יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית למוצר- לדעת לספר סיפור
עולם השיווק עבר לדיגיטל!
כיום, מעט מאוד חברות משקיעות בפרסום בעיתונות, או ברדיו, שזה בעיקר צריכה, או לפרסום יקר מאוד בטלוויזיה, שגם מותאם למוצרי צריכה או מוצרי יוקרה. רוב החברות משקיעות בפרסום במדיה הדיגיטלית, המדיה החדשה, או בפשטות שיווק בדיגיטל. 

שיווק בדיגיטל כולל אמצעי סביב האינטרנט, החל מאתר העסק, דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים ובלוגים של מובילי דעה, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות, בגוגל ודרך re-marketing, אתרי אינטרנט של המדיות הישנות, ועוד ועוד ועוד. האינטרנט מאפשר חשיפה עצומה, 24/7, בכל מקום בעולם שמחובר לאינטרנט. חלק מהפרסום הוא בחינם, וחלקו בתשלום אבל בכל מקרה לא תשלום גדול, בוודאי בהשוואה לפרסום במדיה הישנה.

הפרסום כולל 3 אמצעים עיקריים: מלל, תמונות וכן סרטי תדמית. בעולם החדש, רווי במידע ובגירויים, אנשים כבר כמעט ולא קוראים. הם מצפים לקבל הכל במהירות וביעילות, ובמינימום מאמץ מבחינתם. את זה סרטי תדמית עושים בצורה הכי מוצלחת, וגם הכי יעילים בשיווק דיגיטלי.
לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק דיגיטלי. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים בהפקת כל סרט תדמית, על מנת שהמסרים יעברו ביעילות.


למאמרים נוספים בנושא:    סרטי תדמית- סגנונות הפקה שונים  - לחץ כאן                                       עלות הפקת סרטי תדמית- לחץ כאן

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק?

מעוניין להיכנס לשוק בינלאומי חדש, לקהל יעד חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, בו מוצגים היתרונות של הזמנת קרוזים בין לאומיים דווקא דרך האתר של אייקרוז, כאשר כל הסרט משלב צילומי וידאו כייפיים של ספינות הקרוזים ומה הן כוללות, ושילוב של צילומי מסך אקטיביים מהאתר ההזמנות.

ראה סרט תדמית לאפליקציית השכרת דירות- מיושם באנימציה

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר מיושם בגרפיקה דינאמית, ומציג את היתרונות של האפליקציה המאפשרת השכרת דירות בלי לצאת מהבית. 
על מה להקפיד בהפקת סרטי תדמית לשיווק דיגיטלי?
כבר אמרנו שסרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק דיגיטלי. אבל, על מנת שכל סרט תדמית יהיה הכי יעיל, כלומר- יעביר את המסרים השיווקיים בצורה המיטבית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים ההפקתיים הבאים:

1. סרט קצר- חשוב שסרט התדמית יהיה באורך של עד דקה. פחות- יותר טוב. זמן צפייה ממוצע בסרט תדמית באינטרנט הוא כ 30 שניות, כך שזה הזמן לתפוש את תשומת ליבו של הצופה בסרט.

2. מסר פשוט וממוקד- המסר השיווקי חייב להיות אחד שהוא העיקרי, או מקסימום שני מסרים. המסרים חייבים להיות פשוטים, ומוצגים בצורה הכי ברורה. תחכום הוא לא המקום לשילוב בסרטי תדמית באינטרנט.

3. לשים דגש על ערך ללקוח- לא להציף את הלקוח בנתונים חשמליים, או במפרטים טכניים מוסבכים. זה לא מעניין אף אחד. להציג את הערך שהלקוח יכול לקבל משימוש במוצר.

4. תצוגות גדולות ובולטות- כל מה שמוצג צריך להיות גדול וברור. להימנע מהרבה פרטים בתוך כל צילום, שמבלבלים את הצופה. אם משלבים כותרות, גם הן צריכות להיות גדולות וברורות, ורצוי אפילו דינאמיות, בכדי למשוך תשומת לב.

5. עדיף צילומי וידאו- הלקוחות כיום הפכו למאוד חשדניים, במיוחד לכל פרסום באינטרנט. הרי קל מאוד כיום להתחזות, ולהציג מוצרים שבכלל לא קיימים. לכן, אם מעוניינים לקדם מכירות של מוצר, עדיף לצלם אותו בוידאו, שאנשים יוכלו לראות שהמוצר קיים, ושיש אנשים שמשתמשים בו כבר. אבל, אם המוצר הוא אפליקציה, או חבילת תוכנה, עדיף להפיק סרטון אנימציה מקצועי, שיכול להסביר את התוכנה בצורה הכי פשוטה וברורה.

6. להוסיף כתוביות- צריך שהסרט יהיה ברור, גם אם אנשים צופים בו ללא סאונד, מה שמאוד מקובל ברשתות חברתיות. במידה ומשולבת קריינות, צריך להוסיף בתחתית המסך כתוביות של כל הקריינות.

 

בדיגיטל בדרך כלל צופים בסרטי תדמית ללא סאונד!

רוב האנשים צופים בסרטים בסביבה רועשת, או במקום העבודה שלהם, ולכן מעדיפים לצפות בסרטים ללא סאונד, או כשהסאונד מאוד מושתק. נושא זה הוא מהותי בהפקה של כל סרט תדמית, שצריך להביא את זה בחשבון. מה שזה אומר מבחינת ההפקה זה שחייבים שכל המסרים השיווקיים בסרט יהיו ברורים לכל צופה, גם כאשר ערוץ הסאונד מושתק. כלומר, הויז'ואל צריך לעמוד בפני עצמו, להיות מספיק מעניין שהצופים ימשיכו לצפות בסרט, וגם מספיק ברור אפילו ללא כל סאונד. חשוב ביותר להוסיף כותרות גדולות ומודגשות. אם החלטתם שחשובה הקריינות, אז תדאגו להוסיף כתוביות של כמעט כל מה שנאמר בקריינות, כך שגם מי שלא שמע את הקריין- עדיין בין על מה מדובר.
,
 

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- שהופק השנה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. סרט זה בנוי מקטעים קצרים מתוך מגוון ההפקות של החברה המשנה האחרונה, כך שניתן לראות הן את מגוון ההפקות, והן את מגוון הלקוחות. רוב הסרטים מבוססים על צילומי וידאו, וחלקם על גרפיקה דינאמית. גם בסרט תדמית זה, הנחנו שאנשים צופים ללא סאונד, ולכן בסרט משולבות כותרות גדולות ומודגשות, כך שכל המסרים השיווקיים ברורים, גם ללא קריינות.

ראו סרט תדמית שיווקי שהופק לחברה שפיתחה תוכנה מבוססת ענן

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה תוכנה מורכבת מבוססת ענן, כמקובל כיום בפיתוחים הגלובלים החדשים. למרות שמדובר על חבילת תוכנה, סרט התדמית שם דגש על הצגת הבעיה, והצגת החברה שפיתחה את התוכנה, עם היכולות והחוזקות של החברה. בנוסף, מוצגים מסכים מתוך התוכנה, בזמן שמציגים את היכולות המגוונות של התוכנה. היה חשוב להציג את החברה בצילומי וידאו, בכדי שלקוחות פוטנציאלים יתרשמו מהיכולות של החברה לתמוך בהמשך הפיתוח והתחזוקה של התוכנה המורכבת לאורך זמן.

ראה סרט תדמית לפתרון שהופץ בקמפיין בדיגיטל

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, למערכת אגירת מים ברכבי עבודה. סרט זה הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד (בעלי רכבי עבודה). הסרט כולל קריינות, עבור אלה שכן שומעים סאונד בפייסבוק. אבל, עבור אלה שצופים ללא סאונד- הסרט כולל כותרות גדולות ומודגשות, שכוללות כמעט את כל מה שהקריין אומר.
נכתב: מאי 2023

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות