יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט מוצר- מושג חדש יחסית בעולם ההפקות
עד השנים האחרונות, הפקת סרטים לעסקים כללה בעיקר הפקת סרט תדמית לעסק, בהם הוצגו הטכנולוגיות והפתרונות הקיימים בחברה, ומה מבדל אותה מהתחרות. באופן כזה, חיזקו את המותג של העסק. אבל, סרטים מסוג זה לא כל כך קידמו מכירות. בשנים האחרונות נכנס לשימוש יותר ויותר המושג סרט מוצר, שהגיע בעיקר מעולם ההייטק. 

סרט מוצר שם דגש על הצגת חוויית  השימושיות של המוצר על ידי לקוח פוטנציאלי, ומה היתרונות שלו ביחס למוצרים מתחרים. באופן כזה, מתמקדים במוצר ספציפי, ובמידה והסרט נעשה בצורה מקצועית ומעניינת, הוא מזמין את הלקוח הפוטנציאלי להתניע תהליך מכירה.
ברור שסרטון כזה גם מחזק את המותג של החברה המפרסמת, אבל בעיקר משמש כמקדם מכירות. זמן קצר אחרי פרסום סרט זה באתר החברה, בדף נחיתה וברשתות חברתיות, גדלו הפניות של לקוחות פוטנציאלים לקבלת פרטים נוספים על המוצר, ובהמשך הפכו ללקוחות בפועל. ברור, שעדיין ביצוע המכירה בפועל מוטל על אנשי המכירות, אבל סרט מוצר מוצלח משמש לא רק כפותח דלתות, אלא גם בעל משקל משמעותי אצל הלקוח הפוטנציאלי בקבלת החלטות.

לסיכום, סרט תדמית בהחלט עוזר למתג את העסק כמוביל בתחומו. סרט מוצר, משמש גם כממתג של העסק, אבל בעיקר כמקדם מכירות של אותו מוצר. 

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרט למוצר הדמיה רפואית מתקדם

ראה סרט מוצר למכונת חירור מהפכנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור חדשנית, אשר משתמשת בטכנולוגיה מהפכנית, ובכך מאפשרת תכונות שלא התאפשרו בטכנולוגיות קיימות. סרט המוצר נועד לקדם שיווקית את המוצר בארצות הברית, לכן כולו באנגלית, כולל קריינות של קריין מקצועי שהוא American Native Speaker. כל סרט המוצר מצולם בוידאו, כך שכל לקוח יכול להתרשם מהיכולות של המוצר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות