יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק הוא בעצם תוספת איש מכירות וירטואלי לעסק

סרט תדמית לעסק- הוא אחד האמצעים היותר חשובים לצורך קידום של העסק

כל עסק מבין שבכדי להתקיים, עליו להשקיע בשיווק ומכירות. שיווק משמעו השקעה באמצעים פרסומיים ובפרסום, ומכירות משמעו הגדלת כח האדם העוסק במכירות, בכדי להגדיל את המכירות. אבל, יש אמצעי אחד שנותן פתרון לשני ההיבטים, גם של השיווק וגם של המכירות, והוא סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש.

מה מייחד סרט תדמית זה?

סרט תדמית למוצר זה מדגים בצורה מאוד טובה, שאם בונים נכון את הסרט עבור העסק, וממקדים אותו בהגדלת מכירות, על ידי הדגשת התכונות החשובות והערך שהמוצר נותן ללקוח, וכן את היתרונות שלו ביחס למוצרים מתחרים (הבידול השיווקי), הסרט הוא כלי נהדר להגדלת מכירות. כלי כזה פועל 24/7, ללא הגבלת זמן, או אזור גאוגרפי. תמיד הוא זמין, עם הרבה התלהבות ל"מכור" את המוצר, גם ללקוחות קיימים וגם ללקוחות חדשים. 

כל זה יוכל להתבצע, במידה והסרט תדמית גם ישווק נכון, כלומר- יוטמע במירב המדיות החדשות מבוססות האינטרנט, שרובן אפילו בחינם, כמו: אתר הבית, דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, וכן הצגה בכנסים, אירועים עסקיים, ומפגשי לקוחות.
 

אז כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק?

ואז כמובן עולה השאלה, כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש? התשובה היא בדרך כלל אלפים בודדים. כמובן, אפשר להשקיע הרבה יותר, ולהפיק סרטים מאוד מושקעים, שישדרו גם יוקרה, וזה בהחלט מתאים למוצרים שערך המכירה שלהם גבוה, או פונה לקהל אקסקלוסיבי. לעתות הפקת הסרט צריך להוסיף את עלות השיווק של הסרט, כלומר- לעלות אותם מקומות בהם הסרט מופץ והם בתשלום. גם כאן העלות בדרך כלל היא בין מאות שקלים, לאלפים בודדים. העלות הכוללת צריכה חהיבחן ביחס לתעולת שסרט שהופק בצורה נכונה יכול להביא לעסק, כלומר- בכמה הסרט הגדיל את המכירות? ואכן, סרט תדמית שהופק בצורה מכונה, ושווק בצורה נכונה, יכול להגדיל את המכירות באחוזים רבים ובזמן קצר יחסית.

 

גמרתם להפיק את סרט התדמית? עכשיו תדאגו להפיץ אותו!

לצערי, יש בעלי עסקים שחושבים שאחריי שמסיימים להפיק את סרט התדמית לעסק, או עבור מוצר חדש, מעלים את הסרט לאתר החברה, ומחר מתחילים לספור לקוחות חדשים. ברור שזה לא יקרה. אין ספק, שהמקום הראשון אליו מעלים את סרט התדמית הוא אתר החברה. אבל, בכדי באמת שהסרט ישמש כאיש מכירות נוסף לחברה, צריך להשקיע בשיווק של הסרט. האפשרויות הן רבות, וכוללות לפחות את האפשרויות הבאות:

- העלאת הסרט לקמפיין בגוגל

- העלאת הסרט כחלק מקמפיין ברשתות חברתיות

- שילוב של סרט התדמית בבלוגים מקצועיים בתחום הפעילות של החברה

- טרגוט של לקוחות פוטנציאלים, בכל אחד מאמצעי המדיה החדשה

- כקישור במיילים שיווקיים ללקוחות פוטנציאלים

לסיכום, במקום לגייס אנשי מכירות נוספים, על מנת להגדיל מכירות, מומלץ להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק, או סרט תדמית למוצר לקו מוצרים חדש, והתוצאות יתקבלו במהירות יחסית. בכך, הסרט תדמית לעסק הופך לאיש המכירות הוירטואלי של העסק, פועל 24/7, ובכל מקום.אולי יעניין אותך גם:      יחס עלות-תועלת בהפקת סרט תדמית לעסק?


                                   כמה עולה סרט תדמית לעסק? 

מנהל עסק - מעוניין בהגדלת מכירות בזמן קצר יחסית?

 

מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, ולפנות לקהלים חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית לעגלת-אופניים לילדים

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מכיוון שלשכת עורכי הדין מטילה הרבה מאוד מגבלות פרסום על עורכי דין, הם מתקשים להתמודד בעולם הדיגיטלי, בו אם אתה לא שם אתה לא קיים. הפתרון שמצאנו למשרדי עורכי דין, הוא להפיק סדרת סרטי תדמית מקצועיים, בהם במקום לפרסם את העסק, מפרסמים עצות וטיפים חשובים בהקשר של תחומי הפעילות של המשרד. באופן כזה, גם נמצאים 24/7 בעולם הדיגיטלי, וגם מחזקים את התדמית המקצועית של העסק. זוהי דוגמא של סרט תדמית לעסק של משרד עורכי דין
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה ייחודית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את התוכנה שהחברה פיתחה. התוכנה מאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, באופן כזה שכל התהליך החל מהמגדל הבודד, ועד להפצה של כל הגידולים אל רשתות השיווק, מנוהלות באמצעות התוכנה. לכאורה, יכולנו להפיק סרט תדמית באנימציה, שיסביר את התוכנה. הוחלט להפיק סרט תדמית מבוסס צילומי וידאו, בכדי ליצור הזדהות אצל הלקוחות, ואת התוכנה עצמה הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים, שמאפשרים ללקוחות צלראות בדיוק איך נראית התוכנה. מצאנו שדרך זו היא הכי יעילה ביצירת הזדהות, ובהנעה לרכישה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות