יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט לדף נחיתה

מהו דף נחיתה?

 
דף נחיתה הוא הדף הראשון אליו מגיע ('נוחת') לקוח שגלש באינטרנט, אחריי שהקיש על מודעה פירסומית של העסק. דף נחיתה אמור לייצר פניות 24 שעות ביממה, מלקוחות שמחפשים מוצרים או שירותים של העסק. למראה של דף הנחיתה חשיבות רבה, כי בשניות הראשונות שהלקוח נכנס אל הדף, הוא מקבל החלטה אם לבדוק את התוכן, או לעבור למודעה אחרת. לכן, חשוב שהדף יהיה מעוצב בצורה מושכת, ויכיל מידע התאים בצורה מדוייקת למה שהלקוח מחפש. דף זה אמור להיות מעוצב על די גרפיקאי באיכות גבוהה.

מחקרים מראים, שבמידה ובדף הנחיתה קיים סרטון, גם משך השהייה בדף גדל משמעותית ביחס לדף ללא סרטון, וגם יחס ההמרה (יצירת קשר) גדולה בהרבה. 

 

מדובר על סרטון של כ- 40 שניות, אשר מעביר בצורה סוחפת את החוויה שבמתחם המוטורי החדש, עם צילומי וידאו איכותיים מהמקום, קריינות ומוזיקה קצביים, וכותרות שמדגישות בצורה ברורה את היתרונות שבמקום. בהחלט מעביר את הכייף של המקום, והתאמתו לבני נוער.
 

על מה להקפיד בהפקה של סרט לדף נחיתה?


כאשר מעוניינים להפיק סרטון לדף נחיתה, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

- להתמקד במוצר או שירות בודד, ולהרחיב רק לגביו

- להציג הדגמה בוידאו, ולא באנימציה, כך שהלקוח יוכל לחוות את המוצר או השירות

- לוודא שכל המידע מועבר, גם אם הלקוח הפוטנציאלי סגר את הסאונד, מה שקורה לפעמים כאשר צופים בבסרטונים באינטרנט. חשוב שהויז'ואל 'ידבר בעד עצמו', ותהה הדגשה של המידע גם בכותרות גדולות וברורות.

- חשוב שגם הויז'ואל וגם הכותרות יהיו גדולים וברורים, ומותאמים לצפייה מתוך טלפון חכם (סמארטפון), שהוא כיום האמצעי העיקרי לצפייה באינטרנט.

- והכי חשוב- שהסרטון יהיה באורך שלא יעלה על דקה (לאנשים אין סבלנות לשמוע 'הרצאות')

 

לסיכום, סרטון שיווקי הוא האמצעי היעיל ביותר להוספה בדף נחיתה, ומגדיל משמעותית את יחס ההמרה בעקבות צפייה. בכדי שהסרט יהיה אכן יעיל, יש להקפיד על מספר נושאים בתהליך ההפקה, כמו: משך הסרטון, התאמה לסמארטפונים וכד.

מנהל שיווק- מפרסם בגוגל או ברשתות חברתיות?

מתכנן להשיק קמפיין שיווקי?
 

צפה בסרטון למתחם מוטורי חדש, שהופק עבור דף נחיתה

צפו במקבץ סרטים שהופקו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרטון קצר לדף נחיתה של רשת מוסכים

רשת מוסכים הביאה לארץ שיטה חדשנית לטפל בבעיות פחחות ברכב, שלא מחייבות תיקוני צבע. לצורך קידום הנושא, הם בנו דף נחיתה, שאותו קידמו. בדף הנחיתה שולב סרטון קצר זה, באורך של כ- 17 שניות בלבד, אשר מציג ממש במהירות את הפתרון הייחודי, ומעודד ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים. זה בדיוק היתה הכוונה בהפקת סרטון זה, והוא באמת הוכיח את יעילותו בהתאם לניות הרבות של לקוחות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות