יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?

כל עסק צריך סרט תדמית!

כיום זה כבר ברור, שעסק ללא סרט תדמית מקטין משמעותית את היכולת שלו לקדם את העסק. רוב הלקוחות מבצעים היום חיפוש של פתרונות באינטרנט, ודפים עם מלל בלבד זוכים לזמן שהייה קצר, בזמן שדפים עם סרטי תדמית זוכים לזמן צפייה ארוך, ולשיעורי המרה גבוהים. 
אבל, נשאלת השאלה איזה סרט להפיק: סרט תדמית בוידאו או סרט תדמית באנימציה לעסק? לכך אין תשובה חד משמעית, לגביי מה עדיף. ישנם מקרים בהם עדיף סרט תדמית בוידאו, ואלה בדרך כלל עסקים עם מוצרים שימושיים, שחשוב להראות את התשתיות של העסק, את האנשים ומובילי החברה, ואת המוצרים עצמם בוידאו. וישנם מקרים בהם עדיף סרט תדמית באנימציה, כמו במקרה שמעוניינים להציג אפליקציה חדשה, או הצגה של תפיסה חדשנית. במקרים אלה הצגה פשוטה באמצעות אנימציה יכולה להבהיר מאוד את היכולות של האפליקציה, או להסביר את התפיסה החדשנית.
וישנם מיקרים, שאולי באמת יותר מתאים להפיק גם סרט אנימציה וגם סרט וידאו לאותו עסק. 
 

מנהל שיווק- מעוניין בקידום שיווקי של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות ולשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרט תדמית באנימציה שהופק לחברת שורו

סרט תדמית באנימציה זה, מסביר בתוך פחות מ- 2 דקות, את הקונספט המיוחד של מיחזור אלקטרוניקה, ואיך הוא מתבצע על ידי חברת שורו. האנימציה מאוד מפשטת את ההסבר גם לגביי הצורך, וגם לגביי כל אחד מהשלבים הכלולים בתהליך המיחזור.

אבל, את הסרט הזה יכלה להפיק כל חברה, גם כזו שאין לה כלל תשתיות לביצוע של המיחזור. לכן, עבור שורו הפקנו בנוסף סרט תדמית בוידאו בו ניתן לראות את כל התשתיות בהן מבוצע המיחזור בחברת שורו.

ראו סרט תדמית בוידאו של סיור בחברת שורו

בסרט וידאו זה, ניתן לראות את התהליכים שעובר כל ציוד אלקטרוני שנקלט בחברת שורו, החל מתהליך הקליטה והרישום, ועד למכירה של חלק מהציוד שהושמש בחברה. רק כשרואים את התשתיות הרבות הקיימות בחברה, מבינים את הרמה המקצועית הגבוהה של שורו, שהיא מהמובילות בארץ במיחזור אלקטרוניקה.

 

אם כך, מה מומלץ להפיק סרט תדמית בוידאו או סרט תדמית באנימציה?


מכיוון שעלות הפקת סרטי תדמית, גם סרטי וידאו וגם סרטי אנימציה, ירדה משמעותית בשנים האחרונות, מומלץ לכל עסק לבחון לעומק איזה סרט יעביר בצורה הכי מוצלחת את המסרים והיכולות של העסק, ועל פי זה להחליט אם להפיק סרט וידאו או סרט אנימציה, וכמו שראיתם- לפעמים עדיף להפיק את שנייהם.
 
לסיכום, אין כיום ספק שכל עסק חייב שיהיה לו סרט תדמית, בלי קשר העסק. את סוג ההפקה, סרט תדמית בוידאו או באנימציה, צריך לקבוע לפי איזסוג הפקה תעביר את המסר העיקרי של העסק בצורה יותר טובה. אולי יעניין אותך גם:    איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?


                                 סרטון תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר לקידום העסק

ראו סרט תדמית ליהב הפקות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית שהפקנו עבור יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. מדובר על סרטא קצר, באורך של כדקה, שבנוי כ Showreel, כלומר- מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה. כמו שניתן לראות, רוב הסרטים מבוססים על צילומי וידאו, ומעטים על סרטוני אנימציה. זה גם מאפיין את התקופה. כיום, אנשים מעדיפים לצפות בסרט תדמית קצר המבוסס על צילומי וידאו, כי באופן כזה הם יכולים לראות את החברה שהציגה את הסרט, ובעיקר את המוצר המוצג בסרט. צילומי וידאו יוצרים אמינות, ומחברים באופן רגשי את הלקוח הפוטנציאלי עם העסק שמציג את המוצר בסרט.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, באורך של כמעט 4 דקות, אשר הופק למשרד עורכי דין. כידוע, ישנן הרבה מאוד מגבלות על משרדי עורכי דין, בהקשר להפקת סרטי תדמית ופרסומות למשרד. הדרך היעילה ביותר לעקוף את כל המגבלות היא באמצעות הפקת סרטי תדמית מקצועיים, או מה שמכונה 'סרטי טיפים'. בסרטי תדמית שכאלה, בעל המקצוע יכול להוכיח את מקצוענותו, על ידי שיתוף ידע עם הלקוחות הפוטנציאלים. סרט תדמית מקצועי זה מציג 'איך מתנהל הליך משפטי בבית דין לעבודה'? ואחריי שהופק והועלה לרשתות חברתיות וליוטיוב, זכה באלפי צפיות, והגדיל את הפניות אל העורך דין.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות