יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטי הדרכה ובטיחות
 

חשיבות הפקת סרטי הדרכה ובטיחות

סרטוני הדרכה מאפשרים להציג בצורה פשוטה ומעניינת, את אופן השימוש הנכון במוצר חדש, במטרה להחליף את ספר ההפעלה הסטנדרטי. האפשרות להעלות את סרט ההדרכה ליוטיוב Youtube ללא עלות, מאפשרת להפיץ את המידע ללקוחות, ובכך לאפשר הטמעה מהירה של המוצר על ידי הלקוחות.
 

מה אנחנו מציעים?

אנו מפיקים מגוון סרטי הדרכה, סרטוני הדרכה וסרטי בטיחות, למגוון עסקים, מוצרים וטכנולוגיות חדשניות, אשר עונים על כל צרכי ההדרכה של העסק, כולל החלפת ספרי התפעול היקרים של המוצרים בסרט קצר ויעיל, הדרכת עובדים ולקוחות. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרטון הדרכה איכותי ומקצועי שמניב תוצאות
מעוניין לחזק את המיתוג של העסק, ולבדל אותו ביחס לתחרות? סרט תדמית לעסק יעשה זאת בשבילך.
מחפש כלי שיאפשר לך להגדיל מכירות של קו מוצרים חדש בזמן קצר יחסית? סרט מוצר יעשה בשבילך את העבודה.
צפה כאן במגוון גדול של סרטי הדרכה, סרטוני הדרכה וסרטי בטיחות,  אשר הפקנו עבור מוצרים שונים, טכנולוגיות חדשות ויישומים מגוונים. 

צפה בעוד סרטי הדרכה וסרטוני הדרכה לפתרונות שונים

תיק עבודות- סרטי הדרכה

תיק עבודות- סרטי הדרכה ובטיחות, אוסף דוגמאות גדול של סרטי הדרכה ובטיחות, אשר הופקו למגוון מוצרים טכנולוגיים. צפו כאן במגוון סרטוני הדרכה ובטיחות למגוון מוצרים ושירותים.

סרטי הדרכה- מי צריך את זה?

מומלץ לכל יצרן, ולכל יבואן, המתכננים לשווק מוצר מורכב או מוצר טכנולוגי, להכין סרטון הדרכה, אותו הם יעלו ליוטיוב, ויקשרו לאתר החברה, ובכך גם יענו על צרכי הלקוחות שלהם, וגם ישיגו בידול מהתחרות. קרא כאן.

החשיבות של סרטון הדרכה

הכלי הנוח ביותר להעברת מידע בנושא שימוש נכון במוצר חדש הוא סרטון הדרכה. עם ירידת המחירים של הפקת סרטוני הדרכה, הם נעשו גם הכלי הזול ביותר להפקה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרט מוצר לסרט הדרכה?

סרט מוצר הוא סרט פרסומי/שיווקי שנועד לקדם מכירות של המוצר, ונועד ללקוחות שעדיין לא רכשו את המוצר. סרט הדרכה נועד להסביר ולהדגים איך המוצר פועל, ונועד ללקוחות שכבר רכשו את המכשיר. ראה דוגמאות.

איך מומלץ להציג סרט הדרכה?

קיימות צורות רבות להציג את ההדרכה בסרט. אבל, חשוב שסרט ההדרכה יכלול הדגמה של השימוש הנכון במוצר, וככול שהמוצר מורכב יותר, מומלץ שמומחה יציג את המוצר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה- בוידאו או באנימציה?

מאוד מומלץ שסרטון הדרכה יופק בוידאו, באמצעות פריזנטור מקצועי שמציג את המוצר. אבל, ישנם מקרים בהם עדיף להפיק סרט אנימציה, כמו: בהצגת קונספט חדשני, או אפליקציה חדשה. קרא כאן עוד על הפקת סרטוני הדרה..

טיפים להפקת סרטי הדרכה

חשוב שבכדי שסרט ההדרכה יהיה יעיל, שהוא יופק בצורה מקצועית ומוקפדת. ככול שהפקת סרט ההדרכה יותר מקצועית, הוא גם יענה על מספר רב של צרכים, הרבה מעבר להסבר התפעול של המוצר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה

סרטון הדרכה הרבה יותר יעיל להדרכה מאשר ספר הדרכה, ובמיוחד עבור מוצרים מורכבים. בנוסף, הם גם הרבה יותר זולים להפקה, מה שהופך את סרטוני ההדרכה לכל כך פופולריים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט הדרכה למוצר רפואי- חובה בוידאו!

הדרך היעילה ביותר להדריך לשימוש נכון במוצרים היא באמצעות סרט הדרכה. אבל, כאשר מדובר על מוצרים רפואיים, חובה לצלם את סרטי ההדרכה בוידאו, ולא סרט אנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

במידה ונדרש להעביר ניסוי קליני את המוצר הרפואי שהחברה פיתחה, הכלי היעיל ביותר להדרכת הנסיינים הוא סרט הדרכה לקראת ניסוי קליני. קרא כאן עוד על הפקת סרטוני הדרכה לניסויים קליניים, כולל דוגמאות.

טיפים להפקת סרט בטיחות

למרות שנוהלי בטיחות הם נושא מאוד רציני וחשוב, על מנת להעביר אותם לעובדים בצורה שתהיה יעילה ומועילה, מומלץ להפיק סרט בטיחות, בצורה מעניינת ואפילו הומוריסטית, על ידי חברת הפקה מקצועית. ראה כאן דוגמאות.

חשיבות טלפרומפטר בסרטון הדרכה

במידה ובסרטון ההדרכה נדרש להציג טקסטים רבים, מומלץ לשלב טלפרומפטר על גבי המצלמה, המאפשר למציג להציג בנינוחות ובמקצועיות את כל הטקסטים. קרא כאן עוד בנושא טלפרומפטר בסרטוני הדרכה, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה חדשה

כחלק מחבילת השיווק של אפליקציות חדשות, יש להכין סרטון הדרכה לאפליקציה, שמבוסס על צילומי מסך אקטיביים מהגרסה הסופית של האפליקציה, מונחים על ידי קריין, בתפעול של צעד-אחר-צעד. קראו כאן עוד בנושא ודוגמא.

למידע שימושי בנושא הפקת סרטי הדרכה וסרטי בטיחות- לחץ על הקישורים הבאים:

 

הפקת סרט הדרכה- עדיף סרט המצולם בוידאו!

 
השימוש העיקרי של סרטי הדרכה הוא כתחליף לספרי הדרכה, או לסמינרים בהם מדריכים על השימוש הנכון במוצרים חדשים. אין ספק שההדרכה הטובה ביותר היא באמצעות הצגה אמיתית של המוצר אותו מעוניינים להדריך לשימוש נכון. וההצגה הכי אמיתית היא זו המצולמת בוידאו.

לכן, בכל הפקה של סרטון הדרכה, אנחנו ממליצים על הקווים המנחים הבאים:

- בצעו את ההדרכה באמצעות הדגמה בפועל על ציוד אמיתי

- כל צעד בהדרכה- צריך להיות מצולם בזווית הטובה ביותר לצפייה באותו שלב. 

- בעדיפות ראשונה- עדיף שמול המצלמה בסרט ההדרכה יעמוד נציג טכני של החברה, שיסביר צעד אחר צעד את השימוש הנכון במוצר. 

- אפשר להשתמש בליווי ההדרכה באמצעות קריין, או קריינית מקצועיים, במידה ומדובר על הצגה בשפה שאינה שפת האם של החברה. לדעתי- זה פחות יעיל מהדרכה של איש מקצוע

- עדיף לא להפיק סרטוני הדרכה באורך של מעל 5 דקות. להדרכות מורכבות, יש לחלק את ההדרכה לסרטונים נפרדים, כל אחד מכסה נושא אחר, כאשר כל סרטון הדרכה הוא עד 5 דקות.
 

צפה תחילה בסרטון הדרכה תפעולי שהפקנו לאתר מכירות און-ליין של הפלגות


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות