יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית מקבעת בתודעה את המיתוג של העסק

מה החשיבות של מיתוג עסקי?

קיימות חברות ענק שנחשבות כמותגים, כמו: מיקרוסופט, גוגל, אפל, קוקה קולה וכד. המיתוג של חברות אלה נבנה עם השנים, הצמיחה במכירות וההשקעה בשיווק, כך שהמודעות לחברות אלה כמובילות בתחומן ידוע בכל העולם. לעסקים חדשים, אין סיכוי להפוך למותגים בתחילת הדרך. זהו ערך נרכש, ולוקח לשוק זמן להכיר את העסק. 

קיימים הרבה עסקים, שפועלים לאורך זמן בתחום מסויים, שכבר בנו את השם שלהם באותו תחום. עכשיו, כשכמעט כל המכירות עברו לאינטרנט, עסקים אלה חייבים להשקיע בשיווק על מנת לשמר ולחזק את המיתוג העסקי שלהם. המטרה לא הגדלת מכירות, למרות שזה בהחלט יכול להיות פועל יוצא של מיתוג עסקי חזק. המטרה הראשונית היא לחזק את התדמית בתחום העסקי כמובילי שוק, לפחות באותו תחום עסקי בו הם פועלים. 

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להחשב כמוביל שוק בתחום העסקים שלך?
 

ראה תחילה סרט תדמית שיווקי לחיזוק המיתוג של חברה מתקדמת לייצור מכלולים זעירים

מדובר על הפקת סרט תדמית של כ 1.5 דקות, המבוסס על צילומי וידאו, בשילוב גרפיקה דינאמית, מלווים בקריינות מקצועית. מטרת הסרט הייתה להציג את היכולות המגוונות של חברת ייצור מכלולים זעירים ישראלית, והארגון שלה במבנה ארגוני כמו של חברת הייטק. 

על מה לשים דגש בהפקת סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק?

בכדי שסרט התדמית שמפיקים, יחזק את המיתוג של העסק, בתחום הפעילות העיקרי, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. מה הייחוד של העסק?- באמצעות תחקיר מעמיק שחברת ההפקות מבצעת עם העסק, קודם כל מגדירים את תחום הפעילות העיקרי. בתחום זה בלבד, לומדים מה התחרות העיקרית של העסק. מול המתחרים, בודקים מה היתרון הכי משמעותי מול המתחרים, כזה שלמתחרים ממש אין תשובה, ושההציע של העסק באמת חשוב ללקוחות. זה הבידול העסקי הכי משמעותי של העסק. כדאי גם לבדוק, האם קיים בידול נוסף ביחס לתחרות, ולהתייחס אליו בנוסף, כנושא לחיזוק במסגרת סרט התדמית.

2. צלם את סרט התדמית בוידאו- כבר כתבתי הרבה פעמים, שאין טוב ממראה עיניים. לקוחות הכי הרבה מתחברים רגשית לסרט שהם רואים, בוודאי ביחס לסרטי אנימציה, וחיבור רגשי הוא פרמטר חשוב בחיזוק המיתוג של העסק.

3. הצג תשתיות של העסק- הגדלת הבטחון בעסק עצמו, יכול להגיע אם מציגים את התשתיות של העסק, קרי- המבנים, הציוד, הטכנולוגיה, האנשים וכן הלאה. גם לכל אלה מתבצע חיבור רגשי, ששוב מחזק את המיתוג של העסק על ידי כל מי שצופה בסרט התדמית.

4. שתף לקוחות מרוצים- מידע זה יכול להיות מוצג בשני אופנים: האחד- על ידי צילום עדות של לקוחות מרוצים בסרט התדמית. אפשרות שנייה לצלם את המוצרים של העסק כפי שהם נמצאים בשימוש על ידי לקוחות משמעותיים מוכרים. זה הכי הרבה מחזק את הבטחון של מי שצופה בסרט בעסק, מתוך הנחה שאם חברה גדולה ומוכרת בחרה בעסק המציע, ככול הנראה הם באמת הכי טובים. 

5. הצגה ממותגת- בכדי להחשב מותג עסקי, כל מה שמשולב בסרט צריך להיות ממותג. חשוב שלעסק יהיה לוגו בולט החל מתחילת הסרט, דרך שלטים ממותגים בכל מקום שמצלמים, עובדים שמצולמים שיהיו עם בגדי עבודה ממותגים, וכן הלאה. 

 

האם הפקת סרט תדמית לעסק היא השקעה כדאית?

עד לפני כמה שנים, כמעט רק חברות ענק הפיקו סרטי תדמית לעסק, כשסרטים אלו היו ארוכים ומתישים, שהתבססו על צילומי וידאו איכותיים של העסק, המוצרים השונים, הטכנולוגיה העיקרית של העסק, מגוון לקוחות עיקריים, וכן הלאה. ראיתי גם סרטי תדמית באורך של כ- 10 דקות. 

כיום, אנחנו בעולם אחר לגמריי. קודם כל, עלות הפקת סרטים ירדה משמעותית. אם בעבר הפקת סרט תדמית התחילה מ- 100 אלף ש"ח, כיום ישנם סרטי תדמית מקצועיים נהדרים, גם במחירים החל מ- 10 אלף ש"ח. בנוסף, כיום לקוחות מחפשים מוצרים ופתרונות לבעיות קיימות באינטרנט. זהו מאגר המידע העיקרי של לקוחות, ואין ספק שכשאר הם נתקלים בסרט תדמית- רוב הסיכויים שיצפו בו, על פני קריאה של דפי מידע רבים באתרים השונים. זה נוח, ואם הסרט עשוי בצורה מקצועית- רוב הסיכויים שאחריי צפיה בסרט הלקוח הפוטנציאלי יתקדם בתהליך הרכישה, או לפחות ייצור קשר לקבלת פרטים נוספים. 

שימו לב, הפקת סרט תדמית הינה הוצאה חד פעמית, ואחריי שמעלים את הסרט לאינטרנט- הוא הופך להיות מקדם המכירות של העסק, ומחזק משמעותית את המיתוג של העסק בעיניי קהל היעד, וזה מה שחשוב כיום ללקוחות. הם מעדיפים לקנות מחברה שנחשבת למובילה בתחומה, על פני חברה שלא ברור מה מיתוגה. 

ראה סרט תדמית שיווקי לחיזוק המיתוג של אתר להזמנת קרוזים באינטרנט

מדובר על הפקת סרט תדמית של כ 1.5 דקות, המבוסס על צילומי וידאו, בשילוב גרפיקה דינאמית, וצילומי מסך אקטיביים, מלווים בקריינות מקצועית. מטרת הסרט הייתה להציג את היתרונות המאוד משמעותיים של אתר הזמנות זה, תוך שיתוף החוויה הויז'ואלית של הכייף שבקרוזים. 

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהופק לאחרונה

חברת אקולוג'יק מפתחת תוכנה שמאפשרת סינכרון גידולים חקלאיים, החל מהחקלאי הבודד ועד לרשתות השיווק הבינלאומיות. מטרת סרט התדמית שהפקנו, הייתה לחזק את המיתוג של החברה בעולם. לכן, סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, הצגת הפתרון והצגת החברה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות את החברה, ולהבין מה עומד מאחורי התוכנה המתקדמת שהחברה פיתחה ומשווקת. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, לצורך השיווק הבינלאומי.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחיזוק המיתוג של סוכנות ביטוח שהופק לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר כולו מצולם בוידאו, ונועד לחזק את המיתוג של סוכנות ביטוח. בסרטון, רואים את התשתיות הרבות של לסוכנות, שומעים ורואים את שלושת מובילי הסוכנות: מנהל הסוכנות, ושתי מנהלות האגפים של לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. רואים כמה קודם כל האנשים נחמדים ומזמינים, ושומעים את תפישת עולמם לגביי חשיבות הלקוח והגישה המאוד מקצועית של כל אחד לנושא הביטוח. סרט התדמית יוצר חיבור רגשי בין מי שצופה בסרט, לבין סוכנות הביטוח, ובהחלט מחזק את המיתוג של הסוכנות.
עדכון אחרון: נובמבר 2023

ראה סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על הפקת סרט תדמית של כדקה, אשר נועד לחזק את המיתוג של חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. סרט זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו ללקוחות שונים, במטרה לחזק את המיתוג של אותם עסקים, ולקדם אותם שיווקית. ניתן לראות את מהמגוון הגדול של סגנונות ההפקה, וזוהי בדיוק הגישה של יהב הפקות- לתפור לכל עסק פתרון שעונה במדוייק על הצרכים שלו, ושיבליט אותו ביחס לחברות מתחרות.

לסיכום, הכלי השיווקי היעיל ביותר לחיזוק המיתוג של העסק הוא הפקת סרט תדמית. חשוב שבהפקה של סרטי תדמית להשקיע מחשבה רבה בכדי להשיג את מטרת חיזוק המיתוג.



למאמרים נוספים בנושא:  מה חשיבות איש השיווק בהפקת סרט תדמית?


                                      סרט תדמית בעולם דיגיטלי

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות