יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לגיוס משקיעים

פיתוח מוצרים חדשים- מחייב גיוס כספים ממשקיעים!

אחד הנושאים היותר כאובים כיום, הוא גיוס כסף לפיתוח ממשקיעים: קרנות הון סיכון, גופים מוסדיים או אנג'לים. המשקיעים מהססים לפני כניסה להשקעות חדשות, ובהרבה מקרים משקיעים רק בהשקעות המשך (כבר השקיעו בחברה בעבר), או כמשקיע נוסף (יש משקיע נוסף שמוכן להיכנס להשקעה בחברה). לידיעתכם, בעשור שעבר הוכח שההשקעות בהייטק כמעט ולא מחזירות את עצמן, מה שעוד יותר מכביד על המשקיעים לפני קבלת החלטת השקעה.

אם בודקים את סך כל ההשקעות בתעשייה בשנים האחרונות, עדיין מדובר על מספר מיליארדי דולרים בשנה. כלומר, יש עדיין השקעות, רק צריך לדעת להגיע אליהן.
 

איך גייסו עד היום כספים ממשקיעים?

בעבר, בכדי להגיע למשקיעים, היזמים היו מכינים מצגת PowerPoint מרשימה, עם 20-30 שקפים, הכוללים מעבר למידע החיוני, גם אפקטי מולטי-מדיה (במגבלת היכולות של PowerPoint), תרשימים מבוססי Excel, וגרפיקה מרשימה. אבל- כך עושים כולם, ומניסיוני- קצה נפשם של המשקיעים חסרי הסבלנות, עם הביטחון הנמוך ברצון להשקיע, מכל אותן מצגות שנראות כל כך דומות.

 

הגיע הזמן לעשות דברים אחרת!

חייבים, בתוך דקה או שתיים לתפוש את המשקיע, ולהעביר לו את המסרים בצורה ברורה, מעניינת ומקצועית. זה כמובן אפשרי רק באמצעות הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים. כמובן, שסרטון תדמית לא יחליף פגישה אישית בין היזם למשקיע, בכדי להכיר ולפרט יותר לעומק את מהות היזמות הדורשת את ההשקעה. אבל, באמצעות משלוח של הסרט למשקיע, ניתן לתפוש את תשומת ליבו, ולשכנעו בכדאיות של קיום פגישה.

מה עושים עם סרטון תדמית לגיוס משקיעים שהפקתם?

את סרטון התדמית ניתן לשלוח למשקיעים כקישור לסרט שהועלה לאתר מוגן בסיסמא, ובכך להגן על המידע הרגיש (רק למי שיש את הסיסמא יכול לצפות בסרטון התדמית שמיועד למשקיעים בלבד). ניתן כמובן גם לדחוס את סרטון התדמית, ולשלוח אותו כקובץ למשקיע. קיימים אמצעים רבים שתומכים בכך, גם לקבצים יחסית גדולים. כמובן, אפשר להעלות את הסרטון ליוטיוב או לוימאו, ולהגן עליו עם סיסמא, ולשלוח קישור לסרטון התדמית לגיוס משקיעים במייל. 

 

מה מומלץ לכלול בסרטון התדמית לגיוס משקיעים?

כלומר, אין כל קושי לשלוח את המידע למשקיע. אבל, עדיין- חשוב שסרטון התדמית לגיוס המשקיעים יהיה: ברור, מעניין ומקצועי, אחרת יגרם יותר נזק מתועלת. מה מומלץ לעשות על מנת להשיג את שלושת הנושאים? להלן המלצותיי לגביי הפקה של סרטוני תדמית לגיוס משקיעים:
  • סרטון התדמית צריך להיות באורך של 2-4 דקות
  • חשוב לענות כמעט בתחילת הסרטון: על איזה צורך המוצר עונה?
  • יש להציג באיזה שוק פועלים, ומה גודל השוק שבו המוצר ישווק
  • הסרטון אמור להציג את השימוש במוצר בצורה הפשוטה ביותר
  • חשוב שהצופה יבין מה היתרונות העיקריים של המוצר, על מנת שיוכל להעריך את העלות-תועלת שלו בשוק היעד
  • סרטון התדמית אמור להיות מופק בצורה מקצועית, ובכך להקרין גם מקצוענות לגבי פיתוח המוצר. סרט שנעשה באמצעים חובבניים, יגרום נזק משמעותי לגיוס.
  • הסרט חייב להיות מיוחד, שונה מסרטים אחרים שנעשו (בעיקר בשוק היעד), והומור קל תמיד עובד, רק יש להיזהר מהשתטות, הגזמות או הומור גס כמובן.
  • יש לקחת בחשבון שהתכנים המוצגים בסרטוני התדמית לגיוס משקיעים הם תלוי מדינה ותרבות, כך שסרט שהפקתם למשקיע בארצות הברית, אינו מתאים למשקיע מאסיה.
  •  
 

מה עלות הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים?

עלות הפקת סרטון התדמית לגיוס משקיעים משתנה בין אלפי שקלים בודדים, ועד עשרות אלפי שקלים רבים. חשוב להשקיע מחשבה רבה בתכנים של הסרטון ובכתיבת תסריט, רק אחריי שבוצע תחקיר מעמיק על ידי איש שיווק מקצועי של חברת ההפקה. לאחר מכן יש לבחון את העלויות של כל נושא שמוגדר בתסריט. 

לסיכום, הפקת סרטון תדמית לגיוס משקיעים הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרטון ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרטון תדמית ברור, מעניין ומקצועי.אולי יעניין אותך גם:   היתרון השיווקי של סרט תדמית המצולם בוידאו


                                הרגש כמקדם מכירות בסרטון תדמית

מנהל עסק - מחפש משקיע לתמיכה בפיתוח מוצר חדש?

 

מחפש כלי שיווקי לקידום אפשרויות הגיוס?

ראה תחילה דוגמא של סרטון תדמית לגיוס משקיעים

ראו סרטון תדמית לגיוס משקיעים לצורך מימון פיתוח של תרופה חדשה

מדובר על סרטון תדמית לגיוס משקיעים, אשר הפקנו לפני כמה שנים, אשר סייע ליזם לגייס מימון משמעותי לצורך פיתוח תרופה חדשה. סרט התדמית זכה להצלחה בזכות זה שראו ושמעו הן את היזם, והן את שני המדענים שעמדו מאחוריי הפיתוח של התרופה החדשה. בנוסף, ראו את התשתיות הקיימות באוניברסיטה העברית שתמכו בתהליך הפיתוח הראשוני, ושעמדו גם לרשות היזם בהמשך הדרך. כל אלה הם הדברים היותר חשובים להצגה בסרטון תדמית לגיוס משקיעים, כי הם 'משקיעים באנשים ולא במוצרים'. לכן, למרות הקושי לשבת מול מצלמת וידאו ולדבר באופן משכנע, זה מהותי כאשר מעוניינים לגייס מימון ממשקיעים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות