יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
לקוחות זוכרים מעל 70% מהמידע הויזואלי שמוצג להם בסרט תדמית
עדכון אחרון: דצמבר 2023

רוצה שיזכרו את העסק שלך?- תפיק סרט תדמית!

 
מנהלי שיווק עוסקים מהבוקר עד הערב רק בדבר אחד: איך מקדמים את העסק? חברות משקיעות סכומים דימיוניים בהוצאות שיווקיות, במטרה להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים ללקוחות חדשים. מנהלי שיווק מדברים עם לקוחות, שולחים מיילים וחומרים שיווקיים וקישורים לאתר החברה או למידע רלוונטי. 

לאחרונה התפרסמו כמה מחקרים שמראים את יעילות קמפיינים שיווקיים ביחס למדיה בה נעשה שימוש. המסקנות העיקריות:

- מה לקוחות זוכרים ממידע קולי/דיברים שנאמרו להם?- כ - 10% מהנאמר

- מה לקוחות זוכרים ממידע כתוב שנמסר להם?- כ- 20% מהמידע

- מה לקוחות זוכרים ממידע ויזואלי שהוצג להם, ובעיקר- סרט?- כ- 80% מהמידע


כלומר, אם אתה מנהל שיווק, ומעוניין לייצר כלי שיווקי הכי אפקטיבי, כזה שהלקוחות יזכרו את עיקר המידע שאתה מעונין להעביר להם, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
 

מנהל שיווק - מתכנן קמפיין שיווקי חדש?

מעוניין ליצור חשיפה גדולה לעסק, בקהלי יעד חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למערכת ניהול חדשנית (סרט וידאו+גרפיקה דינאמית)

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר ברובו מצולם בוידאו כך שניתן לראות בצורה אמינה את המערכת, ובמיוחד איך היא מותקנת אצל לקוח מרוצה. הסרט גם מועשר בגרפיקה דינאמית על מנת להסביר בצורה פשוטה וברורה כיצד המערכת פועלת, בלי להיכנס להסברים טכניים מורכבים שאינם חשובים, אלא מושם דגש על הערך שניתן ללקוח שמשתמש במערכת החדשנית.

סרט תדמית לאפליקציה חדשנית (סרט אנימציה בגרפיקה דינאמית)

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר מציג אפליקציה חדשנית להשכרת דירות און-ליין, המבוצע באמצעות אנימציה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics). מכיוון שמדובר על אפליקציה, אנחנו ממליצים בדרך כלל להציג אותה באנימציה, כך שניתן להסביר את הערך שהיא נותנת ללקוח בצורה הכי פשוטה וברורה.

על מה להקפיד בהפקת סרט תדמית, על מנת שיהיה הכי יעיל?

 
כבר הצגנו שסרט תדמית לעסק הוא היעיל ביותר מבחינת המידע שהלקוחות יזכרו כשיציגו אותו להם. עדיין, בכדי שהסרט יהיה הכי יעיל שאפשר, אנחנו ממליצים בתהליך ההפקה להקפיד על הנושאים הבאים:

1. סרטון קצר- כדקה בלבד- אנשים כיום נעשו חסרי סבלנות, ומעוניינים לקבל מקסימום מידע במינימום זמן. לכן, בתכנון של הסרט, יש להיות מאוד ממוקדים, להגדיר מספר מינימלי של מסרים, ולנסות להעביר אותם בזמן הכי קצר שאפשר. כיום מומלץ שסרט התדמית לא יעבור את ה- 60 שניות.

2. התמקד בערך שהחברה/מוצרים נותנים ללקוח- חשוב שהלקוח שצופה בסרט יבין למה זה טוב עבורו? מה הוא יכול להרוויח מרכישה של המוצרים שהחברה מציגה? לא להציג מפרטים חשמליים, או לציין טכנולוגיות חדשניות עם קיצורים לא ברורים (למעט למהנדסים אולי), אלא בערכים שמקבל הלקוח

3. עדיף סרט המצולם בוידאו- חשוב שהלקוח יראה צילומי וידאו של החברה, המוצרים, אנשים שמשתמשים במוצרים ונהנים מהם, מה שמחזק את הקשר הרגשי בין הלקוח הפוטנציאלי והחברה, וקשר שכזה גם מוביל בהמשך להחלטת קנייה, או לפחות ליצירת קשר לצורך קבלת מידע נוסף.

4. לא רק וידאו- גם טקסטים וגם קול- בכדי להיות הכי יעילים מבחינת הזכרון של הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט התדמית, כדאי להפעיל את כל הגורמים שמחזקים את זכירות המידע: מידע ויזואלי מצילומי הוידאו, כותרות גדולות ומודגשות של המסרים העיקריים, וקריינות מקצועית שתלווה את הסרט.

5. התאמה לסמארטפונים (טלפונים חכמים)- כיום רוב הלקוחות צופים בסרטי תדמית דרך הטלפונים שברשותם, ואף יוצרים קשר במקרה שהמוצר שהוצג להם בסרט התדמית מעניין אותם. לכן, חשוב שכל סרט תדמית יהיה מותאם לטלפונים חכמים, כולל: צילום של פריטים גדולים, הרבה דינאמיקה, כותרות גדולות ומודגשות, כתוביות של כל הנאמר, למקרה שצופים בסרט התדמית ללא סאונד (כפי שקורה במקרים רבים, כשצופים בטלפון במקומות רועשים, או אפילו במקום העבודה).

6. קריאה לפעולה- אל תצפו שהלקוח מיוזמתו ייצור עם החברה קשר. תעודדו אותו לפעולה אקטיבית בסוף הסרט. 

 

הפקת סרט התדמית היא רק ההתחלה!


חשוב להבין, שהפקת סרט התדמית היא רק השלב הראשון בתהליך השיווק של העסק. מהרגע שהסרט מוכן, מתחילים לשווק את העסק, תוך שימוש מקסימלי באינטרנט (מה שנקרא המדיה החדשה), כאשר סרט התדמית הוא האמצעי השיווקי העיקרי.

הכלים שעומדים לרשות המשווקים הם:

1. הטמעת סרט התדמית באתר החברה, בדרך כלל בדף הבית של האתר.

2. הטמעת הסרט בדפי נחיתה, במידה וקיים פרסום ממומן של העסק

3. הטמעה ברשתות חברתיות כמו: פייסבוק ואינסטגרם, וברשתות מקצועיות כמו לינקדאין.

4. יצירת קמפיין רימרקטינג (Remarketing) שעוקב אחריי לקוחות פוטנציאלים במגון אמצעי המדיה החדשה

4. הטמעה בבלוגים מקצועיים

5. ניתן לצרף קישור לסרט במיילים שנשלחים ישירות ללקוחות. לא מומלץ לשלוח את הסרט ללקוחות, גם בגלל שהסרט הסופי הוא קובץ ענק, שמחייב משלוח מיוחד דרך שרתים כמו wetransfer, אלא מכיוון שלקוחות לא יפתחו סרט תדמית ששלחתם אליהם. זה נחשב אגרסיבי מידי. עדיף רק קישור.


לסיכום, סרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי החשוב ביותר, שלקוחות פוטנציאלים שצופים בו זוכרים את רוב המידע. הפקה נכונה של הסרט, מחזקת עוד יותר את הזכירות, ומעודדת רכישה.למאמרים נוספים בנושא:    סרטי תדמית- לשתף את הלקוח בחוויה - לחץ כאן                                        כל השאלות והתשובות בנושא סרטי תדמית - לחץ כאן


 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר הופק עבור מוצר רפואי שנועד לאוכלוסיה המבוגרת. לכן, סרט התדמית מתמקד בצורה הנכונה שנדרש להשתמש במוצר, תוך הנחייה בקריינות מקצועית מאוד רגועה, ומציגים מה בדיוק ניתן לקבל מהשימוש במכשיר הרפואי. סרט התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו של המכשיר, הן כיחידה עצמאית, והן על היד של המטופלים, כך שכל משתמש יוכל להתחבר למוצר עצמו.

ראו סרט תדמית לסוכנות ביטוח שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר הופק עבור סוכנות ביטוח מובילה. סרט התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו בתוך כל חללי העבודה של הסוכנות, במטרה להציג למי שצופה בסרט התדמית, הן את התשתיות הרבות הקיימות בסוכנות, ובעיקר- את כוח האדם האיכותי שמוביל את סוכנות הביטוח. ניתן לשמוע את מנהל הסוכנות, ואת מובילות התחומים המקצועיים, ולהבין את הגישה האישית של הסוכנות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות