יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית לחברות ולעסקים

עולם השיווק עבר לאינטרנט!

עולם השיווק עבר לאינטרנט, למה שמכונה המדיה החדשה. לא עוד פירסומים במדיה הכתובה, לא רק בשל העלויות הכבדות, אלא בעיקר- כי הלקוחות כיום מחפשים פתרונות באינטרנט. כשמסתכלים על גרף עליית המכירות באינטרנט (קניה מקוונת), רואים נסיקה משמעותית, עם ירידה קבועה של המכירות בקניה ישירה. יותר ויותר חנויות נסגרות ועוברות למכירה באינטרנט. 

אבל, כשכול הנראות של העסק היא באינטרנט, ולקוח לא יכול להיכנס פיזית לעסק ולראות אותו, יש חשיבות גדולה למיתוג של העסק, כך שלקוח פוטנציאלי שנכנס לאתר יתרשם כאילו הוא נכנס עכשיו פיזית לעסק, גם אם הוא נמצא בקצה השני של העולם. המיתוג היעיל ביותר של העסק הוא באמצעות הפקת סרט תדמית לחברה או סרט תדמית לעסק. 
לסיכום, כאשר עולם השיווק עבר למדיה החדשה (האינטרנט), חשוב שללקוח הפוטנציאלי יווצר חיבור רגשי לעסק, כאילו הוא נמצא פיזית בחברה. ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה דרך סרט תדמית לחברה, המבוצע בוידאו.אולי יעניין אותך גם:  מה הערך השיווקי של סרטון תדמית לעסק?


                              סרט תדמית לעסק- בוידאו או באנימציה?
 

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לגייס עובדים חדשים לצמיחה של העסק?
 

ראה תחילה סרט תדמית בוידאו לחברת ייצור מכלולים מכניים זעירים פיקופארטס

מדובר על סרט תדמית בוידאו, שצולם בתוך העסק, אשר מאפשר ללקוח הפוטנציאלי לראות את העסק, התשתיות, המכונות ואפילו לשמוע את מובילי העסק מציגים מספר נושאים חשובים הקשורים לעסק. אין ספק, לקוח פוטנציאלי מרגיש כאילו הוא ביקר בעסק.
 

ראה לדוגמא סרט תדמית באנימציה לחברת מיחזור אלקטורוניקה שורו

בסרט תדמית זה, מוצג באנימציה הצורך של מיחזור אלקטרוניקה, והתהליך שמערכות אלקטרוניות עוברות בחברה כאשר הן ממוחזרות. בסרט התדמית, מכיוון שהקונספט של מיחזור אלקטרוניקה הוא חדש יחסית, חשוב להציג את הצורך, והדרך הנוחה היותר להציג זאת היא באמצעות סרט תדמית באנימציה. סרט זה בהחלט מחזק אצל הלקוח הפוטנציאלי את ההבנה בצורך, ואפילו בתהליך שקשור במיחזור, אבל- הוא לא מצליח להתחבר לחברת שורו, עבורה הופק סרט האנימציה, כי לכאורה כל חברה יכלה להפיק כזה סרט, גם אם אין לה תשתיות כלל. לכן, הפקנו עבור שורו גם סרט וידאו על החברה. 

ראה לדוגמא סרט תדמית בוידאו לחברת מיחזור אלקטורוניקה שורו

בסרט תדמית לעסק זה, מוצג בקצרה באנימציה התהליך של מיחזור האלקטרוניקה, ומיד מוצג בוידאו התהליך שמוצר אלקטרוני עובר בתשתיות החברה. בסרט תדמית זה רואים את התשתיות, המכונות הייחודיות, ואנשי החברה בפעולה, כולל מילה של מנכ"ל החברה, שמישיר מבט ללקוח ומתחייב על איכות המיחזור. סרט תדמית המצולם בוידאו יוצר את החיבור הרגשי הכול כך חשוב בתהליך המכירה.

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, אשר הפקנו לאחרונה. סרט תדמית זה מבוסס על קטעים קצרים מצוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו למגוון גדול של עסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מובילות. לכל עסק אנחנו תופרים סרט תדמית שמתאים במדוייק לצרכים השיווקיים של אותו עסק. לעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים ומערכות פיזיות, אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית, ולא סרטון אנימציה, מה שמאפשר לקהל היעד לראות את המוצרים במו עינייהם, ולהתחבר אליהם ריגשית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת פונדקאות שהפקנו בשנה שעברה

נושא פונדקאות הוא מאוד רגיש, ומשפחות שמחליטות לעבור תהליך פונדקאות, נמצאות כמעט תמיד במצב רגשי מאוד עדין. כשהתבקשנו להפיק סרט תדמית לחברת הפונדקאות, התלבטנו ביחד עם החברה איזה סרט תדמית יעביר את המסרים בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר הוחלט שבמקרה של חברה זו, הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק שיווקית הוא באמצעות סרט תדמית המבוסס על סיפור הצלחה. לכן, הפקנו מספר סרטי תדמית, כל אחד מול משפחה אחרת שעברה תהליך פונדקאות באמצעות החברה, וכל אחד מסרטי התדמית הציף פן שונה ונוסף של התרומה של החברה להצלחת התהליך. אין ספק שסוג כזה של סרטי תדמית הוא הכי יעיל למשפחות שמתלבטות, כי כאן הם שומעים המלצה של לקוחות מרוצים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות