יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית

מנהל שיווק- מחפש פתרון שיווקי יעיל וממוקד לקידום העסק?

מעוניין להציג קונספט טכנולוגי חדשני, או אפליקציה מתוחכמת?
 

צפה בעוד סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית

סרט אנימציה וגרפיקה דינאמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר להצגת קונספט חדשני, או אפליקציה מתוחכמת, אשר מאפשרים הגדלת חשיפה ללקוחות ולשווקים חדשים, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית

מה אנחנו מציעים?

אנחנו מתמקדים בהפקת סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית שמביאים תוצאות לעסקים. עבור כל עסק אנחנו מתאימים פתרון שיווקי יעיל, חכם ואפקטיבי - שנועד לחזק את המיתוג של העסק, להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, ולקדם מכירות. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט תדמית איכותי ומקצועי שמניב תוצאות.

צפה בסרט תדמית באנימציה לאפליקציה מתקדמת

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למערכת ניהול דיגיטלית חדשה שהפקנו לאחרונה

מדובר על מערכת ניהול דיגיטלית חדשה לקווי ייצור, אשר עוזרת בשיפור הניהול של קו הייצור. מכיוון שמדובר על מערכת קיימת, העדפנו להפיק סרט תדמית המבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, כך שלקוחות יוכלו לראות איך המערכת נראית, וכיצד היא משתלבת בתוך קווי ייצור קיימים. אבל, מכיוון שמדובר על מערכת מורכבת, את הסבר הפעולה של המערכת שילבנו בסרט התדמית באמצעות אנימציה המבוססת על גרפיקה דינאמית. באופן כזה, ניתן להבין איך המערכת פועלת באנימציה, ואיך היא נראית בצילומי הוידאו. גישה זו הוכחה שכמאוד מוצלחת, ועזרה לחברה לשלב אותה במספר רב של קווי ייצור בארץ.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות