יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי הדרכה וסרטוני הדרכה ובטיחות
 

חשיבות הפקת סרטי הדרכה ובטיחות

סרטוני הדרכה מאפשרים להציג בצורה פשוטה ומעניינת, את אופן השימוש הנכון במוצר חדש, במטרה להחליף את ספר ההפעלה הסטנדרטי. האפשרות להעלות את סרט ההדרכה ליוטיוב Youtube ללא עלות, מאפשרת להפיץ את המידע ללקוחות, ובכך לאפשר הטמעה מהירה של המוצר על ידי הלקוחות.
 

מה אנחנו מציעים?

אנו מפיקים סרטי הדרכה, סרטוני הדרכה וסרטי בטיחות, למגוון עסקים, מוצרים וטכנולוגיות חדשניות, אשר עונים על כל צרכי ההדרכה של העסק, כולל החלפת ספרי התפעול היקרים של המוצרים בסרט קצר ויעיל, הדרכת עובדים ולקוחות. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרטון הדרכה איכותי ומקצועי שמניב תוצאות
מעוניין לחזק את המיתוג של העסק, ולבדל אותו ביחס לתחרות? סרט תדמית לעסק יעשה זאת בשבילך.
מחפש כלי שיאפשר לך להגדיל מכירות של קו מוצרים חדש בזמן קצר יחסית? סרט מוצר יעשה בשבילך את העבודה.
צפה כאן במגוון גדול של סרטי הדרכה, סרטוני הדרכה וסרטי בטיחות,  אשר הפקנו עבור מוצרים שונים, טכנולוגיות חדשות ויישומים מגוונים. 

תיק עבודות- סרטי הדרכה

תיק עבודות- סרטי הדרכה ובטיחות, אוסף דוגמאות גדול של סרטי הדרכה ובטיחות, אשר הופקו למגוון מוצרים טכנולוגיים. צפו כאן במגוון סרטוני הדרכה ובטיחות למגוון מוצרים ושירותים.

היתרונות של הפקת סרטי הדרכה מקצועיים

חשוב שהפקת סרטי הדרכה תהיה מקצועית, לאורך כל תהליך ההפקה, החל מהתסריט, דרך הצילומים, הקלטת הקריינות ועד לעריכה הסופית. סרט הדרכה מקצועי משדר מקצוענות גם של המוצר עצמו. קראו כאן עוד על הפקת סרט הדרכה.

ממה מומלץ להימנע בהפקת סרט הדרכה?

סרט הדרכה הוא הכלי היעיל ביותר להדרכה נכונה של מוצרים חדשים. בהפקה של סרט הדרכה, מומלץ להימנע מנושאים שיפגעו בהדרכה, ויפגעו בכך גם בחברה שפיתחה את המוצר. קראו כאן ממה מומלץ להימנע בהפקת סרט הדרכה.

הפקת סרט הדרכה להדרכת עובדי החברה

הכלי היעיל ביותר להדרכת עובדים הוא סרט הדרכה, שמפיקים לכל נושא שנדרש. במידה ומדובר בנושאים מקצועיים, מומלץ להפיק סדרה של סרטי הדרכה, כאשר כל סרט מציג נושא אחר. קראו כאן עוד בנושא של הפקת סרט הדרכה.

מה באמת חשוב בהפקת סרטוני הדרכה מקצועיים?

מאוד חשוב, שכל תהליך ההפקה של סרטוני הדרכה, יהיה מקצועי הן מבחינת כל אחד משלבי ההפקה, והן מבחינת הצוות שמבצע את הפקת סרטוני הדרכה. קרא כאן על הפקת סרטון הדרכה מקצועי, כולל דוגמאות.

על מה חשוב להקפיד בהכנת סרט הדרכה למוצר טכנולוגי?

הדרך היעילה ביותר להדריך לשימוש נכון במוצרים טכנולוגיים היא באמצעות הפקת סרט הדרכה. חשוב שסרט ההדרכה יצולם בוידאו, כאשר ההדגמה מבוצעת על ידי איש טכני שמכיר את המוצר בצורה הכי טובה. קראו כאן עוד בנושא.

סרטי הדרכה- מי צריך את זה?

מומלץ לכל יצרן, ולכל יבואן, המתכננים לשווק מוצר מורכב, הפקת סרט הדרכה, אותו הם יעלו ליוטיוב, ויקשרו לאתר החברה, בכדי לענות על צרכי הלקוחות שלהם, במקום ספר הפעלה. קרא כאן עוד על הפקת סרטי הדרכה.

החשיבות של הפקת סרטון הדרכה

הכלי הנוח ביותר להעברת מידע בנושא שימוש נכון במוצר חדש הוא סרטון הדרכה. עם ירידת המחירים של הפקת סרטוני הדרכה, הם נעשו גם הכלי הזול ביותר להפקה. קרא כאן בנושא הפקת סרטון הדרכה.

מה ההבדל בין סרט מוצר לסרט הדרכה?

סרט מוצר הוא סרט פרסומי/שיווקי שנועד לקדם מכירות של המוצר, ונועד ללקוחות שעדיין לא רכשו את המוצר. סרט הדרכה נועד להסביר ולהדגים איך המוצר פועל, ונועד ללקוחות שכבר רכשו את המכשיר. ראה דוגמאות.

איך מומלץ להציג סרט הדרכה?

קיימות צורות רבות להציג את ההדרכה בסרט. אבל, חשוב שסרט ההדרכה יכלול הדגמה של השימוש הנכון במוצר, וככול שהמוצר מורכב יותר, מומלץ שמומחה יציג את המוצר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה- בוידאו או באנימציה?

מאוד מומלץ שהפקת סרטון הדרכה תהיה בוידאו, באמצעות פריזנטור מקצועי שמציג את המוצר. אבל, ישנם מקרים שעדיף להפיק סרט אנימציה, כמו: בהצגת קונספט חדשני, או אפליקציה חדשה. קרא כאן עוד על הפקת סרטוני הדרכה

טיפים להפקת סרטי הדרכה

חשוב שבכדי שסרט ההדרכה יהיה יעיל, שהוא יופק בצורה מקצועית ומוקפדת. ככול שהפקת סרט ההדרכה יותר מקצועית, הוא גם יענה על מספר רב של צרכים, הרבה מעבר להסבר התפעול של המוצר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה

הפקת סרטון הדרכה הרבה יותר יעיל להדרכה מאשר ספר הדרכה, ובמיוחד עבור מוצרים מורכבים. בנוסף, הם גם הרבה יותר זולים להפקה, מה שהופך את סרטוני ההדרכה לכל כך פופולריים. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטוני הדרכה.

סרט הדרכה מצולם בוידאו- הכלי הכי יעיל להדרכת מכשיר רפואי חדש

הדרך היעילה ביותר להדריך לשימוש נכון במוצרים היא באמצעות הפקת סרט הדרכה. אבל, כאשר מדובר על מוצרים רפואיים, חובה לצלם את סרטי ההדרכה בוידאו, ולא סרט אנימציה. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטי הדרכה.

הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

במידה ונדרש להעביר ניסוי קליני את המוצר הרפואי שהחברה פיתחה, הכלי היעיל ביותר להדרכת הנסיינים הוא הפקת סרט הדרכה לקראת ניסוי קליני. קרא כאן עוד על הפקת סרטוני הדרכה לניסויים קליניים, כולל דוגמאות.

טיפים להפקת סרט בטיחות

למרות שנוהלי בטיחות הם נושא מאוד רציני וחשוב, על מנת להעביר אותם לעובדים בצורה שתהיה יעילה ומועילה, מומלץ להפיק סרט בטיחות, בצורה מעניינת ואפילו הומוריסטית, על ידי חברת הפקה מקצועית. ראה כאן דוגמאות.

חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטון הדרכה

במידה בהפקת סרטון ההדרכה נדרש להציג טקסטים רבים, מומלץ לשלב טלפרומפטר על גבי המצלמה, המאפשר למציג להציג בנינוחות ובמקצועיות את כל הטקסטים. קרא כאן עוד בנושא טלפרומפטר בהפקת סרטוני הדרכה, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה חדשה

כחלק מחבילת השיווק של אפליקציות חדשות, יש להפיק סרטון הדרכה לאפליקציה, שמבוסס על צילומי מסך אקטיביים מהגרסה הסופית של האפליקציה, מונחים על ידי קריין. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה.

הפקת סרטון הדרכה יכול לשמש גם כסרט תדמית

בהפקת סרטון הדרכה , חשוב לבצע הפקה מקצועית, גם אם זה מייקר את ההפקה, אבל אז מקבלים גם סרט שיווקי-תדמיתי של החברה, המשדר אמינות ומקצוענות, ובעצם מגדיל מכירות. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטוני הדרכה.

הפקת סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט

עם הציפיות הגדלות של הלקוחות לקבלת מוצרים שמאוד פשוט להשתמש בהם, אין ספק שהפקת סרטון הדרכה פשוט וקצר יכול להחליף כיום את ספר ההפעלה, ולשמש חוויה מהנה לצרכן. קרא כאן על הפקת סרטוני הדרכה

למידע שימושי בנושא הפקת סרטי הדרכה והפקת סרטוני הדרכה ובטיחות- לחץ על הקישורים הבאים:

צפו בהפקת סרט הדרכה לעובד חדש בחברת אינטל

צפו בהפקת סרטון הדרכה להתקנת מוצר הנדסי

צפו בהפקת סרט הדרכה להפעלת מכשיר מדידה רפואי

צפו בהפקת סרטון הדרכה לשימוש באפליקציה חדשה

צפו בהפקת סרט הדרכה להפעלת מוצר רפואי

צפו בהפקת סרטון הדרכה למוצר מציל חיים

הפקת סרטון הדרכה ובטיחות להרכבת קולר אלקטרוני

הפקת סרט איכות, ניקיון ובטיחות בחברת טרה

 

הפקת סרט הדרכה- עדיף סרט המצולם בוידאו!

 
השימוש העיקרי של סרטי הדרכה הוא כתחליף לספרי הדרכה, או לסמינרים בהם מדריכים על השימוש הנכון במוצרים חדשים. אין ספק שההדרכה הטובה ביותר היא באמצעות הצגה אמיתית של המוצר אותו מעוניינים להדריך לשימוש נכון. וההצגה הכי אמיתית היא זו המצולמת בוידאו.

לכן, בכל הפקה של סרטון הדרכה, אנחנו ממליצים על הקווים המנחים הבאים:

- בצעו את ההדרכה באמצעות הדגמה בפועל על ציוד אמיתי

- כל צעד בהדרכה- צריך להיות מצולם בזווית הטובה ביותר לצפייה באותו שלב. 

- בעדיפות ראשונה- עדיף שמול המצלמה בסרט ההדרכה יעמוד נציג טכני של החברה, שיסביר צעד אחר צעד את השימוש הנכון במוצר. 

- אפשר להשתמש בליווי ההדרכה באמצעות קריין, או קריינית מקצועיים, במידה ומדובר על הצגה בשפה שאינה שפת האם של החברה. לדעתי- זה פחות יעיל מהדרכה של איש מקצוע

- עדיף לא להפיק סרטוני הדרכה באורך של מעל 5 דקות. להדרכות מורכבות, יש לחלק את ההדרכה לסרטונים נפרדים, כל אחד מכסה נושא אחר, כאשר כל סרטון הדרכה הוא עד 5 דקות.


למגוון גדול של הפקת סרטי הדרכה, הפקת סרטוני הדרכה, והפקת סרטי בטיחות, ראו בקישור:

תיק עבודות- סרטי הדרכה ובטיחות

הפקת סרטון הדרכה לשימוש נכון בשקיות וואקום

הפקת סרט הדרכה ובטיחות למכונת ריתוך חדשה

הפקת סרט הדרכה למרכז הקרה מתקדם

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה רפואית

מקבץ קצר מתוך הפקת סרטי הדרכה וסרטוני הדרכה למגוון מוצרים- מומלץ לצפות!

מהם השלבים הכי חשובים בהפקת סרט הדרכה?

לסרט הדרכה חשיבות רבה בשימוש הנכון של המוצר, עבורו מפיקים את סרט ההדרכה. הסרט חייב להיות פשוט וברור, כזה שמונע טעויות הפעלה, ובוודאי מונע בעיות בטיחותיות שקשורות בהפעלה של המוצר. לכן, הפקת סרט הדרכה מחייבת השקעת מחשבה רבה בתהליך ההפקה, וכוללת שלבי עבודה רבים, ואינטראקציה רבה מול החברה שייצרת את המוצר, ועכשיו מעוניינת בהפקת סרט הדרכה עבורו. נתאר עכשיו, מהם שלבי ההפקה החשובים ביותר בתהליך ההפקה.

אלה שלבי ההפקה הכי חשובים בהפקת סרט הדרכה או הפקת סרטון הדרכה:

1. תחקיר- זהו השלב שבו חברת ההפקות של סרטי ההדרכה לומדת המוצר, קהל היעד והמסרים העיקריים שמעוניינים להעביר בסרטון ההדרכה.

2. כתיבת תסריט- החברה שפיתחה את המוצר עבורו מפיקים את סרטון ההדרכה היא זו שכותבת את התסריט של סרטון ההדרכה, כי היא מכירה את המוצר הכי טוב. התפקיד של חברת ההפקה היא קודם כל לוודא שהשפה מתאימה לקהל היעד, וכוללת את כל המסרים שהחברה מעוניינת להעביר בסרטון. בנוסף, החברה מתרגמת את התסריט להוראות צילום (שוטינג), כך שיום הצילומים יהיה יעיל ויספק את כל החומרים הנדרשים לסרטון ההדרכה.

3. צילומי וידאו- מניסיוננו, הדרך הכי יעילה לבצע הדרכה על מוצר חדש, היא על ידי פריזנטור מקצועי, שמדגים בצורת 'צעד-אחר-צעד' את השימוש הנכון במוצר, כשהכל מצולם בוידאו בסביבה סטרילית, נקייה מהפרעות חיצוניות (ויזואליות וקוליות). ניתן כמובן גם על ידי הקלטת קריינות מקצועית, שתלווה הדגמה של מפעיל המוצר.

4. עריכה מקצועית- זהו השלב בו הופכים את כל חומרי הגלם לסרטון הדרכה מדוייק, כזה שיעביר בצורה הכי טובה את ההדרכה. בשלב הזה הכל חייב להיות הכי מקצועי, מטופל על ידי עורכי וידאו ואפטריסיטים, שיוצרים סרט הדרכה מדוייק ויעיל. הצופה בסרט חייב להרגיש כאילו הוא מפעיל את המוצר. 

ראו הפקת סרט הדרכה למוצר טכנולוגי שעבר בשיתוף הלקוח את ארבעת שלבי ההפקה החשובים

סרט הדרכה למכשיר הדמיה רפואית מתקדם

הפקת סרט הדרכה למרכז מבקרים בחוות תוכים

הפקת סרטון הדרכה ובטיחות למכונת ריתוך חדשנית

הפקת סרט הדרכה ובטיחות להתקן רפואי מציל חיים

הפקת סרטון הדרכה לשימוש נכון במכשור רפואי 

סרט הדרכה למוצר פנורמי רפואי מתקדם

למה מומלץ לעבוד עם יהב הפקות לצורך הפקת סרטון הדרכה למוצר מהעסק שלכם?

 
יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים היא אחת החברות הותיקות בארץ, להפקת סרטים לעסקים. החברה הוקמה בשנת 2009, על ידי עוזי יהב, אחריי שפרש מתפקידים בכירים בחברות הייטק. מאז, החברה צברה ניסיון רב, דרך הפקה של מעל 1,000 (!) סרטי תדמית לעסקים, סרטי מוצר למגוון מוצרים טכנולוגיים, וסרטי הדרכה במקום ספרי הפעלה. הצוות המקצועי של יהב הפקות, שהתגבש עם השנים, מסוגל כיום להתאים לכל עסק, בכל תחום עסקי, את הסרטון שיניב לעסק תוצאות, בהתאם למטרות השיווקיות שהוגדרו. 

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות