יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט הדרכה- האמצעי היעיל והזול ביותר להעברת ידע
ישנם הרבה מאוד דרכים להעביר ידע, בעיקר ידע טכני על מוצרים, החל מקורס, ספר הדרכה מקצועי, מפגש עם טכנאי שירות, השתלמות מקצועית וכן הלאה. דרכים אלו של העברת ידע בדרך כלל מאוד יקרות, ומחייבות השקעת משאבים גבוהים הן מצד הלקוח שמעוניין לקבל את הידע, והן מצד היצרן שצריך להעביר את הידע.

אין ספק שכיום, הדרך היעילה ביותר להעברת ידע היא באמצעות סרט הדרכה. מסתבר, שזו גם הדרך הזולה ביותר.
מסתבר, שעם התארגנות לוגיסטית טובה מוקדמת, הכוללת גם הכנת תסריטים לכל סרטי ההדרכה, וכן ארגון של מקום הצילומים וכל הציוד שאמור להיות מצולם באותו יום, ניתן לצלם באותו יום 4-5 סרטי הדרכה מקצועיים, ולהפיק 8-10 סרטי הדרכה בעברית ובאנגלית מיום צילומים בודד. ברור שבכך נחסכים משמעותית עלויות, ועלות ההפקה של סרט הדרכה בודד יוצאת ממש נמוכה. בנוסף, סרטי הדרכה אלו מעברים בצורה מקצועית וברורה של כל המידע, כולל טיפים של היצרן לגבי שימוש נכון בציוד, מה שהופך את העברת הידע בצורה זו למאוד יעילה. היתרון כמובן הוא בכך שזו הוצאה חד-פעמית, שלאחר שמעלים את הסרט ליוטיוב (ללא עלות), אין צורך יותר להכין ספרי הדרכה של הציוד. מספיק לשלוח לכל מי שרכש את המוצר קישור לסרט ביוטיוב. כל מי שצופה בסרט ההדרכה, יכול מידי פעם לעצור את הסרט, ולחזור לצפות בקטע שאולי לא היה ברור לו מספיק. בנוסף, במידה והסרט מחולק לפרקים, כמו בספר ההדרכה, אזי תוך כדי עבודה עם מכשיר משהו ספציפי לא ברור למשתמש, הוא יכול לעבור לסרט ההדרכה, ובו לדלג ישר לנושא שלא ברור לו, ולצפות רק בקטע זה (בדיוק כמו בסרט הפעלה, רק הרבה יותר ברור ומדוייק ביחס לספר)

לסיכום, בהשקעה חד פעמית של הפקת סרט הדרכה, ניתן לקבל את האמצעי היעיל ביותר להעברת ידע, וגם לאמצעי הזול ביותר. אולי יעניין אותך גם:   לפעמים סרט הדרכה הוא הכרחי                               מי בכלל קורא ספר הדרכה של מאות עמודים?

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה למכשיר ריתוך מתקדם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות