יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית למוצר טכנולוגי מתקדם
אין ספק, שהדרך היעילה ביותר לקדם מכירות של מוצרים, הינה באמצעות הפקת סרט תדמית למוצר, או סרט מוצר. היום, כמעט לכל מוצר מפיקים סרט תדמית למוצר, ומעלים לאתר החברה, דפי נחיתה ומצרפים כקישור למיילים שיווקיים.

אבל, האם זה גם נכון עבור מוצרים טכנולוגיים מתקדמים?

מדובר על סרט שמעביר בתוך פחות מ- 4 דקות, את התכונות העיקריות של המוצר הטכנולוגי, תוך הצגה ברורה לצופה של איך מושגת כל תכונה, מודגמת על מטופלת, והתוצאות של אותה תכונה, בליווי הסבר מקצועי ברור. זה בדיוק מה שנדרש, על מנת שרופא שיניים שצופה בסרט יביו בדיוק מה היתרון עבורו לרכוש כזה מוצר.

טיפים חשובים להפקה של סרט תדמית למוצר טכנולוגי:

1. חשוב שהסרט יצולם בוידאו, כך שהצופה ירגיש שהוא נמצא ליד המוצר, והמוצר קיים ועובד. סרט אנימציה גם יכול להסביר תכונות של מוצר, אבל פחות יוצר חיבור ריגשי של הצופה, שהוא גורם חשוב בהחלטת רכישה

2. שהסרט ילווה לכול אורכו בהסברים מקצועיים של מומחה בתחום, ובשפה של קהל היעד (כמו רופאי שיניים במקרה של הסרט שבדוגמא) 

3. כל מה שנאמר, ילווה בויזואל מדוייק של אותו נושא. אם מדברים על לחצנים- שיראו אותם, שיראו איך משתמשים בפועל במוצר, כולל הדגמות אמיתיות עם מטופלים (במידה ורלוונטי), ואם התוצר הוא צילום, אז שיהיו דוגמאות של התוצרים, וכן הלאה

4. לשאוף שהסרט יהיה עד 2 דקות, גם אם המוצר מאוד מורכב. לאנשים אין סבלנות לצפות בסרטים ארוכים. אם למוצר הרבה מאוד תכונות חשובות, הכי חשוב להציג את התכונות שמבדלות את המוצר מהתחרות, ולא בהכרח את כל התכונות, כי אז גם סרט של 10 דקות לא יספיק.


לסיכום, על מנת לקדם מוצר, או קו מוצרים, מומלץ להפיק סרט תדמית למוצר, גם אם מדובר על מוצרים טכנולוגיים מתקדמית. חשוב רק לעשות את זה נכון, על מנת שהסרט יניב תוצאות.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט למוצר טכנולוגי מתקדם לרופאי שיניים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.