יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית ללא צילומי וידאו

כל עסק חייב להשקיע בשיווק

מאז ומעולם, כל עסק בכדי להתקיים היה חייב להשקיע בשיווק, על מנת לקדם את העסק. כיום, זה כבר ידוע שהפקת סרטוני תדמית לעסק הינם ההוצאה השיווקית היעילה ביותר לקידום העסק. לדעתנו, סרטי תדמית המצולמים בוידאו הם הפתרון היעיל ביותר מבחינת חוויית הלקוח, כי אז הוא מרגיש כאילו הוא מכיר את העסק, ובעיקר- וידאו יוצר חיבור רגשי לעסק, הרבה יותר מסרטי אנימציה. 

אבל, ישנם הרבה עסקים שבהחלט לא מומלץ לבצע בהם צילומי וידאו, שלא לדבר על המורכבות והעלויות של הפקת ימי חצילום מבחינת צוות הצילום, ציוד יקר רב, שחקנים, מאפרת, לוגיסטיקה. הרבה מאוד השקעה.

ואז, נשאלת השאלה: האם חייבים לצלם בוידאו על מנת להפיק סרטון תדמית לעסק?
לסיכום, ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי לעסק, שישרת את המטרות השיווקיות של העסק, יופק בזמן קצר ויניב תוצאות שיווקיות בזמן קצר יחסית, במידה ומשתמשים בחומרי גלם קיימים בחברה, או שנרכשים מתוך מאגרים (Stock Footage). אולי יעניין אותך גם:    עלות הפקת סרטי אנימציה לעסק?


                                 כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק?
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?

ראה תחילה סרטון תדמית לחברת סליקה ישראלית

מה מיוחד בסרטון תדמית זה?

סרטון התדמית הופק עבור חברת סליקה באינטרנט, שרצתה פתרון מהיר לקראת אירוע חשוב של החברה. הפקת סרט הכולל ימי צילום היא גם לא זולה, אבל בעיקר- לוקחת מספר שבועות. לכן, לצורך האירוע, אספנו חומרי גלם הקיימים בחברה, כולל: קטעי וידאו, תמונות סטילס, הודעות לעיתונות ומצגות חברה, ובתוך מספר ימים ערכנו את הסרט המקצועי הזה, ששירת את החברה בצורה מצויינת באירוע, וממשיך לשמש אותה גם כיום. 
 

ומה עם עסקים חדשים שאין להם חומרי גלם כלל?

גם עבור חברות אלה ניתן להפיק סרט מקצועי, בעלות נמוכה, תוך שימוש בקטעי וידאו ו/או תמונות סטילס שנרכשו ממאגרים (Stock Footage), ולשלב אותם בסרט מקצועי בו משולבים צילומים של המוצרים של החברה.

ראו לדוגמא סרטון תדמית בו נעשה שימוש בקטעי וידאו שרכשנו

הסרטון כולו מבוסס על חומרי גלם שנרכשו ממאגרים, בתוספת צילומים של המוצרים של החברה, כאשר הכל ערוך בצורה זורמת, מלווה בקריינות מקצועית, איפשר סרטון תדמית מאוד מקצועי בעלות סבירה ובזמן הפקה קצר יחסית.

ראו סרטון תדמית למיכשור רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, לצורך הצגת מיכשור רפואי מתקדם. סרטון תדמית זה מבוסס כמעט כולו על קטעי וידאו שנרכשו ממאגרים (Stock Footage) בשילוב של חומרי גלם שהיו ללקוח. לכן, ניתן היה להפיק סרטון זה במהירות גדולה יחסית, וללא צורך בצילומי וידאו מיוחדים עבור ההפקה של סרטון התדמית. בסרטון משולבת גם גרפיקה דינאמית, על מנת להציג את היכולות של המיכשור.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לתוכנה יישומית לרכבים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה תוכנה יישומית לרכבים. הסרט נראה מאוד מקצועי, ושימש בהצלחה את החברה במהלך תערוכה בין לאומית שהתקיימה לפני כמה חודשים בצרפת. למרות המראה הכל כך מקצועי של סרטון תדמית, עלות ההפקה הייתה נמוכה יחסית. הסיבה היא מכיוון שכמעט כל הסרט מבוסס על קטעי וידאו שנרכשו מתוך מאגרים לרכישה באינטרנט (Stock Footage), ומעט חומרי גלם שהיו בידי החברה. צורת הפקה זו היא גם מאוד מהירה, וגם יחסית לא יקרה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות