יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית למוצרים רפואיים

מה מייחד מוצרים רפואיים? 

ישראל נקראית 'אומת ההייטק' (Start Up Nation), אבל מסתבר שישראל היא גם מעצמה בפיתוח של מוצרים רפואיים מאוד מתוחכמים, ומשווקת אותם בהצלחה רבה בכל העולם. בדרך כלל המוצרים הרפואיים מאוד חדשניים, וצריך להשקיע די הרבה מאמצים שיווקיים על מנת להחדיר אותם לשווקים חדשים, ואפילו לשווקים קיימים בהם החברה המפתחת מוכרת. וכמו בכל תחום, גם בכדי לקדם את השיווק של מוצרים רפואיים, הכי מומלץ להפיק סרט תדמית למוצר הרפואי.
 

מה מייחד סרטי תדמית למכשירים רפואיים?

הצגה של מכשירים רפואיים מחייבת קודם כל 'אפס טעויות'. חייבים לוודא שכשמציגים מכשיר רפואי, סרט התדמית לא יגרום לטעויות-אי הבנות- הטעיות של הציבור שצופה בסרט התדמית. הסרט חייב להיות הכי ברור שיכול להיות, ללא כפל משמעויות, או שיהיו בו חלקים הנתונים לפרשנות. זה מחייב הקדשת מחשבה רבה בהפקת סרטי תדמית למכשירים רפואיים, הן בשלב כתיבת התסריטים, והן בשלב היישום של הסרט עצמו. בכל מקרה, אנחנו ממליצים שסרטי תדמית למוצרים רפואיים יצולמו בוידאו, כך שקודם כל מי שצופה בסרט יראה איך נראה המכשיר בפועל, וגם בהצגה ויזואלית דרך צילומי וידאו הדברים מאוד ברורים וחד משמעיים, ולא ניתנים לפרשנות כמו בסרטי תדמית המבוססים על אנימציה.

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה למוצר רפואי שפיתחם?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית למכשיר סיטי-פנורמי מתקדם לרופאי שיניים

 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטי תדמית למכשירים רפואיים?

אנחנו ממליצים, שבכל הפקה של סרטי תדמית למכשירים רפואיים, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. צילום בוידאו- צילום וידאו הוא ההצגה הויזואלית הברורה ביותר, שאינה ניתנת לפרשנויות, כך שאם מעוניינים לוודא שסרט התדמית לא יגרום לטעייה של הצופים בסרט התדמית, מומלץ שכולו יהיה מבוסס על צילומי וידאו, ולא סרט אנימציה. חשוב שכל צילומי הוידאו יעשו בתאורה מעולה, ואפילו עדיף באולפן צילומים, כך שלא יהיו בעיות תאורה, הפרעות, הסתרות, צללים או כל גורם שיכול לגרום להטעייה. 

2. קריינות מקצועית- אם נדרש להציג טקסטים בהקשר של המוצר, חשוב שהן יוקלטו על ידי קריין מקצועי, אשר הוקלט באולפן קול אקוסטי, על פי תסריט הקריינות. לקריינים יש דיקציה מושלמת, הם מדברים בשפת המדינה בה מעוניינים לשווק את המוצר, וגם בכך נמענת כל אי-הבנה או טעויות. כמובן שטקסט הקריינות מתואם ומאושר על ידי הלקוח בכדי לוודא את נכונות מה שמוצג, ובמיוחד מינוחים מקצועיים.

3. כותרות להדגשת מסרים עיקריים- בכל שלב, חייבים לשלב בסרט התדמית כותרות להדגשת המסרים העיקריים, בצורה בולטת בגוף הסרט.

4. כתוביות בתחתית המסך- מכיוון שישנם אנשים שצופים בסרטי תדמית ללא סאונד, וגם בשל חוק הנגישות, חייבים לשלב בתחתית המסך כתוביות של כל מה שנאמר בסרט.

צפו במספר סרטי תדמית וסרטי הדרכה שהופקו למוצרים רפואיים

איזה סרטים מומלץ להפיק למוצרים רפואיים?

סרט תדמית לעסק-
לכל עסק שמתמחה בפיתוח וייצור של מוצרים רפואיים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק, אשר יתמקד ביכולות של העסק, ובעיקר- בבידול שלו מול פתרונות חלופיים. במידה ומדובר בטכנולוגיה רפואית מתקדמת וחדשנית, חשוב שהנושא יוצג ויוסבר, או דרך מחקרים תומכים, או דרך עדות של רופאים מקצועיים בתחום.
סרט תדמית למוצר-
יש חברות שקוראות לסרט תדמית למוצר בקיצור 'סרט מוצר', אבל זו אותה הכוונה. סרט תדמית למוצר נועד לקדם מכירות של המוצר הרפואי, בדיוק כמו סרט תדמית לכל מוצר אחר. החשוב בהפקת סרט תדמית למוצר רפואי הוא ההקפדה על הדיוק, מניעת ההטעייה או טעויות של אי הבנה מול לקוחות פוטנציאלים.
סרט הדרכה למוצר-
כאשר עוסקים במוצרים רפואיים, כבר אמרנו שהדבר הכי חשוב הוא מניעת טעויות. בדרך כלל לצורך הדרכה, היצרנים מספקים ספרי תפעול או ספרי הדרכה לשימוש במוצר. אנחנו ממליצים להפיק סרט הדרכה לכל מוצר רפואי, מכיוון שכבר הוכח שסרט הדרכה הוא הכלי היעיל ביותר לביצוע הדרכה טובה על שימוש במוצרים. זה עוד יותר חשוב במוצרים רפואיים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרטון הדרכה למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון הדרכה לשימוש נכון ומדוייק של מוצר רפואי לבתי חולים. כסרט הדרכה הוא מבוסס כולו על צילומי וידאו בסביבה נקייה, ומוארת בצורה טובה, כאשר פריזנטורית מדגימה את השימוש במוצר בצורת צעד אחר צעד, כך שניתן יהיה להשתמש במוצר בבבתי החולים, מיד עם קליטת המוצר. בעבר, כל מוצר רפואי חוייב להיות מלווה בספרון הפעלה, אשר היה משולב באריזה של כל מוצר רפואי. כיום, סרט הדרכה קצר גם יותר יעיל, וגם חוסך את עלות ספרי ההדרכה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות