יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית אחד לכמה יישומים

איך מתמודדים עם מגבלת תקציב של הלקוח?

לקוחות רבים מבינים שהם חייבים להשקיע בשיווק של העסק, ושסרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. רבים מתכננים קמפיינים שיווקיים מגוונים, בכמה ערוצים שונים, ולכך מייעדים את סרט התדמית. אנחנו בדרך כלל מסבירים ללקוחות, שאין דבר כזה 'סרט אחד שמתאים לכל ערוצי השיווק'. לכל ערוץ צריך סרט המוצאם בצורה אופטימלית עבורו. 

אבל, ישנם לקוחות שלמרות שהם מבינים את הצורך בסרטי תדמית שונים, הם מוגבלים בתקציב, וממש אומרים לנו: 'טוב, אז תעשו את המינימום, כך שזה יתאים פחות או יותר לכל ערוץ'. עבדנו לאחרונה עם חברת ACP, שפתחה מפזר חום חדשני, ורצתה לשווק אותו בארץ, בחו"ל ודרך תערוכה בארץ. אחריי הרבה מאוד תכנון מוקדם, הפקנו עבורם סרט אחד, בו בצענו שינויים קלים יחסית על מנת שיתאים לכל יישום או ערוץ שיווק.

מנהל עסק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק

מתכנן קמפיין שיווקי למוצרים של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

לסיכום, באופן כללי עדיף שלכל ערוץ שיווק יופק סרט תדמית עבורו. אבל, כאשר הלקוח מוגבל תקציבית, וכן מתכנן שיווק בכמה ערוצים, נדרשת יצירתיות שמאפשרת סרט תדמית המותאם בצורה פשוטה ויעילה לאותו יישום.למאמרים נוספים בנושא:   חשיבות סרטי תדמית לעסקים
                                       סרט תדמית- זמין תמיד!


 

ראו תחילה סרט תדמית למוצר בגרסה לשיווק בחו"ל

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, המציג בצורה קצבית ומעניינת גם את החברה, עם היכולות ההנדסיות, וגם את המוצר עם היתרונות המשמעותיים שלו ביחס לתחרות והחדשנות שהוא מציג. הסרט מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, של קריין שהוא American Native Speaker, וכן בכותרות גדולות ומודגשות באנגלית למסרים העיקריים.

אותו סרט תדמית למוצר בגרסה לשיווק בארץ

מדובר על אותו סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, רק כשהפעם הוספנו כתוביות תרגים של הקריינות בעברית, וכל הכותרות הראשיות שמדגישות מסרים עיקריים הן בעברית. ברור שיכולנו גם להחליף את הקריינות לעברית, אבל מדובר על תוספת עלות משמעותית, בעיקר מכיוון שקריינות בעברית יותר קצרה מאשר באנגלית ואז היה נדרש גם לערוך מחדש את הסרט, אבל גם מכיוון שבארץ אנשי מקצוע מבינים אנגלית, ומי שלא- שיקרא את הכתוביות תרגום של הקריינות שהוספנו לאורך כל סרט התדמית.

אותו סרט תדמית למוצר בגרסה לתערוכה בארץ

מדובר על אותו סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, רק כשהפעם מכיוון שמדובר על תערוכה, בה לא ניתן להשמיע סאונד, היה צורך שכל המסרים השיווקיים שבסרט התדמית יועברו דרך מה שרואים, בלי לשמוע את הקריינות. לכן, הסרנו את הקריינות, והוספנו כותרות גדולות ודינמיות, הכוללות את עיקריי הדברים של הקריין. כל הכותרות הן בעברית, כי מדובר על תערוכה בארץ. לקראת תערוכה בחו"ל, רק נשנה את כל הכותרות הראשיות לכותרות באנגלית.

ראו סרט תדמית למתחם נדל"ן חדש שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך, באורך של כ- 4 דקות, אשר הופק לצורך הצגת מתחם מגורים חדש בחדרה. סרט תדמית מקעף זה, שימש הן לצורך הצגה באתר החברה המשווקת, אבל גם שימש לצורך הצגה ללקוחות שהגיעו למשרדי החברה על מנת שיקבלו פרטים נוספים מהשטח. לצורך שיווק באינטרנט של אותו מתחם, קיצרנו את הסרט הנוכחי לסרטון של כדקה, ואותו ניתן היה לקדם בפייסבוק בקמפיין שיווקי. 

ראו סרט תדמית לבנייני האומה שהפקנו לאחרונה

מרכז הקונגרסים בירושלים, תכנן קמפיין באמצעי המדיה השונים, לצורך קידום מכירות של המרכז. לצורך כך, הפקנו סרט תדמית זה, אשר מבוסס על צילומי וידאו של המקום, מבפנים ומבחוץ, ומציג את התשתיות המגוונות שבמקום. גרסה סרט תדמית זה שבאנגלית, שימשה לאתר הבית של המרכז, בשפה האנגלית. עבור אתר הבית בשפה העברית, יצרנו גרסה נוספת של הסרט, בה הקריינות הייתה בעברית, וכן כל הכותרות הדינמיות לאורך הסרט. לצורך קידום ברשתות החברתיות, יצרנו מספר סרטי תדמית קצרים, שהם 'נגזרת' מתוך הסרט באנגלית, באורך של כ- 30 שניות, אשר שימשו לקידום בפייסבוק. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות