יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית להצגת אפליקציה חדשה: בוידאו או באנימציה?

איך נכון לשווק אפליקציה חדשה?


התחום שמתפתח כיום הכי מהר הוא תחום האפליקציות למכשירי טלפוניה חכמים (סמאטרפונים). כיום לא צריך תשתיות ייצור מורכבות, או עשרות מהנדסים, בכדי להוציא אפליקציה חדשה. עשרות אפליקציות חדשות מופיעות בכל יום, והשוק מוצף בפתרונות מכל הסוגים. עכשיו באה השאלה: איך יוצרים חשיפה ל'עוד אפליקציה'? איך מונעים ממנה להעלם בין מאות אלפי האפליקציות החדשות?

בעולם התחרותי הנוכחי, הדרך היעילה ביותר לחשוף מוצר חדש היא באמצעות סרט תדמית, שמעביר בשניות ספורות את עיקריי הפתרון הטכנולוגי. את סרטי התדמית ניתן להפיץ באמצעי המדיה החדשה השונים, שברובם בחינם, ובכך לזכות לחשיפה גבוהה. אבל, חשוב שהסרט יהיה ממוקד, ויציג את הבידול של האפליקציה החדשה, ביחס לכל הפתרונות האחרים שבשוק. 

אחריי שהחלטנו על התוכן שיוצג בסרט התדמית, חשוב לבחון איזה סרט להפיק: סרט וידאו או סרט אנימציה?
לכן, אין פתרון אחד 'נכון' להצגת אפליקציה. כאשר משיקים אפליקציה חדשה, ומעוניינים להפיק סרט תדמית שיציג אותה, מומלץ לנתח ביחד עם חברת הפקת סרטי התדמית, מה תהיה הדרך היעילה ביותר להעביר את המסר החדשני של האפליקציה, להגדיר את התוכן שרוצים להעביר ביחד עם קופירייטר, ורק בשלב האחרון לקבוע את צורת ההפקה: סרט תדמית באנימציה או סרט וידאו. 

לסיכום, אין ספק שסרט תדמית הוא הדרך היעילה ביותר להציג אפליקציה חדשה. צורת ההפקה, באמצעות סרט וידאו או סרט אנימציה, תיקבע במשותף עם חברת הפקת סרטי התדמית, על פי הצורה היעילה ביותר להעברת המסרים.אולי יעניין אותך גם:   חשיבות הסאונד בסרטי תדמית


                                 משמעות יום צילומים בהפקת סרט תדמית לעסק
 

מנהל שיווק- מתכנן להשיק אפליקציה חדשה?

מעוניין לחדור לשווקים או לקוחות חדשים?
 

ראה תחילה סרט תדמית שמציג אפליקציה חדשה באנימציה

מדובר על אפליקציה שמציגה קונספט חדשני של ניהול ידע עסקי. אין ספק שסרט התדמית באנימציה מדגים בצורה מצויינת את היתרונות של האפליקציה, הפתרון שהיא מאפשרת, והבידול שלה ביחס לתחרות. 
 

האם סרט אנימציה הוא הדרך היחידה להצגת אפליקציה?


כמובן שלא, תלוי באפליקציה. במידה והאפליקציה יוצרת צורת עבודה מאוד מיוחדת, שניתן להדגים אותה בוידאו- מאוד מומלץ להפיק סרט תדמית בוידאו.
 

ראו לדוגמא סרט תדמית לאפליקציה חדשה המצולם בוידאו

מכיוון שמדובר על אפליקציה בטיחותית לרכב, הדרך הנכונה להציג אפליקציה זו היא באמצעות הדגמה חיה של האפליקציה בזמן נסיעה ברכב. ברור שאפשר היה גם להפיק סרטון תדמית באנימציה חביב שיציג את היתרונות של האפליקציה, אבל לדעתנו ההדגמה החיה מעבירה את המסר בצורה הרבה יותר אמינה ומשכנעת.

ראו סרט תדמית לתוכנה חדשה של חברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

חברת אקולוג'יק פיתחה תוכנה חדשה לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, החל מהמגדל הבודד ועד לרשתות השיווק הבינלאומיות. עקרונית מקובל להפיק לכאלה פתרונות סרטון אנימציה. אבל, לחברה זו החלטנו להפיק דווקא סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, כך שניצור הזדהות אצל הלקוחות הפוטנציאלים, ונחבר אותם לחברה שפיתחה את הפתרון, ואת התוכנה הצגנו באמצעות צילומי מסך אקטיביים, כך שלקוחות יכולים לראות במדוייק את מסכי התוכנה ולהתרשם מהיקף הפתרון. בפועל, סרט תדמית זה קידם משמעותית את החדירה הבינלאומית של החברה שפיתחה את התוכנה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להזמנת קרוזים באפליקציה שהפקנו לאחרונה

תראו סרט תדמית להזמנת קרוזים באפליקציה, שהפקנו דרך שילוב של צילומי וידאו עם צילום אקטיבי של מסכי האפליקציה (Dynamic Screen Shots). באופן כזה, סרט התדמית קודם כל משתף את הצופים בסרט בחוויה החיובית של השתתפות בקרוז, דרך צפייה בספינות הקרוזים המדהימות, וצפייה באתרים המרתקים אליהם מפליגים. את מסכי ההזמנות מהאפליקציה, במקום לייצר כאלה מסכים באנימציה, הפקנו את צילומי המסך שבעצם מציגים לצופים בדיוק איך נראים המסכים, וכמה קל לבצע הזמנה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות