יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לרשות מוניציפלית

חשיפת פעילות ייחודית של הרשות המוניציפלית (עירייה)


עיריות מקיימות הרבה מאוד פרוייקטים ייחודיים, כמעט בכול אחד מתחומי חיינו. לפרוייקטים אלו השפעה רבה על איכות החיים ברשות המוניציפלית. בפרוייקטים מושקעים כספים רבים, הרבה מאוד מחשבה ותכנון מוקדם, ולפעמים פרוייקטים נמשכים שנים. אבל, תושבי הרשות בדרך כלל לא נחשפים לפעילות מבורכת זו. במקרה הטוב מופיעה כתבה קטנה במקומון, שמספרת על הפרויקט. 

מכיוון שהפרוייקטים חשובים, ומשפיעים על חיי התושבים, מאוד חשוב להביא את המידע לידיעת הציבור. הדרך הנכונה לעשות זאת, היא באמצעות הפקת סרט תדמית על הפרויקט.

 

איך להפיק נכון סרט תדמית לרשות מוניציפלית?


איך מומלץ להפיק סרט תדמית לפרוייקט חדש אשר מתוכנן ברשות המוניציפלית:

- תכנן ותקצב מראש- כאשר מתוכנן פרוייקט חדש ברשות, מומלץ שכבר בשלב התקצוב הראשוני, לשריין תקציב להפקת סרט תדמית על הנושא. הכי בעייתי הוא להמתין עד לסוף הפרוייקט, ורק אז לחפש תקציב לנושא (כי ברור שלא יישאר תקציב עודף), וגם אם יימצא תקציב תאלצו להשתמש בהרבה חומרים קיימים מתהליך הפרוייקט עצמו, כי הוא לא תועד בצורה מקצועית בתהליך

- הכן תסריט לסרט התדמית כבר בתחילת הדרך- יש פרוייקטים שנמשכים שנים, ונראה מוזר לכתוב תסריט לסרט התדמית של הפרוייקט עוד לפני שיצאתם לדרך. אני ממליץ בכול זאת לעשות זאת, למרות שבוודאי יהיו שינויים רבים בתסריט לאורך הדרך, אבל אם הגדרתם מראש את המתווה לתסריט, לפחות תדעו לאורך הדרך מה נדרש לתעד תוך כדי התקדמות הפרוייקט.

- פוליטיקה היא דבר חשוב ברשות מוניציפלית- חייבים להפנים שרשות מוניציפלית היא גוף פוליטי. אמנם לא ברמה הלאומית, אלא ברמה המוניציפלית, אבל חייבים להבין את התהליכים הפוליטיים ברשות, ולאפשר להם להשפיע על הסרט.  

- אישורים לוקחים הרבה מאוד זמן- ברשות המוניציפלית יש עובדים ומנהלים רבים, וכאשר מסתמן פרוייקט מצליח- יהיו לו 'אבות' רבים. יש לקחת בחשבון קבלת הערות מגורמים רבים בעירייה על כל שלב, מה שמעכב מאוד קבלת החלטות, אבל חשוב לעשות את זה בשלבים הכי מוקדמים, בהם עדיין קל לבצע שינויים. אם ממתינים רק לסוף הדרך, ורק אז בודקים מול הגורמים הרלוונטיים בעירייה, עלולים לקבל הערות שמאוד יהיה קשה לתקן אותן.

- נצלו בחוכמה את המדיה החדשה- הדרך היעילה והזולה להעביר מידע לתושבים הוא דרך האינטרנט, ומידע המוצג בצורת סרט הוא היעיל ביותר להגדלת החשיפה של הנושא. סרט שמועלה לאתר העירייה, או לדף הפייסבוק של העירייה, יכול להיות מופץ כקישור לכלל התושבים, ולאפשר להם להיחשף לפרוייקט שנעשה בסופו של יום לטובת הציבור.

 
לסיכום, רשויות מוניציפליות מקיימות פרוייקטים רבים לטובת הציבור. הדרך היעילה ביותר לחשוף את התושבים לפרויקטים הוא באמצעות הפקת סרט תדמית לכל פרוייקט, כאשר הנושא מתוקצב כבר מהיום הראשון של הפרוייקט.
 

מנהל פרוייקט ייחודי ברשות מוניציפלית, ומעוניין לתעד אותו?

מעוניין לקדם את תחום הפעילות ברשות המוניציפלית?

מעוניין להציג סיכום פעילות של אחד מהגופים העירוניים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לפרויקט ייחודי של עיריית כפר סבא

ראו סרט תדמית נוסף שהופק עבור עיריית עכו

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למחלקת איכות הסביבה של עיריית כפר סבא

סרט תדמית זה הופק עבור מחלקת איכות הסביבה של עיריית כפר סבא, ונועד לסכם את הפעילות השנתית של המחלקה. סרט התדמית הוצג בתערוכה בהשתתפות מספר עיריות מכל הארץ, כך שהמטרה הייתה להציג את הפעילות הרבה באותה תערוכה. לכן גם אין קריינות בסרט התדמית, וכל המסרים והמידע שמוענינים להעביר בסרט מועבר דרך הויז'ואל בלבד, כלומר צילומי הוידאו והכותרות הדינמיות לאורך הסרט. מוזיקת הקרע היא רק למקרה שמעלים את הסרט לאתר העירייה.