יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט מוצר- מקדם מכירות לקו מוצרים יחיד

סרט מוצר- הכלי היעיל ביותר לקידום מכירות!

עסקים שמעוניינים לקדם מכירות של המוצרים שהחברה מפתחת ומייצרת, משקיעים בשיווק על ידי פרסום במגוון אמצעי המדיה. הכלי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצרים חדשים הוא סרט תדמית למוצר, או מה שנקרא בקיצור- סרט מוצר.

מה מייחד סרט מוצר זה?

בסרט מוצר זה, שהופק לקו מוצרים אחד, מתוך היצע עצום של מוצרים שהחברה מציעה, התמקדנו בשני נושאים עיקריים: הצגת בעיה קיימת אצל רוב המשתמשים הביתיים, ולמה דווקא שקיות אלה עונות על בעיה זו. ולכן גם, מהרגע שהסרט עלה לאתר החברה, בדף בו מציעים למכירה מוצר זה, המכירות גדלו בצורה משמעותית ובתקופה מאוד קצרה.

 

על מה להקפיד בהפקת סרטי מוצר?

במטרה להשיג את מקסימום היעילות, אנחנו מציעים לעסקים להפיק סרט לכל מוצר, או קו מוצרים. זה נכון אם יש לחברה מעט מוצרים, או אפילו אלפי מוצרים. כל סרט חייב להתמקד במוצר בודד, אותו מעלים לדף האתר שמציג את המוצר, ואפילו מאפשר רכישה של אותו מוצר מתוך אותו דף. באופן כזה מאפשרים ללקוחות לבצע רכישה סמוך לקבלת ההחלטה על ביצוע רכישה.

מה שיכול מאוד לפגוע ביעילות של סרטי מוצר, זה שהעסקים עבורם אנחנו מציעים את הסרטים, במטרה לחסוך כסף, מבקשים שנפיק סרט מוצר אחד לכמה מוצרים. זה אכן יכול לחסוך כסף בהפקה (בעיקר בעריכה של סרט בודד, לעומת הצורך לערוך מספר סרטים), אבל לדעתנו היעילות של כאלה סרטים מאוד נמוכה, אם בכלל. הסרט נראה כמו אוסף של מוצרים, לא תמיד עבור אותו צורך, אך קשה מאוד לצופה להבין במה מוצרים אלה יותר טובים מהתחרות, ומכיוון שהסרטים גם ארוכים יחסית, בכדי לכסות מספר מוצרים, הלקוח נוטש אחרי זמן קצר יחסית.

לסיכום, בכדי להשיג מקסימום יעילות של סרט מוצר בקידום מכירות, חשוב שהסרט יתמקד במוצר בודד, או קו מוצרים, יועלה לדף המוצר באתר, ותתאפשר רכישת המוצר מתוך אותו דף. בכך, נאפשר ללקוח פוטנציאלי לבצע רכישה סמוך לקבלת ההחלטה על ביצוע הרכישה.אולי יעניין אותך גם:   דרכים שונות להפקת סרט מוצר


                                סרטי מוצר- לחיזוק המיתוג של העסק

מנהל עסק - מעוניין לקדם מכירות של קו מוצרים חדש?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרט למוצר בקרה לתעשייה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות