יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- חשיבות המגע האישי

עסק זה קודם כל אנשים!

כיום, כאשר מתכננים לקדם את העסק שיווקית, מדברים על הפקת סרט תדמית עבור העסק. וכשמדברים על סרט תדמית לעסק, בדרך כלל מדברים על התשתיות, הטכנולוגיה, המוצרים וכול שאר האלמנטים הגשמיים של העסק, ובודקים במה העסק מבודל ביחס לתחרות בכדי להדגיש את אותם דברים.

אבל, לא מספיק מדברים על האנשים שבעסק. כשחושבים על כך, מי שבעצם מפתחים ומייצרים את כל מה שהעסק עושה, הם אנשי העסק מראשון העובדים ועד אחרון המנהלים. בלעדיהם- כל זה לא היה קורה. ולכן, כאשר אנחנו כחברת הפקה מציעים הפקה של סרט תדמית, אנחנו קודם כל בוחנים את אנשי העסק, ומחפשים את הייחוד שלהם. מה בהם איפשר את ההצלחה של העסק עד כה, ואותה אנחנו קודם כל ממליצים להציג כמבדל הייחודי של העסק.

מתי מומלץ להציג סרט תדמית עם דגש על מגע אישי?


אין ספק שלמגע אישי בסרטי תדמית חשיבות גדולה, שבהחלט יכולה לעודד החלטת קנייה של הצופה, הרבה יותר מאשר בסרטים בהם לא רואים את העסק, כמו בסרטי אנימציה או גרפיקה דינאמית. לכן, נשאלת השאלה, מתי כדאי להפיק סרטים עם מגע אישי? ראו המלצה שלנו:

1. כאשר העסק כולל פתרונות בהם יש לאנשי העסק חשיבות רבה, כמו פיתוחים טכנולוגיים מורכבים, שיכלו להצליח רק בזכות אנשים מאוד מיוחדים שבעסק, הן המנהלים והן הצוות המקצועי.

2. כאשר בעסק יש תשתיות מאוד מיוחדות, אשר מבדלות אותו מכול עסק אחר, כמו מעבדות מאוד מותחכמות, מכונות ייצור מורכבות, מערכות פיתוח ובדיקות מאוד מתקדמות, וכן הלאה. אולי לא נרצה לחשוף סודות של ציוד מיוחד, אבל- אם זה הייחוד של העסק, מאוד מומלץ לשלב אותו בסרט התדמית, ובכך להשיג ייתרון משמעותי על פני המתחרים, וכן ליצור חיבור רגשי ואישי מול הצופה שהוא הלקוח הפוטנציאלי

3. אם המוצרים של החברה הם כאלה שניתן לצלם בוידאו, ומאפשרים לצופים לראות כיצד מתשמשים בהם אנשים אחרים, ונהנים מהמוצרים, זה כמובן גם מחזק את הקשר האישי והרגשי מול הלקוח הפוטנציאלי.

לסיכום, כאשר בעסק יש יתרון משמעותי ביחס לתחרות של האנשים והתשתיות, מומלץ שההפקה של סרט התדמית תהיה מבוססת על צילומי וידאו, ולחשוף לצופה כמה שיותר אלמנטים אליהם הוא יכול להתחבר רגשית. זה די מבטיח עידוד החלטת קנייה של הלקוח.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- להדגיש את המייחד


                                     סרט תדמית לעסק- יותר חשוב מאתר אינטרנט
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם את המכירות של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה דוגמאות לשני סוגי סרטים

סרט תדמית עם מגע אישי (סרט וידאו)

מדובר על פרויקט שמומן על ידי עיריית כפר סבא והאיחוד האירופי, אשר הטמיע מערכות חסכון באנרגיה בבתי הספר של כפר סבא חהמשולש הדרומי. הפרויקט בוצע על ידי תלמידי בתי הספר, והצליח בצורה מדהימה, תוך חסכון מוכח של מאות אלפי שקלים. בסרט זה הצגנו את החוויה האישית של תלמידי בית הספר, ורואים ושומעים את כל הגורמים שניהלו בצורה מוצלחת את הפרויקט. אין ספק שהמגע האישי מורגש לאורך כל הסרט, וברור שלא ניתן היה להצליח בפרויקט ללא כל המעורבים.
 

סרט תדמית לפתרון מיחזור אלקטרוניקה (סרט אנימציה)

גם כאן מדובר על פרויקט בתחום איכות הסביבה, בה חברת שורו מציעה מיחזור מכלולים אלקטרוניים, במקום זריקתם לאשפה. כאן הנושא מוצג באמצעות סרט אנימציה שמסביר את התהליך בצורה מפורטת, מה השלבים שהוא כולל וכמובן מה היתרונות. אבל כאן לא רואים אנשים בעבודה, או מנהלים של החברה, כך שכאן אמנם הקונספט מוסבר בצורה מאוד ברורה, אבל ברור שלא נוצר חיבור אישי בין הצופה לבין החברה

ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2.5 דקות, אשר נועד להציג טיפ מקצועי של משרד עורכי דין. למשרדי עורכי דין ישנם המון מגבלות פרסום, שמוטלות עליהם על ידי לשכת עורכי הדין. לכן, סרטון תדמית מקצועי, כמו זה המוצג בסרטון זה, מהווה פתרון מצוין לחיזוק המעמד המקצועי של משרד עורכי הדין. כאן כמובן ישנה חשיבות רבה למגע האישי של אחד מעורכי הדין שבמשרד, שמציג בעצמו את כל המידע, מה שמחבר את קהל היעד למציג ולמשרד. 

ראו סרט תדמית למרכז עוצמה בעכו אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד לסכם פעילות שנתית של מרכז עוצמה בעכו. מכיוון שמדובר על עבודה עם אוכלוסיות מוחלשות, היה מאוד חשוב המגע האישי שבסרט תדמית זה. לכן, הסרט מבוסס על ראיונות הן עם מנהלי ומדריכי המרכז, והן עם מספר אנשים מעכו שקיבלו סיוע מהמרכז, והציגו את החוויה שלהם מהתהליך שעברו. באופן כזה הנושא מקבל ביטוי מקסימלי, ומציג את חשיבות הפעילות המבורכת של המרכז.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות