יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי הנצחה וזיכרון
 

נפיק עבורכם סרט הנצחה וזיכרון של קרוב משפחה יקר שנפטר בטרם עת, ברגישות הכי גדולה

 

 

סרטים ביוגרפיים

במידה ומעוניינים להפיק לקרוב משפחה סרט בסגנון 'חיים שכאלה', כזה שיספר את סיפור חייו, וישמש כמזכרת לכל המשפחה, מדובר על 'סרט ביוגרפי'. לצורך כך עברו לדף סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים:


סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים- לחץ כאן

סרט הנצחה וזכרון


במקרה של אסון במשפחה, בו קרוב משפחה יקר נפטר בטרם עת, ומעוניינים לשמר את הזכרון מאותו אדם, או להנציח פעילות חשובה שעליה אותו אדם היה מופקד, סרט זכרון או סרט הנצחה מאפשרים את זה. הפקת סרטי הנצחה וזכרון מחייבת ביצוע תחקיר מעמיק, ועבודה ברגישות הכי גדולה. 

ראו את הפתיח לסרט הנצחה של טייס חיל האויר שנהרג בהתנגשות אווירית

סרט זיכרון על טייס חיל האוויר, שנהרג בהתנגשות אווירית של שני מטוסי קרב. שלושת הילדים של אותו טייס היו מאוד מאוד צערים כשהאסון קרה. 20 שנים אחריי האסון, יוצאים שלושת הילדים למסע הכרות עם האבא, דרך תחנות שונות בחייו, ואנשים שהכירו אוו הכי טוב. הסרט המלא היה בארוך של כ- 60 דקות. למעלה מוצג הפתיח של הסרט.

ראו סרט הנצחה וזיכרון של דורית שליט

סרט הנצחה וזיכרון, להנצחת דורית שליט, שנהרגה בתאונת דרכים. הסרט באורך של כשעה, מבוסס על שיחות עם בני המשפחה וחברים, וכן חומרי גלם של צילומי וידאו ותמונות סטילס של דורית והמשפחה.
בימוי, הפקה, עריכה- קובי נתנאל. צילום- יובל רווח 

ראו סרט זיכרון ביוגרפי שהופק בסגנון 'חיים שכאלה'

סרט זיכרון זה, הופק להנצחת העיתונאי אריה כספי, שנפטר לפני 20 שנים. סרט ביוגרפי זה, מספר את סיפור חייו המרתק, ואת עבודתו כעיתונאי, כאשר את הסיפור מספרים אלמנתו, חבריו ואנשי ציבור מוכרים, שמעשירים את הסיפור במידע רב, בסרט ביוגרפי באורך 20 דקות. סגנון כזה של הפקה נקרא סרט 'חיים שכאלה'

ראו סרט זיכרון ביוגרפי ליהושוע טובול

סרט זיכרון ביוגרפי זה, הופק לזכר יהושוע טובול. הסרט, באורך של כ- 17 דקות,  מבוסס על ראיונות עם בני משפחתו וחברים, שמספרים את סיפור חייו המרגש. בסרט משולבות תמונות סטילס, וקטעי וידאו מתקופות שונות בחייו של יהושוע. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות