יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לתערוכה
אנחנו מפיקים סרטי תדמית, אשר מציגים את העסק בצורה מקורית וייחודית, ומהווים גורם מושך לקהל לקוחות פוטנציאלי, במסגרת כנסים מקצועיים או תערוכות בארץ ובעולם.
 

חשיבות סרט תדמית לתערוכה

לסרט תדמית לתערוכה ישנן דרישות שונות לחלוטין מסרט תדמית לעסק. סרט לתערוכה נועד לתפוש את תשומת ליבו של לקוח פוטנציאלי שחולף במהירות במסדרונות מרכז הכנסים, ולאפשר לו להבין בזמן קצר במה החברה עוסקת, ומה היתרונות של החברה והמוצרים. כל זה אמור להיות מוצג בסרט התדמית בצורה גדולה וברורה, עם הרבה מאוד תנועה ועניין, וברוב המקרים- ללא כל סאונד. זהו אתגר לא פשוט, ומחייב תסריטים מאוד מתוחכמים, והצגה גרפית מעניינת. 
 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטי תדמית לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

מנהל שיווק- מעוניין להציג את העסק והמוצרים במסגרת תערוכה מקצועית?

מעוניין למשוך לקוחות חדשים אל תוך אזור התצוגה של העסק?
 

צפו בסרטי תדמית לתערוכות שהפקנו עבור תערוכות בארץ ובחו"ל

ראו תחילה סרט תדמית שהופק ליצרן רכבים צבאיים לקראת תערוכה בחו"ל

 

סרטי תדמית בפורמט לא סטנדרטי למסכי לד בתערוכה

בתערוכות, מאוד מקובל להוסיף בביתן של המציגים, מסך לדים גדול, עליו מציגים את הסרטים שהופקו עבור התערוכה. אבל, ארגון מסכי הלד לתצוגה, בדרך כלל נקבע מתוך שיקולים של עיצוב הביתן, ללא כל קשר לפורמט וידאו סטנדרטי. במקרים אלה, חברת הפקת הסרטים נדרשים להפיק את הסרט בפורמט לא סטנדרטי, אבל כזה שתואם לצורת מסך הלד. ברוב המקרים, מספיק שינוי פורמט. אבל, ישנם מקרים של עיצוב ביתנים, שיוצר מבנה מסך מאוד מוזר, לדוגמא מאוד רחב ולא גבוה באופן פרופורציונלי לפורמט וידאו סטנדרטי. ראו למטה מקרה בו עצבו בביתן מסך ברוחב 6 מטר, ובגובה של 2 מטר. כלומר, מסך מאוד רחב, כמעט כפול מרוחב סטנדרטי ביחס לגובה. במקרה זה, נאלצנו לבצע עריכה מאוד מורכבת, בה חילקנו את המסך למספר קטעי משנה, כאשר בכל קטע שתלנו סרטון וידאו אחר, אבל הקפדנו שיהיה קשר הגיוני בין חלקי המסך.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לתערוכה עבור תוכנה יישומית לרכבים שהפקנו לאחרונה

סרט תדמית זה תוכנן במיוחד על מנת שיהיה יעיל בהקרנה בתערוכה, וזה כולל: כל הויז'ואל גדול, דינאמי ומגוון, כל הכותרות גם גדולות ודינאמיות, כך שישמכו תשומת לב בתערוכה, וניתן יהיה לקרוא אותן אפילו מרחוק. מכיוון שבתערוכות לא ניתן להפעיל סאונד, סרט התדמית לא כולל קריינות, וכל המסרים השיווקיים מועברים רק דרך הויז'ואל, בצורה פשוטה וברורה. מוזיקת הרקע ששומעים בסרט זה נועדה רק במקרה שהסרט משולב באתר החברה. בתערוכה, לא ניתן להשמיע מוזיקה בסרטי התדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות