יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות

לא כל העסקים הם עסקים יצרניים. יש גם ספקי שירותים ללקוחות

כשחושבים על קידום עסקים, נדמה שכל העסקים הם עסקים יצרניים, שמעוניינים בהפקת סרט תדמית למוצרים של העסק. אבל, חוץ מעסקים יצרניים, יש בארץ עשרות אלפי עסקים שמספקים שירותים מגוונים ללקוחות, החל מעסק קטן שמספק שירותי ייעוץ ללקוחות, ועד חברות ענק שמספקות שירותי ביטוח לעסקים. גם עסקים כאלה צריכים לקדם את עצמם, והכלי היעיל ביותר לקידום עסקים שמספקים שירותים ללקוחות הוא סרט תדמית לעסק, שאותו מפיצים דרך קמפיינים בדיגיטל בכדי להגדיל את החשיפה לשירותים שהעסק מספק.

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל עסק קטן שמספק שירותים ללקוחות?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו עוד סוג של סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות

 מדובר על משרד עורכי דין קטן, שלשכת עורכי הדין מטילה הרבה מאוד מגבלות פרסום על משרדי עורכי דין, וסרט תדמית הוא גם בקטגוריה של 'סרט פרסום'. לכן, במקום סרט תדמית הפקנו למשרד עורכי דין זה, מספר סרטים שונים, חלקם סרטי טיפים, סרטי שאלות ותשובות וסיפורי הצלחה. סרט זה שמוצג כאן, הוא סרט סיפור הצלחה, שגם מאוד מעניין לקוחות, כך שהתרומה שלו היא כמו בהפקת סרט תדמית רגיל. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית לעסק בתחום יזמות והשקעות בנדל"ן

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית ליבואנים

 

מה מייחד סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות? 

מה שמייחד הפקת סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות, הם הנושאים הבאים:

1. להכיר את אנשי העסק- עסק שמייצר מוצרים צריך לקדם את המוצרים, ועבורם הוא מפיק סרט תדמית. אבל, עסק שמספק שירותים ללקוחות, 'המוצר' שהוא צריך לקדם  זה את האנשים שמספקים את השירותים ללקוחות. האנשים הם אלה שמספקים את השירותים, והידע שלהם הוא מה שמייחד כל עסק שמספק שירותים. לכן, בכדי להפיק סרט תדמית לעסק, צריך לבצע תחקיר מעמיק בעסק, להכיר את אנשי המפתח, ואותם לחשוף לציבור בצורה הכי משכנעת. חשוב להדגיש את הייחוד של אותם אנשי מפתח, ואת הניסיון שלהם בתחום העיסוק, בכדי שציבור הלקוחות יבין שמדובר על עסק עשיר בניסיון בתחום בו הם מספקים את השירותים, ואולי אפילו להציג לאיזה עסקים הם כב מספקים את השירותים שלהם, במיוחד אם מדובר בחברות מוכרות.

2. שימוש מירבי בוידאו- אם אמרנו שהכי חשוב להציג את אנשי המפתח של העסק, הכי יעיל זה להציג אותם דרך צילומי וידאו, בהם ניתן לראות ולשמוע את אותם אנשי מפתח, ולהתרשם מהם באופן הכי ישיר, כאילו פגשתם את אותם אנשים. במידה ומציגים אנשים שונים, חשוב שאנשים שונים יציגו נושאים שונים, או פן שונה בתחום השירותים, כך שייתווסף מידע למי שצופה בסרט התדמית, ושלא יחזרו אחד על מה שהשני אמר. הבעיה שבדרך כלל אנשים בחברות שמספקות שירותים לא רגילים לעמוד מול מצלמה ולדבר, לכן חשוב שבצילומים יהיה מכשיר טלפרומפטר, עליו יוצג מה כל אחד אמור להגיד למצלמה, גם אם זה משפטים קצרים. אנשים מתרגשים בזמן צילומים, ושוכחים אפילו משפט בודד קצר. צריך גם לעבוד עם אותם אנשים, בכדי שמה שהם מציגים לא ישמע 'מוקרא' מתוך הטלפרומפטר, אלא יישמע טבעי. 

3. להימנע מלנסות ולהצחיק בסרט- סרטים מצחיקים יכולים להפוך לויראלים, כך שאנשים מפיצים אותם לחברים, ובכך החשיפה של הסרט גדלה משמעותית. כל אחד חולם להפיק סרט ויראלי. אבל, בתחום של אספקת שירותים, המקצוענות היא שם המשחק. חשוב להעביר בסרט התדמית כמה העסק מקצועי. חוש הומור עלול להפוך את העסק שמציג ללא רציני, ובמקום לקדם את העסק הוא עוד עלול לפגוע בו. לכן, המלצה שלנו- לכאלה עסקים עדיף שלא לנסות ולהצחיק בסרט התדמית. לשדר רצינות. זה בסדר אם יש רעיון שמעלה חיוך קל על שפתי מי שצופה בסרט, כמו בדוגמה של סרט התדמית למעלה, אבל לא יותר מכך.   

4. להוסיף כתוביות של הנאמר בסרט- מה שנאמר בסרט התדמית, הוא הדבר הכי חשוב מבחינת העסק. צריך לקחת בחשבון, שיש אנשים שיצפו בסרט ללא סאונד, או שנמצאים בסביבה רועשת, ולכן מומלץ להוסיף כתוביות של כל הנאמר בסרט, בתחתית המסך, כמו כתוביות תרגום. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות