יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לעסק- יותר חשוב מאתר אינטרנט

כל עסק חייב להשקיע בשיווק

יותר ויותר חברות ועסקים מפיקים בימים אלו סרטי תדמית, אותם הם מעלים לאתר הבית של העסק. עסקים קטנים הכי נפגעים בתהליך, מכיוון שגם כך מאוד קשה להם לשווק את עצמם, אז עכשיו כשכמעט כל עסק מציג סרט על החברה, הקושי של העסקים הקטנים רק הולך וגדל. הם גם מחויבים להפיק סרט.

אבל, גם אם מחיר הפקת סרטי תדמית ירד משמעותית בשנים האחרונות, עדיין זו הוצאה שהעסק צריך לקחת בחשבון. עסקים קטנים בתחילת הדרך, שעדיין אין להם אפילו אתר אינטרנט, מתקשים עוד יותר לקבל החלטה בנושא, כי גם הקמת אתר וגם הפקת סרט זוהי הוצאה כבדה, ורבים שואלים את עצמם: "מה יותר חשוב, סרט תדמית לעסק, או הקמת אתר אינטרנט"?

סרט תדמית לעסק- עדיף על אתר אינטרנט

לדעתי, כיום עדיף קודם כל להפיק סרט תדמית לעסק, אפילו עוד לפני הקמת אתר, מהסיבות הבאות:

1.       יש כיום הרבה מאוד כלים לבניית אתר אינטרנט בחינם, כמו WIX לדוגמא, שמאפשרים הקמת אתר מקצועי בהשקעה של רכישת דומיין בלבד (עשרות שקלים בודדים).
 
2.      אנשים כיום התרגלו לקבל מקסימום מידע במינימום זמן, וזה בדיוק מה שסרט תדמית עושה. מחקרים מראים שאנשים מקדישים שניות בודדות לדף אינטרנט עמוס במלל, בעוד שדף הכולל סרט נצפה לזמן ארוך יותר (ובדרך כלל- כאורך הסרט). כלומר, במידה ומציגים ללקוח פוטנציאלי סרט מקצועי, מעניין וייחודי, הלקוח מוכן להקדיש זמן צפייה בסרט, בעוד שאם הדף כולל הסבר מפורט ומדויק על המוצר או הטכנולוגיה של החברה, מרבית הלקוחות "מתעצלים" להתעמק בתוכן המבוסס על מידע כתוב.
 
3.      יש כיום הרבה מאוד כלים חינמיים, אשר מאפשרים גם לשמור את הסרט ללא עלות, כמו: Youtube, Vimeo, וכן אמצעי שיווק חינמיים כמו: רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, פורומים מקצועיים, בלוגים, קבוצות ווטסאפ, מיילים ועוד אמצעי מדיה חדשה מתקדמים. שימוש נכון בכל הכלים החינמיים האלה, תוך שילוב סרט התדמית בתוכם, לא רק משרת את השיווק של העסק בצורה טובה, במידה והסרט מקצועי, מיוחד ומעניין, הסרט יכול להיהפך לויראלי, קרי- יופץ הלאה על ידי המשתמשים, ובכך תגדל משמעותי החשיפה לעסק. מאוד נדיר שפוסט או מאמר נהפך לויראלי, בעוד שסרטים בהחלט!

לסיכום, בכלים השיווקיים הקיימים כיום בשוק, בכדי להגדיל את החשיפה של העסק לקהל לקוחות פוטנציאלי, עדיף להפיק סרט תדמית מקצועי לעסק, אפילו לפני שלעסק יש אתר אינטרנט.למאמרים נוספים בנושא:   סרטון תדמית לרשת חברתית

                                       סרט תדמית- זמין תמיד!
   

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לחברת קניות באינטרנט

במידה ואתה מתכנן להפיק סרט תדמית עבור העסק, מומלץ לראות בקישור מגוון גדול דל דוגמאות של סרטי תדמית לעסקים, כמעט לכל סוגי העסקים
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
קרא כאן מידע מפורט על מבנה עלויות ההפקה של סרטי תדמית, ומה ניתן להפיק כאשר התקציב מוגבל

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה לתיאום וסינכרון גידולים חקלאיים בין לאומיים. בעבר, היה מקובל להציג תוכנות באמצעות סרט תדמית באנימציה. אבל, ללקוחות זה ממש לא מספיק. הם מעוניינים לראות את התוכנה, את המסכים מהשונים, ולראות את החברה שפיתחה את התוכנה. את זה ניתן לעשות בצורהע הכי יעילה באמצעות צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, בשילוב עם צילומי וידאו של החברה עצמה, ואולי גם שילוב של קטעי וידאו שנרכשים מתוך מאגרים (Stock Footage), שיתנו את הקונטקסט של התוכנה, ולמה היא מתאימה בפועל, ולא דרך סרטון אנימציה. מניסיון של השנים האחרונות, צורה זו של הפקת סרטי תדמית לתוכנות בהחלט מקדם את המכירות של כאלה פתרונות.

ראו סרט תדמית למצלמת דרך לרכב אשר הפקנו לאחרונה

במטרה לקדם מכירות של מצלמות דרך שונות לרכבים, דרך רשתות חברתיות, הפקנו לחברה סדרה של סרטי תדמית קצרים, כאשר כל סרט תדמית מכוון לקהל יעד ספציפי, עם פתרון בעיה קיימת אצל אותו לקוח פוטנציאלי. סרט תדמית זה הינו למצלמת דרך למנהל צי רכבים, המתקשה לנהל את צוות העובדים שנע בכל הארץ. באמצעות המצלמה המיוחדת, הוא יכול לתקשר עם כל נהג, ולדעת בכל רגע נתון איפה הרכב נמצא. לכן, במקום להציג ללקוח הםוטנציאלי את התכונות של המצלמה, מציגים לו איך הוא יכול לנהל את העובדים בצורה טובה ויעילה, באמצעות המצלמה המיוחדת. מכיוון שהסרט כל כך ממוקד, ניתן לטרגט את קהל היעד בצורה מאוד יעילה דרך גוגל ודרך הרשתות החברתיות, ובכך להגדיל מכירות של המוצר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות