יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לעסק- בוידאו או באנימציה ?

סרט תדמית לעסק- הכלי השיווקי הכי יעיל לקידום העסק

כיום ברור לכל עסק, שהכלי השיווקי הזול והיעיל ביותר לקדם את העסק הוא סרט תדמית. מהרגע שסרט התדמית הופק, ניתן להעלות אותו לאתר, ולכל אמצעי של המדיה החדשה, כשרובם אפילו ללא עלות, ובכך לקדם את החשיפה של העסק. לקוחות גם מעדיפים לצפות בסרטון תדמית קצר שמציג את העסק, במקום לקרוא דפי מידע רבים. 

קיימות אפשרויות רבות להפקת סרטי תדמית עבור העסק, אבל שני הסוגים העיקריים הם: סרטי וידאו וסרטי אנימציה. ברור אם כך שכל מנהל שיווק שואל את עצמו באיזו גישת הפקה לבחור? 
 

איזה סוג סרט תדמית להפיק: סרט בוידאו או סרט אנימציה?

לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות, ואולי לפני שבוחנים אותן בואו נצפה בשני סרטי תדמית, כשכול אחד הופק בשיטה אחרת.

אם כך, לאיזה עסק מומלץ להפיק סרט תדמית בוידאו או באנימציה?


סרט תדמית בוידאו- מומלץ להפקה במיוחד לעסק עם תשתיות קיימות, שניתן לצלם בוידאו ולהראות אותם ללקוח פוטנציאלי, מה שיוצר חיבור ריגשי ובסיס אמון טוב בין הלקוח והעסק.

סרט תדמית באנימציה- מומלץ במיוחד לעסק ללא תשתיות קיימות, שיש לו תפישת פתרון מורכבת, אבל ניתן להציג אותה בצורה פשוטה וברורה באמצעות אנימציה.

לסיכום, לכל עסק מומלץ להפיק סרט תדמית, אשר יכול לקדם שיווקית את העסק. הבחירה בין סרט תדמית המופק בוידאו או באנימציה צריכה להיבחן עבור כל עסק בנפרד, ולהתאים את השיטה המועדפת.אולי יעניין אותך גם:     שילוב קריינות מקצועית בסרטי תדמית


                                 שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראה תחילה סרט תדמית שמציג את העסק וצולם בוידאו

בסרט תדמית זה, אשר צולם בוידאו בחברה, אנחנו רואים את התשתיות של העסק, שומעים את מנהלי העסק, רואים מוצרים בתהליך הייצור, ואנשי העסק שמלווים את התהלכים בחברה, החל מגיבוש הרעיון ועד להפקת מוצר מוגמר. ברור שבעקבות צפייה בכזה סרט, הצופה שהוא לקוח פוטנציאלי, מתחבר מאוד לעסק, ובאופן טבעי יוצר קשר לקבלת מידע נוסף ולהתנעת תהליך מכירה.

ראו לדוגמא סרט תדמית לעסק שנעשה באנימציה

בסרט תדמית זה מוצגת תפישת הפתרון של החברה, שהיא חברה גלובלית, שנשענת על פתרון אינטרנטי, ולא על תשתיות קיימות. ההסבר של הקונספט הוא חדשני, פשוט ומודני, ומאפשר לכל לקוח פוטנציאלי של הפתרון להתחבר לשירות, ולההיפך ללקוח של החברה.

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח מערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר פיתח מערכת לניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי, ועכשיו מעוניין לקדם את המכירות בחו"ל. מכיוון שמדובר על מוצר פיזי, אמחנו המלצנו ךהפיק סרט תדמית המבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו בחממת גידול קנאביס רפואי בישראל, כך שלקוחות פוטנציאלים בחו"ל יוכלו לראות את המערכת ולהתרשם מהשילוב שלה במחחת הגידול, במיוחד מחברה שכבר התקינה את הפתרון בעשרות חממות בישראל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לעסק שמפתח ומייצר מפזרי חום שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מפתח ומייצר מפזרי חום מיוחדים למערכות מיזוג אויר. הלקוחות העיקריים שלהם הם מתקינים של מערכות מיזוג אויר, שהם קהל היעד. עבורם, הכי חשוב זה לראות את המוצרים, ולדעת שיש להם חברה טכנולוגית שיכולים לסמוך עליה שתספק את הפתרונות הכי מתקדמים. לצורך כך בדיוק הופק סרט תדמית לעסק זה. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של החברה והמוצרים, כך שקהל היעד יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי. בנוסף, צלמנו בוידאו את מחלקת הפיתוח המתקדמת של החברה, כך שבהחלט המתקינים יכולים לסמוך על החברה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות