יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטוני תדמית לקמפיין שיווקי

מטרת קמפיין שיווקי- הגדלת מכירות 


על מנת לקדם מכירות של מוצרים קיימים בחברה, או מוצרים חדשים שמתכננים להשיק, הדרך המקובלת היא באמצעות קמפיין שיווקי, בו מייצרים חשיפה גדולה למוצרים בכל אמצעי המדיה הקיימים והמדיה החדשה. כיום, רוב העסקים משקיעים מאמצים שיווקיים באמצעי המדיה החדשה, קרי- האינטרנט, מכיוון שהתפוצה שלו רבה, ובדרך כלל עלויות השיווק מינימליות (ברובן אפילו ללא עלות כלל)
 

סרטוני תדמית הינם האמצעי היעיל ביותר לקמפיין שיווקי
 

בעולם התחרותי כיום, לקוחות לא מוכנים להשקיע זמן ומאמץ, בקריאה של מידע רב מלל, ובמיוחד אם הוא תופש אותו כמידע שיווקי או פירסומי. לקוחות מעדיפים לצפות בסרטון תדמית קצר וממוקד, בהנחה שהם מבינים שמהסרטון תדמית הם יקבלו ערך לעצמם, כמו: למדו משהו חדש, מוצג משהו שפותר להם בעיה אמיתית וכד. 

לכן, לצורך קמפיין שיווקי, מומלץ להפיק סדרת סרטוני תדמית קצרים, כל סרט באורך של 30-60 שניות, אשר ממוקד במוצר יחיד, בו הלקוח לומד משהו חדש, כאשר הכי יעילים הם הסרטונים בהם מוצג ללקוח פתרון לבעיה אמיתית. את סרטוני התדמית מעלים ליוטיוב, או לאתר החברה, ומשם מטמיעים אותם באמצעי המדיה החדשה, עם מסרים הממוקדים לקהל היעד.

מנהל שיווק- מתכנן לבצע קמפיין שיווקי?

מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?
 

צפו במספר סרטוני תדמית מתוך קמפיין: 'דלית ממליצה' לחומרי ניקוי מקצועיים

ראו תחילה סרטון תדמית קצר, מתוך קמפיין שיווקי למוצרי ניקוי מקצועיים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית קצר לחברת וורלדשופ טכנולוגיות שהפקנו לאחרונה

סרטון תדמית קצר זה, הינו אחד מתוך סדרת סרטוני תדמית קצרים שהפקנו לחברת וורלדשופ טכנולוגיות, כחלק מקמפיין שיווקי של החברה בדיגיטל. לצורך הקמפיין, הפקנו סדרה של 10 סרטוני תדמית קצרים, כל סרטון תדמית מציג מוצר שונה של החברה, או קו מוצרים, כאשר בתוך כדקה מציגים את המוצר, היתרונות שלו ובעיקר- מה הייחוד של אותו מוצר ביחס לחלופות בשוק. כל סרטוני התדמית מבוססים על צילומים של פריזנטורים באולפן מסך ירוק, כאשר בעריכה מחליפים את הרקע בצילומי וידאו של המוצר המוצג. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות