יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית למשקיעים

פיתוח מוצרים חדשים- מחייב גיוס כספים ממשקיעים!

אחד הנושאים היותר כאובים כיום, הוא גיוס כסף לפיתוח ממשקיעים: קרנות הון סיכון, גופים מוסדיים או אנג'לים. המשקיעים מהססים לפני כניסה להשקעות חדשות, ובהרבה מקרים משקיעים רק בהשקעות המשך (כבר השקיעו בחברה בעבר), או כמשקיע נוסף (יש משקיע נוסף שמוכן להיכנס להשקעה בחברה). לידיעתכם, בעשור שעבר הוכח שההשקעות בהייטק כמעט ולא מחזירות את עצמן, מה שעוד יותר מכביד על המשקיעים לפני קבלת החלטת השקעה.

אם בודקים את סך כל ההשקעות בתעשייה בשנים האחרונות, עדיין מדובר על מספר מיליארדי דולרים בשנה. כלומר, יש עדיין השקעות, רק צריך לדעת להגיע אליהן.
 

איך גייסו עד היום כספים ממשקיעים?

בעבר, בכדי להגיע למשקיעים, היזמים היו מכינים מצגת PowerPoint מרשימה, עם 20-30 שקפים, הכוללים מעבר למידע החיוני, גם אפקטי מולטי-מדיה (במגבלת היכולות של PowerPoint), תרשימים מבוססי Excel, וגרפיקה מרשימה. אבל- כך עושים כולם, ומניסיוני- קצה נפשם של המשקיעים חסרי הסבלנות, עם הביטחון הנמוך ברצון להשקיע, מכל אותן מצגות שנראות כל כך דומות.

 

הגיע הזמן לעשות דברים אחרת!

חייבים, בתוך דקה או שתיים לתפוש את המשקיע, ולהעביר לו את המסרים בצורה ברורה, מעניינת ומקצועית. זה כמובן אפשרי רק באמצעות הפקת סרט תדמית או סרט מוצר. כמובן, שסרט תדמית לא יחליף פגישה אישית בין היזם למשקיע, בכדי להכיר ולפרט יותר לעומק את מהות היזמות הדורשת את ההשקעה. אבל, באמצעות משלוח של הסרט למשקיע, ניתן לתפוש את תשומת ליבו, ולשכנעו בכדאיות של קיום פגישה.

מה עושים עם סרט תדמית למשקיעים שהפקתם?

את סרט התדמית ניתן לשלוח למשקיעים כקישור לסרט שהועלה לאתר מוגן בסיסמא, ובכך להגן על המידע הרגיש (רק למי שיש את הסיסמא יכול לצפות בסרט התדמית או סרט המוצר). ניתן כמובן גם לדחוס את סרט התדמית, ולשלוח אותו כקובץ למשקיע. קיימים אמצעים רבים שתומכים בכך, גם לקבצים יחסית גדולים. כמובן, אפשר להעלות את הסרט ליוטיוב או לוימאו, ולהגן עליו עם סיסמא, ולשלוח קישור לסרט התדמית למשקיעים במייל. 

 

מה מומלץ לכלול בסרט התדמית למשקיעים?

כלומר, אין כל קושי לשלוח את המידע למשקיע. אבל, עדיין- חשוב שסרט התדמית יהיה: ברור, מעניין ומקצועי, אחרת יגרם יותר נזק מתועלת. מה מומלץ לעשות על מנת להשיג את שלושת הנושאים? להלן המלצותיי לגביי הפקה של סרטי תדמית למשקיעים:
  • סרט התדמית צריך להיות באורך של 2-4 דקות
  • חשוב לענות כמעט בתחילת הסרט: על איזה צורך המוצר עונה?
  • יש להציג באיזה שוק פועלים, ומה גודל השוק שבו המוצר ישווק
  • הסרט אמור להציג את השימוש במוצר בצורה הפשוטה ביותר
  • חשוב שהצופה יבין מה היתרונות העיקריים של המוצר, על מנת שיוכל להעריך את העלות-תועלת שלו בשוק היעד
  • סרט התדמית אמור להיות מופק בצורה מקצועית, ובכך להקרין גם מקצוענות לגבי פיתוח המוצר. סרט שנעשה באמצעים חובבניים, יגרום נזק משמעותי לגיוס.
  • הסרט חייב להיות מיוחד, שונה מסרטים אחרים שנעשו (בעיקר בשוק היעד), והומור קל תמיד עובד, רק יש להיזהר מהשתטות, הגזמות או הומור גס כמובן.
  • יש לקחת בחשבון שהתכנים המוצגים בסרטי התדמית למשקיעים הם תלוי מדינה ותרבות, כך שסרט שהפקתם למשקיע בארצות הברית, אינו מתאים למשקיע מאסיה.
  •  
 

מה עלות הפקת סרט תדמית למשקיעים?

עלות הפקת סרט התדמית למשקיעים משתנה בין אלפי שקלים בודדים, ועד עשרות אלפי שקלים רבים. חשוב להשקיע מחשבה רבה בתכנים של הסרט ובכתיבת תסריט, רק אחריי שבוצע תחקיר מעמיק על ידי איש שיווק מקצועי של חברת ההפקה. לאחר מכן יש לבחון את העלויות של כל נושא שמוגדר בתסריט. 

לסיכום, הפקת סרט תדמית למשקיעים הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרט ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט תדמית ברור, מעניין ומקצועי.אולי יעניין אותך גם:   היתרון השיווקי של סרט תדמית המצולם בוידאו


                                הרגש כמקדם מכירות בסרטון תדמית

מנהל עסק - מחפש משקיע לתמיכה בפיתוח מוצר חדש?

 

מחפש כלי שיווקי לקידום אפשרויות הגיוס?

ראה תחילה דוגמא של סרט תדמית למשקיעים

ראו סרט תדמית למשקיעים לצורך מימון פיתוח של תרופה חדשה

מדובר על סרט תדמית למשקיעים, אשר הפקנו לפני כמה שנים, אשר סייע ליזם לגייס מימון משמעותי לצורך פיתוח תרופה חדשה. סרט התדמית זכה להצלחה בזכות זה שראו ושמעו הן את היזם, והן את שני המדענים שעמדו מאחוריי הפיתוח של התרופה החדשה. בנוסף, ראו את התשתיות הקיימות באוניברסיטה העברית שתמכו בתהליך הפיתוח הראשוני, ושעמדו גם לרשות היזם בהמשך הדרך. כל אלה הם הדברים היותר חשובים להצגה בסרט תדמית למשקיעים, כי הם 'משקיעים באנשים ולא במוצרים'. לכן, למרות הקושי לשבת מול מצלמת וידאו ולדבר באופן משכנע, זה מהותי כאשר מעוניינים לגייס מימון ממשקיעים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות