יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק זעיר

סרט התדמית הוא האמצעי השיווקי הזול ביותר עבור העסק

במידה ומעוניינים להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים. עלות ההפקה של סרטי תדמית מאוד ירדה בשנים האחרונות, בזמן שסרט תדמית לעסק הוא כמעט הכרחי עבור העסק. לכן, יותר ויותר עסקים משקיעים כיום בהפקת סרט תדמית לעסק. ומסתבר, שהפקת סרט כיום הינה כלכלית עבור עסק זעיר (עסק עם עובד יחיד).

מה מייחד סרט תדמית זה?

סרט זה הופק לעסק בתחילת הדרך, המנוהל ומתופעל על ידי אדם בודד, במטרה להגיע לקהלים בין לאומיים ולשווק את הרעיון. בכל דרך אחרת, היה נדרש להשקיע סכומים מאוד משמעותיים בפרסום, בעוד שבמקרה זה עלות השיווק הצטמצמה לעות ההפקה של הסרט, והטמעתו ללא עלות באתר החברה, דף נחיתה, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות.


מה אנחנו ממליצים לעסק זעיר?
מכיוון שסרט תדמית לעסק כל כך יעיל מבחינה שיווקית, כמובן גם לעסק זעיר מומלץ להפיק סרט תדמית. אבל, כדאי לשים לב לנושאים הבאים, שמאוד מייקרים את העלויות של סרטי התדמית:

1. הפק סרט תדמית קצר- מומלץ להפיק סרט תדמית של 30-60 שניות בלבד. אף אחד לא צופה בסרטים ארוכים, אז בוודאי לא שווה להשקיע יותר באורך הסרט, מה שאומר גם זמן הפקה ועלויות יותר גבוהות.

2. שימוש בחומרים קיימים בעסק- נסו להפיק סרט תדמית שמבוסס רובו על חומרי גלם שקיימים בעסק, כמו: תמונות סטילס, קטעי וידאו ועד

3. רכישת חומרי גלם ממאגרים- אם חשוב לכם הפקה של סרט וידאו, יום צילומים הוא דבר יקר. ניתן לייצג את תחום פעילות העסק על ידי רכישת חומרי גלם מתוך מאגרים בעלויות של דולרים בודדים, ולחסוך את הצורך ביום צילומים

4. בלי אנימציה/גרפיקה דינאמית- אנימציה או גרפיקה דינאמית מאוד מייקרות את ההפקה, כך שלעסק זעיר לא כדאי להגדיל את עלות ההפקה של סרט התדמית באמצעות שימוש באנימציה

5. והכי חשוב- אל תנסה להיות מי שאתה לא- לדעתי זה עלול להיות מזיק לעסק, אם מפיקים סרט שמציג כאילו העסק הוא גדול ומשמעותי. לקוחות מזהים זיוף די מהר, ועסק שמנסה להציג את עצמו שלא בצורה אמינה עלול למצוא את עצמו ללא עסק.

לסיכום, כל עסק חייב כיום להשקיע בשיווק, וסרט תדמית לעסק הוא האמצעי השיווקי הזול ביותר לעסק. זה נכון לא רק לעסקים בינוניים וגדולים, אלא אפילו לעסקים זעירים (עוסק בודד).אולי יעניין אותך גם:     הפקת סרטון תדמית ללא צילומי וידאו


                                  סרטים לעסקים קטנים- זה לא בשמים!

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט עבור העסק?

 

מחפש כלי שיווקי יעיל וזול לקידום העסק?

ראו תחילה סרט תדמית שהופק עבור עסק זעיר

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו השנה

מדובר על סרט באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים מתוך סרטי תדמית שהפקנו השנה. סוג סרט תדמית כזה נקרא Showreel. מצפייה בסרט ניתן לראות את מגוון שגנונות ההפקה של סרטי תדמית, שמתאימים לכל סוגי העסקים, החל מעסק זעיר ועד לחברות הייטק. בכל מקרה, לעסקים זעירים אנחנו ממליצים על סרט תדמית מבוסס צילומי וידאו, כך שלקוחות יוכלו לראות גם את העסק וגם את המוצר המוצע, ולא עוד סרטון אנימציה סתמי.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית ללעסק זעיר שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג מאבחנת אירידיולוגית. מדובר על עסק זעיר, מכיוון שכל העסק הוא המאבחנת. לסוג כזה של עסקים, אנחנו ממליצים להדגיש הן את ההיבט האישי שבעסק, והן את המקצועיות. לכן, סרט תדמית זה מציג באמצעות צילומי וידאו את המאבחנת בעבודה מול מטופלת, כאשר הסרט מלווה בהצגה של הנושא על ידי המאבחנת. בכך נוצר מגע אישי בין הצופה בסרט התדמית לבין המאבחנת, וכן ניתן לראות ולשמוע את המקצועיות שלה. סרט התדמית הופץ ברשתות חברתיות, והגדיל משמעותית את הפניות למאבחנת.