יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית לעסק- איש המכירות הוירטואלי שלך!

סרט תדמית- הכלי שיווקי היעיל ביותר לקידום העסק

כל עסק מבין שבכדי להתקיים, עליו להשקיע בשיווק ומכירות. שיווק משמעו השקעה באמצעים פרסומיים ובפרסום, ומכירות משמעו הגדלת כח האדם העוסק במכירות, בכדי להגדיל את המכירות. אבל, יש אמצעי אחד שנותן פתרון לשני ההיבטים, גם של השיווק וגם של המכירות, והוא סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש.

מה מייחד סרט תדמית זה?

סרט תדמית למוצר זה מדגים בצורה מאוד טובה, שאם בונים נכון את הסרט עבור העסק, וממקדים אותו בהגדלת מכירות, על ידי הדגשת התכונות החשובות והערך שהמוצר נותן ללקוח, וכן את היתרונות שלו ביחס למוצרים מתחרים (הבידול השיווקי), הסרט הוא כלי נהדר להגדלת מכירות. כלי כזה פועל 24/7, ללא הגבלת זמן, או אזור גאוגרפי. תמיד הוא זמין, עם הרבה התלהבות ל"מכור" את המוצר, גם ללקוחות קיימים וגם ללקוחות חדשים. 

כל זה יוכל להתבצע, במידה והסרט גם ישווק נכון, כלומר- יוטמע במירב המדיות החדשות מבוססות האינטרנט, שרובן אפילו בחינם, כמו: אתר הבית, דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, וכן הצגה בכנסים, אירועים עסקיים, ומפגשי לקוחות.
 

אז כמה עולה להפיק סרט תדמית?

ואז כמובן עולה השאלה, כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש? התשובה היא בדרך כלל אלפים בודדים. כמובן, אפשר להשקיע הרבה יותר, ולהפיק סרטים מאוד מושקעים, שישדרו גם יוקרה, וזה בהחלט מתאים למוצרים שערך המכירה שלהם גבוה, או פונה לקהל אקסקלוסיבי. לעתות הפקת הסרט צריך להוסיף את עלות השיווק של הסרט, כלומר- לעלות אותם מקומות בהם הסרט מופץ והם בתשלום. גם כאן העלות בדרך כלל היא בין מאות שקלים, לאלפים בודדים. העלות הכוללת צריכה חהיבחן ביחס לתעולת שסרט שהופק בצורה נכונה יכול להביא לעסק, כלומר- בכמה הסרט הגדיל את המכירות? ואכן, סרט תדמית שהופק בצורה מכונה, ושווק בצורה נכונה, יכול להגדיל את המכירות באחוזים רבים ובזמן קצר יחסית.

לסיכום, במקום לגייס אנשי מכירות נוספים, על מנת להגדיל מכירות, מומלץ להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש, והתוצאות יתקבלו במהירות יחסית. בכך, הסרט לעסק הופך לאיש המכירות הוירטואלי של העסק, פועל 24/7, ובכל מקום.אולי יעניין אותך גם:      יחס עלות-תועלת בהפקת סרט תדמית לעסק?


                                   הדמיות תלת ממד בסרט לעסק 

מנהל עסק - מעוניין בהגדלת מכירות בזמן קצר יחסית?

 

מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, ולפנות לקהלים חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית לעגלת-אופניים לילדים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן