יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית- חשיבות המגע האישי

עסק זה קודם כל אנשים!

כיום, כאשר מתכננים לקדם את העסק שיווקית, מדברים על הפקת סרט תדמית עבור העסק. וכשמדברים על סרט תדמית לעסק, בדרך כלל מדברים על התשתיות, הטכנולוגיה, המוצרים וכול שאר האלמנטים הגשמיים של העסק, ובודקים במה העסק מבודל ביחס לתחרות בכדי להדגיש את אותם דברים.

אבל, לא מספיק מדברים על האנשים שבעסק. כשחושבים על כך, מי שבעצם מפתחים ומייצרים את כל מה שהעסק עושה, הם אנשי העסק מראשון העובדים ועד אחרון המנהלים. בלעדיהם- כל זה לא היה קורה. ולכן, כאשר אנחנו כחברת הפקה מציעים הפקה של סרט תדמית, אנחנו קודם כל בוחנים את אנשי העסק, ומחפשים את הייחוד שלהם. מה בהם איפשר את ההצלחה של העסק עד כה, ואותה אנחנו קודם כל ממליצים להציג כמבדל הייחודי של העסק.

מתי מומלץ להציג סרט תדמית עם דגש על מגע אישי?


אין ספק שלמגע אישי בסרטי תדמית חשיבות גדולה, שבהחלט יכולה לעודד החלטת קנייה של הצופה, הרבה יותר מאשר בסרטים בהם לא רואים את העסק, כמו בסרטי אנימציה או גרפיקה דינאמית. לכן, נשאלת השאלה, מתי כדאי להפיק סרטים עם מגע אישי? ראו המלצה שלנו:

1. כאשר העסק כולל פתרונות בהם יש לאנשי העסק חשיבות רבה, כמו פיתוחים טכנולוגיים מורכבים, שיכלו להצליח רק בזכות אנשים מאוד מיוחדים שבעסק, הן המנהלים והן הצוות המקצועי.

2. כאשר בעסק יש תשתיות מאוד מיוחדות, אשר מבדלות אותו מכול עסק אחר, כמו מעבדות מאוד מותחכמות, מכונות ייצור מורכבות, מערכות פיתוח ובדיקות מאוד מתקדמות, וכן הלאה. אולי לא נרצה לחשוף סודות של ציוד מיוחד, אבל- אם זה הייחוד של העסק, מאוד מומלץ לשלב אותו בסרט התדמית, ובכך להשיג ייתרון משמעותי על פני המתחרים, וכן ליצור חיבור רגשי ואישי מול הצופה שהוא הלקוח הפוטנציאלי

3. אם המוצרים של החברה הם כאלה שניתן לצלם בוידאו, ומאפשרים לצופים לראות כיצד מתשמשים בהם אנשים אחרים, ונהנים מהמוצרים, זה כמובן גם מחזק את הקשר האישי והרגשי מול הלקוח הפוטנציאלי.

לסיכום, כאשר בעסק יש יתרון משמעותי ביחס לתחרות של האנשים והתשתיות, מומלץ שההפקה של סרט התדמית תהיה מבוססת על צילומי וידאו, ולחשוף לצופה כמה שיותר אלמנטים אליהם הוא יכול להתחבר רגשית. זה די מבטיח עידוד החלטת קנייה של הלקוח.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- להדגיש את המייחד


                                     סרט תדמית לעסק- יותר חשוב מאתר אינטרנט
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם את המכירות של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה דוגמאות לשני סוגי סרטים

סרט תדמית עם מגע אישי (סרט וידאו)

מדובר על פרויקט שמומן על ידי עיריית כפר סבא והאיחוד האירופי, אשר הטמיע מערכות חסכון באנרגיה בבתי הספר של כפר סבא חהמשולש הדרומי. הפרויקט בוצע על ידי תלמידי בתי הספר, והצליח בצורה מדהימה, תוך חסכון מוכח של מאות אלפי שקלים. בסרט זה הצגנו את החוויה האישית של תלמידי בית הספר, ורואים ושומעים את כל הגורמים שניהלו בצורה מוצלחת את הפרויקט. אין ספק שהמגע האישי מורגש לאורך כל הסרט, וברור שלא ניתן היה להצליח בפרויקט ללא כל המעורבים.
 

סרט תדמית לפתרון מיחזור אלקטרוניקה (סרט אנימציה)

גם כאן מדובר על פרויקט בתחום איכות הסביבה, בה חברת שורו מציעה מיחזור מכלולים אלקטרוניים, במקום זריקתם לאשפה. כאן הנושא מוצג באמצעות סרט אנימציה שמסביר את התהליך בצורה מפורטת, מה השלבים שהוא כולל וכמובן מה היתרונות. אבל כאן לא רואים אנשים בעבודה, או מנהלים של החברה, כך שכאן אמנם הקונספט מוסבר בצורה מאוד ברורה, אבל ברור שלא נוצר חיבור אישי בין הצופה לבין החברה

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן