יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטי תדמית- להציג ולא לייצג

חשיבות סרטי תדמית לקידום העסק

כל עסק מעוניין לקדם את העסק, להגדיל מכירות וריווחיות. כיום, שעלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה בצורה משמעותית, וגם שיווק והפצת הידע לגבי החברה כל כך נוח במסגרת המדיה החדשה (האינטרנט), יותר ויותר רבעלי עסקים אכן מפיקים סרטי תדמית, המשמשים כמקדם שיווק עיקרי של העסק.


אם כך, למה הכוונה להציג ולא לייצג?

הכוונה לעשות כל מאמץ במסגרת הפקת סרט התדמית, להציג את העסק בצורה הכי מהימנה ומדוייקת, ולא לייצג את העסק באמצעות סרט המדמה את העסק. לדוגמא, סרט אנימציה לעסק מדמה את העסק. אדם שצופה בסרט, צריך להבין את הקשר שבין המידע האנימטיבי שמוצג לו בסרט, לבין העסק בפועל. בסרט המצולם בוידאו, שאלה כזו כלל לא עולה, כי מי שצופה בסרט שצולם בעסק, רואה את העסק, שומע את אנשי העסק, רואה את המוצרים שמיוצרים בחברה, ובכך בעצם נוצר קשר רגשי בין הצופה לבין העסק, מה שמהווה מקדם מכירות משמעותי. כל זה לא מתקיים במידה וצופים בסרט אנימציה של העסק.
לסיכום, סרטי תדמית המצולמים בוידאו מציגים את העסק והמוצרים בצורה מדוייקת, המחברת רגשית את הלקוחות הפוטנציאלים לעסק ולמוצרים. ניתן כמובן להעשיר את הסרטים בגרפיקה דינאמית, או בהדמיות תלת-מימד שמוסיפות גם מידע וגם עושר ויזאולי.


למאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- זמין תמיד!

                                       שאלות נפוצות בנושא הפקת סרטי תדמית

 
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שמציג את העסק

בסרט זה, אשר צולם בוידאו בחברה, אנחנו רואים את התשתיות של העסק, שומעים את מנהלי העסק, רואים מוצרים בתהליך הייצור, ואנשי העסק שמלווים את התהלכים בחברה, החל מגיבוש הרעיון ועד להפקת מוצר מוגמר. ברור שבעקבות צפייה בכזה סרט, הצופה שהוא לקוח פוטנציאלי, מתחבר מאוד לעסק, ובאופן טבעי יוצר קשר לקבלת מידע נוסף ולהתנעת תהליך מכירה.

ומה עם שילוב גרפיקה דינאמית והדמיות תלת-מימד בסרטוני תדמית?

על מנת להעשיר את הסרט, ולהפוך אותו ליותר מודרני ומתקדם, בהחלט מקובל להוסיף גרפיקה דינאמית, כמו שניתן לראות בסרט זה. אבל, זו לא אנימציה שמדמה את מה שנעשה בחברה, ולכן זו גם הצגה ולא ייצוג.

בסרטים בהם נדרש להציג גם מכלולים של מערכות, ניתן בהחלט לשלב הדמיות תלת מימד של מוצרים, והפירוק שלהם, רק אחרי שהראינו צילום בוידאו של המוצר.

ראו לדוגמא סרט הכולל הדמית תלת-מימד של המוצר

כלומר, אחרי שהראינו את המוצר מצולם בוידאו, ראינו לקוחות מרוצים משתמשים בו, ניתן בהחלט לשלב הדמיות תלת-מימד שמאפשרות הצגה נוחה ופשוטה של המכלולים והאופציות השונות הקיימות במוצר. זה עדיין נחשב הצגה של המוצר, ולא ייצוג.
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן