יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק ללא צילומי וידאו

סרט תדמית לעסק- חיוני לקיום העסק

למרות שעסקים רבים מבינים את הצורך בהפקת סרט תדמית לעסק, הם נרתעים בגלל העלות. אכן, הפקת סרט תדמית כיום כרוכה בהוצאה של אלפי שקלים. לעסקים רבים, ובעיקר לעסקים קטנים, זו נחשבת הוצאה נכבדה.

כאשר שבודקים את מרכיבי העלות של סרטי התדמית, רואים שעלות יום צילומים היא מאוד גבוהה. להפקת סרטים לפעמים גם נדרשים מספר ימי צילום, מה שעוד יותר מייקר את עלות ההפקה.

מסתבר, שאפשר להפיק סרטי תדמית מקצועיים, שגם יביאו תוצאות, הן בשיווק של העסק וגם בהגדלת מכירות, באמצעות סרטים שלא כוללים צילומי וידאו.

מה מיוחד בסרט תדמית זה?

מדובר על יבואן שמשווק מכונות קפה לשימוש בייתי ומשרדי, עבורו הפקנו סרט המציג את המותגים העיקריים, באמצעות תמונות סטילס בלבד, קטעי וידאו שנרכשו ממאגרי וידאו, ושילוב של קריינות מקצועית שהוקלטה באולפן קול אקוסטי. התוצאה הינה סרט מקצועי וסוחף, אשר ממתג את העסק.

 

מה מומלץ לעשות על מנת להוזיל עלויות של סרט תדמית לעסק?

הפקת סרט תדמית לעסק יקרה, וכוללת הרבה מאוד נושאים כגון: תחקיר, כתיבת תסריט, צילומים, עריכה וכן הלאה. בכדי להוזיל משמעותית את עלות ההפקה, ניתן לוותר על צילומי הוידאו, ולהפיק סרט המבוסס על חומרים אחרים. מה אם כך מומלץ לעשות במידה ומעוניינים לוותר על צילומי הוידאו? 

1. שימוש בחומרי גלם שקיימים אצל הלקוח- ניתן לבסס את סרט התדמית עבור העסק, על חומרי הגלם שיש ללקוח. ניתן לקבל קטעי וידאו שהוא צילם, או תמונות סטילס. חשוב להקפיד לשלב בסרט התדמית רק חומרים איכותיים, כלומר: צילומי וידאו באיכות של Full HD, וצילומי סטילס ברזולוציה גבוהה (קבצים בגודל של מעל 1 מג"ב)

2. רכישת חומרי גלם ממאגרים- קיימים כיום הרבה מאוד מאגרים המאפשרים רכישה של תמונות סטילס, או קטעי וידאו (Stock Footage). עלות תמונות סטילס היא כ- 5-10 דולר לתמונה, וקטעי וידאו בעלות של 20-100 דולר לקטע קצר של עד 10 שניות. קטעי הוידאו יקרים, במיוחד לאור זה שהם באמת מאוד קצרים, וידרשו קטעים רבים על מנת להפיק סרטון דינאמי של כ 1-1.5 דקות.  

לסיכום, ישנן דרכים רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית לעסקים. ניתן באמצעות תסריט המותאם לתקציב הלקוח, להפיק סרטים בעלויות סבירות, אשר יקדמו את העסק בצורה משמעותית.אולי יעניין אותך גם:   איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?


                                צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל את ציבור הלקוחות?

ראו תחילה סרט תדמית ליבואן מכונות קפה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להצגת מחם פתרונות לתעשייה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 4 דקות, אשר מציג את מגוון הפתרונות שהחברה מספקת, בתחומים השונים, כאשר לכל תחום מציגים את הבידול של החברה ביחס למתחרים. הפקת סרט תדמית זה התבססה כולה על חומרי גלם שהיו אצל הלקוח, כך שלא נדרשנו לצלם כלל בחברה, וההפקה הייתה מאוד מהירה. תוך שבוע מאישור התסריט ניתן היה להשלים את הסרט.

ראו סרט תדמית לתערוכה של תוכנה יישומית לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר הופק לצורך הצגת הפתרון של החברה בתערוכה בחו"ל. בשל לחץ זמנים, לא היה מספיק זמן לתאם צילומי וידאו ייעודיים עבור סרט התדמית. לכן, כל הפקה של סרט זה מבוססת על קטעי וידאו שנרכשו ממאגרים (Stock Footage), ושבאמצעותם סיפרנו את הסיפור של הסרט. צריך להבין שזה אמנם פתרון מהיר, עם מגוון עצום של אפשרויות של קטעי וידאו לרכישה, אבל מדובר על פתרון יקר. כל קטע וידאו שרוכשים מהמאגרים הוא באורך של כ- 5 שניות, ועולה כ- 80$. בסרט זה השתמשנו בכ- 20 קטעכי וידאו נרכשים, כך שרק עלות רכישת קטעי הוידאו לסרט תדמית זה הייתה כ- 1,600$ . תוסיפו על זה את עלות העריכה, מוזיקה וכותרות להדגשת מסרים עיקריים, ומתקבלת הפקה לא זולה. מצד שני, ניתן להפיק כזה סרט בשבוע, אם נדרש.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות