יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לרשת חברתית

מכירות דרך הרשת החברתית

היום זה כבר ברור, שהצרכנים נמצאים זמן רב ברשתות החברתיות, וזה המקום לפנות אליהם עם מוצרים ופתרונות חדשים. אנשים שצופים ברשת החברתית, עוברים על פני מודעות פרסום בזמן גלגול הפיד, ואם יש משהו שצד את עינייהם- הם נוטים להיכנס לפרסום. מחקרים מראים שההענות לפרסום גדלה משמעותית אם בפרסום קיים סרטון תדמית, ולא רק מלל או תמונות סטילס. זה נכון גם לפוסטים, כך שאין סיבה שזה יהיה שונה בפרסומים.

מנהל שיווק- מעוניין לפנות לקהלים חדשים?

מעוניין לפנות לקהל יעד ברשתות חברתיות?
 

ראו תחילה סרטון תדמית למוצר, שהופק לצורך פרסום ברשתות חברתיות

מה מייחד סרטון תדמית זה?

מדובר על סרטון תדמית מאוד קצר (כ- 30 שניות) בו כל המידע מועבר בצורה ויזואלית וברורה, כולל כותרות גדולות ובולטות, כשאת המוצר מציגה מנהלת השיווק החיננית של החברה. אפילו תמונת הנושא מאוד מושכת, ומעודדת אנשים שמגלגלים את הפיד להיכנס ולצפות בסרטון  
 


על מה לשים דגש בהפקת סרטון תדמית לרשת חברתית? 

במידה ואנחנו מעוניינים להפיק סרטון תדמית, אשר יועלה כפרסום ברשת חברתית, כדאי להקפיד על הנושאים הבאים:

1. סרטון תדמית קצר ככול האפשר, באורך של פחות מדקה, ורצוי של כ 30 שניות

2. חשוב להתמקד במוצר אחד, או במסר אחד פשוט וברור, שניתן לקלוט אותו בצפיה מהירה (אנשים חסרי סבלנות בצפייה ברשת חברתית)

3. תוכן סרטון התדמית חייב לתת לצופה בסרט ערך כולשהו, תובנה או מידע חדש שלא היה לו קודם

4. חשוב שבתוך הזמן הקצר, הלקוח יוכל להבין במה המוצר טוב יותר מהתחרות (זה הרבה יותר חשוב מהתכונות הספציפיות של המוצר)

5. כל מה שמוצג חייב להיות יפה ואסתטי, עם צילום מאוד מוקפד

6. המידע שמוצג צריך להיתמך גם בויזואל, גם בסאונד, וגם בכותרות שמדגישות מסרים עיקריים. באופן כזה כל מסר נתמך על ידי שלושה גורמים: ויזואל, סאונד וכותרות

7. צריך להניח שמי שצופה בסרטון התדמית רואה אותו דרך טלפון חכם, שזה כלי הצפייה העיקרי ברשתות חברתיות, לכן אין לצלם פריטים קטנים אלא אם מצולמים בתקריב גדול, וכל הכותרות צריכות להיות גדולות וברורות

8. מכיוון שהרבה אנשים צופים בסרטוני תדמית ברשת החברתית ללא סאונד, מומלץ להוסיף לסרטים כתוביות של כל הנאמר, כך שניתן יהיה לצפות ולהבין את הסרט גם כאשר הסאונד מושתק

 

חשוב לקדם את סרטון התדמית ברשת

כמובן, לאחר שסרטון התדמית הופק, ניתן להעלות אותו לדף העסקי של החברה ברשת החברתית, או ברשת העסקית, ולצפות שלקוחות יכנסו לדף ויצפו בסרט. זה מה שנקרא צפייה אורגנית. אבל, צורה זו מוגבלת ללקוחות קיימים, שמכירים את העסק, וכבר נכנסו לדף העסקי ברשת החברתית. 

על מנת להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ לקדם את סרטוני התדמית ברשת. קידום ברשת חברתית הוא זול יחסית לקידום בגוגל, כמעט ביחס של 1 ל- 10. כלומר, אם עבור מילת חיפשו בגוגל אתם נדרשים לשלם 10 שקלים לקליק, ברשת חברתית זה יכול להיות בסביבות 1 שקל בלבד, כך שמומלץ לקדם את סרטוני התדמית ברשת. זה גם יותר יעיל מבחינת החשיפה ללקוחות חדשים, וגם לא יקר (יחסית). 
 

 

לסיכום, במידה ומעוניינים לפרסם מוצרים או חברות ברשתות חברתיות, מומלץ להפיק סרטון תדמית קצר, אשר מותאם לפרסום ברשת, ולקדם אותו בהתאם לשוק היעד.אולי יעניין אותך גם:    צילום סרט תדמית לעסק ב 4K


                                 כמה זמן צופים באמת בסרט תדמית לעסק?                             

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה ייחודית אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית ברשתות חברתיות. לכן גם הסרטון כל כך קצר, וכן הוא לא כולל קריינות. רוב אלה שצופים בסרטוני תדמית ברשתות חברתיות, עושים א זה בלי להפעיל את ערוץ הסאונד (הקול). לכן, סרטון תדמית שמופק עבור רשתות חברתיות חייב להעביר את כל המסרים רק דרך הויז'ואל, וכותרות דינאמיות שמדגישות מסרים עיקריים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית מקצועי של סוכנות ביטוח אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את סוכנות הביטוח. סרטון תדמית זה, הינו אחד מוך סדרה של סרטוני תדמית קצרים, כולם בנויים בצורת סרטוני טיפים, או מה שנקרא 'סרטון תדמית מקצועי'. סרטוני אלה מאוד מקובל להעלות לרשתות חברתיות, לצורך חיזוק המיתוג המקצועי של העסק, וגיוס לקוחות חדשים דרך ייעוץ מקצועי. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות