יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטי מוצר

סרט מוצר הינו האמצעי השיווקי היעיל ביותר להגדלת החשיפה של מוצרים ושירותים ללקוחות,  הצגת הבידול השיווקי ביחס לתחרות, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית


מה אנחנו מציעים?

 
אנו מפיקים סרטי מוצר איכותיים, למגוון חברות, עסקים וטכנולוגיות, אשר מתמקדים בבידול של המוצרים, מאפשרים עקיפת מתחרים, מגדילים את החשיפה ללקוחות חדשים, ומשמשים כמקדם מכירות עיקרי עבור העסק. אנחנו מפיקים: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמניב תוצאות.

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה של המוצרים והשירותים ללקוחות פוטנציאלים?

מחפש כלי שיאפשר לך למכור יותר בתוך זמן קצר יחסית?
 

 

צפה בסרט מוצר למצלמת דרך ייחודית לרכב (סרט וידאו)

צפה בעוד סרטי מוצר שהפקנו לאחרונה: סרטי וידאו וסרטי אנימציה

צפה בסרט מוצר לאפליקציה חדשנית להשכרת דירות (סרט אנימציה)

במידה והחברה משקיעה זמן וכסף בהדרכת עובדים או לקוחות חדשים, או בהפקה יקרה של ספרי הפעלה והדרכה, מומלץ להפיק סרטי הדרכה בעלות נמוכה יחסית, שמאפשרים הדרכה עצמאית, הן של העובדים והן של לקוחות.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולבדל אותו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית שיווקי לעסק.
צפו בתיק עבודות של סרטי מוצר, אשר הפקנו עבור מגוון עסקים וטכנולוגיות, ואשר משמשים כמקדמי מכירות עיקריים עבור העסק.

הפקת סרט מוצר - בוידאו או אנימציה?

 
אחת השאלות הכי נפוצות שאנחנו מקבלים, היא באיזה סגנון להפיק את סרט למוצר חדש, כאשר בדרך כלל ההתלבטות היא בין סרט מוצר המבוסס על צילומי וידאו, או סרט אנימציה. 

כמובן, יש יתרונות לכל סגנון הפקה, וקיימים הבדלים משמעותיים הן בעלויות והן בזמני ההפקה, אבל אלה לא צריכים להיות השיקול המוביל כשמעוניינים לקבל החלטה בנושא. לדעתי, השיקול המוביל צריך להיות:
מה יהיה יותר יעיל מבחינת ההעברת המסרים העיקריים?

 בכדי לדעת מה יהיה יותר יעיל מבחינת המוצר, אנחנו ממליצים על המבחן הבא:

- הפקת סרט מוצר בוידאו- במידה וחשוב להראות את המוצר, את צורת השימוש בו, ואולי אפילו כמה אנשים נהנים להשתמש במוצר, הדרך היעילה ביותר היא באמצעות צילום בוידאו

- הפקת סרט תדמית באנימציה- במידה והמוצר מציג קונספט ייחודי, רעיון חדשני, או אפליקציה חדשנית, הדרך היעילה ביותר להציג את הפתרון היא באמצעות סרט המבוסס על אנימציית דו מימד, או אנימציית תלת מימד. 

ראו כאן את ההבדלים בין סגנונות ההפקה השונים:     

סרט מוצר בוידאו למוצר רפואי

סרט מוצר באנימציה לאפליקציה חדשה

למידע שימושי בנושא הפקת סרטי מוצר- לחצו על הקישורים למטה

תיק עבודות- סרטי מוצר

תיק עבודות- סרטי מוצר, אוסף דוגמאות גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון פתרונות, החל ממוצרי צריכה ועד ומוצרים טכנולוגיים מורכבים. צפו כאן במגוון סרטוני מוצר למגוון מוצרים ושירותים.

סרט מוצר- בשביל מה זה טוב?

סרט מוצר הוא כלי שיווקי ממדרגה ראשונה, אשר מקדם מכירות של מוצרים. חשוב להפיק אותו בצורה נכונה, תוך שימוש בכל הכלים ההפקתיים הישימים לנושא, כך שהסרט יספק את הסחורה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

מה ההבדל בין סרט תדמית וסרט מוצר?

סרטי תדמית וסרטי מוצר שונים לחלוטין, בדגשים, בתכולה ובאופי הסרט. הגדרות שיווקיות מדויקות, עוד לפני תחילת ההפקה, יעזרו לחברות ההפקה לייצר סרטים שיתאימו במדויק לצרכים שלכם. קרא עוד כאן, כולל דוגמאות.

סרטי מוצר- בסגנונות הפקה שונים

סרטי מוצר הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצרים ופתרונות טכנולוגיים. ניתן להפיק את סרטי המוצר בסגנונות שונים. ראו כאן מגוון סגנונות עכשוויים, עם הסבר קצר על כל סגנון.

סרט מוצר- סרטים שונים למוצרים שונים

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצרים ומערכות הוא סרט מוצר. אבל, מומלץ לכל סוג של מוצר להתאים סרט שונה, על מנת שתושג מקסימום יעילות משיווק המוצר באמצעות הסרט. קרא כאן עוד בנושא כולל דוגמאות

טיפים להפקת סרט מוצר

סרט מוצר נועד בעיקר להגדיל מכירות של קו מוצרים. על מנת שהסרט יהיה יעיל, וישיג את היעד שהציב מנהל השיווק, חשוב להקפיד על מספר נושאים חשובים. קרא כאן טיפים חשובים להפקת סרט מוצר, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן