יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי תדמית שיווקיים לתחום הרפואי

מגוון הפתרונות המקצועיים המוצעים בתחום הרפואי- מהמתקדמים בעולם!

ישראל ידועה כאחת כאחת המדינות הכי מתקדמות בתחום ציוד רפואי, גם כזה שפותח בארץ, וגם כזה שיובא ממדינות שונות, על מנת לתמוך במערך הרפואי המתקדם שבארץ. לצורך קידום שיווקי של מוצרים אלו, נדרש להפיק סרטי תדמית שיווקיים, כך שיגדילו את החשיפה של המוצרים לקהל היעד, בארץ ובעולם. 

לפני שנציג את הייחוד של סרטי תדמית בתחום הרפואה, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל עסק בתחום הרפואי, ומעוניין לקדם שיווקית מכשיר רפואי מתקדם?

יבואן של ציוד רפואי, ומעוניין לשווק את המוצרים בארץ?
 

ראו סרט הדרכה לאפליקציה רפואית ששימשה גם כסרט תדמית של המוצר

על מנת לקדם שיווקית מוצר בתחום הרפואה, מומלץ להפיק עבורו סרט תדמית. אבל, ישנם מוצרים, שדווקא סרט הדרה ארוך ומפורט משמש גם כסרט תדמית לקידום שיווקי של המוצר. אפליקציה זו, אשר מופעלת על טלפונים חכמים, נועדה לעזור לאוכלוסיה המבוגרת, לקחת את הכדורים שרשומים להם, בלי לטעות או להחליף בין התרופות השונות. זו משימה מאוד חשובה לאוכלוסיה המבוגרת, אבל גם מצד שני הם לפעמים מתקשים להשתמש באפליקציות בטלפונים חכמים. לכן, סרט הדרכה זה מציג בצורה פשוטה והרורה עד כמה השימוש פשוט ובטוח. צפייה בסרט הדרכה זה, גם מעודדת את קהל היעד לרכוש את האפליקציה לשימושם, כך שבמקרה זה סרט ההדרכה מחילף את הצורך בהפקת סרט תדמית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית שיווקי לחברה שפיתחה ציוד קוסמטי רפואי

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית למוצרים רפואיים

 

מה מייחד סרטי תדמית בתחום הרפואי? 

מה שמייחד את סרטי התדמית שמפיקים בתחום הרפואי הם הנושאים הבאים:

1. אמינות- הדבר הכי חשוב שסרט תדמית בתחום הרפואי אמור לשקף זה אמינות. כל מי שצופה בסרט התדמית אמור להתרשם שמדובר על מוצר אמין, שמגיע מחברה אמינה, ונועד לשפר את הבריאות שלו. 

2. שימוש מירבי בוידאו- מכיוון שמדובר על מכשרים פיזיים, ומכיוון שמדובר על תחום הרפואי, הכי מומלץ להרבות בצילומי וידאו של המוצרים, בכל הפקת סרט תדמית שמפיקים, כולל הצגה של אופן הפעולה שלהם, כך שתחוזק תחושת האמינות הנדרשת בתחום.

3. דגש על הערך לקהל היעד- מאוד חשוב שסרט התדמית שמפיקים לכל מוצר בתחום הרפואי, יציג לקהל היעד, את הערך שהם יכולים לקבל מהמכשיר. מאוד לא מומלץ להציג פרמטרים חשמליים, או מפרטים טכניים. הם לא אומרים כלום לקהל היעד, ואין להם מקום בסרט תדמית. בסרט הדרכה- כמובן. בסרט תדמית- למה המכשיר טוב לי כלקוח? 

4. שפת קריינות על פי היעד- את רוב סרטי התדמית שאנחנו מפיקים לטובת ייצוא אנחנו מפיקים עם קריינות באנגלית, ולפי מדינות משלבים כתוביות תרגום לקריינות במידה ונדרש. אבל עבור הפקת סרטי תדמית שמופקים למכשירים בתחום הרפואי, מאוד מומלץ להחליף את הקריינות שבאנגלית, לקריינות בשפת המקום. לדוגמא- לשיווק בספרד קריינות בספרדית, וכן הלאה.

ראו סרט תדמית למכון להסרת שיער בלייזר לגברים

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם טיפולים אסתטיים-רפואיים למגזר הגברי. בדרך כלל, בתחום זה ההיצע הוא לטיפולים עבור נשים, וגם סרטי התדמית בתחום הם מציגים נשים מטופלות. אבל, נישת הגברים גדלה משמעותית בשנים האחרונות, ועדיין לא מדברים על זה בסרטים. לכן, הפקנו סרט תדמית זה, שפונה רק לגברים, ומציג בסרט גברים בזמן טיפול.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות