מצויינת את המהות של האפליקציה. לכן, במקרים כאלה אנימציה עדיפה על פני צילום בוידאו

ראו סרטון תדמית לחברת שורו (אנימציה) שהפקנו לאחרונה

סרטון תדמית זה, באורך של כ- 1.5 דקות, נועד להציג את הקונספט החדש שחברת שורו מציעה לשוק, בתחום של מיחזור אלקטרוניקה. כאשר הפקנו את הסרטון, פורסם חוק מדינה חדש, אשר חייב את בעלי העסקים לבצע מיחזור של אלקטרוניקה שיצאה משימוש. בכדי להטמיע את הנושא מול קהל היעד, ולהסביר בצורה הכי פשוטה וברורה את הקונספט החדש, הפקנו סרטון תדמית זה שכולו מבוסס על אנימציה. מסתבר שזו הדרך הנוחה והברורה ביותר להציג קונספט חדש, תוכנות חדשות ואפליקציות מתקדמות. בסרטון תדמית זה שמים דגש על היתרונות ללקוחות לבצע מיחזור.

ראו סרטון תדמית לחברת שורו (וידאו) שהפקנו לאחרונה

גם סרטון תדמית זה הוא תדמיתי לחברת שורו, רק שכולו מבוסס על צילומי וידאו, בניגוד לסרטון תדמית למעלה שכולו מבוסס על אנימציה. היתרון של האנימציה הוא בכך שהיא מסבירה את הקונספט החדש בצורה הפשוטה והברורה ביותר. אבל, היא לא מציגה באמת את התשתיות של חברת שורו שתומכות באותו קונספט. לכן, בנוסף לסרטון אנימציה, הפקנו סרטון תדמית זה בוידאו, שהוא למעשה סיור וירטואלי בחברת שורו. באופן כזה, כ לקוח פוטנציאלי יכול להתרשם מהתשתיות של חברת שורו, הן מבחינת כוח האדם, והן מבחינת הציוד הרב שקיים בחברה, באמצעותו ניתן לבצע את מיחזור האלקטרוניקה. זו התרומה של סרטון תדמית זה, אותה ניתן להשיג באמצעות סרט המבוסס על צילומי וידאו בחברה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות