יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשיבות סרטי תדמית לעסקים

כל עסק חייב להשקיע בשיווק בכדי להתקדם

היום כבר ברור לכל עסק, שעל מנת לקבל חשיפה גדולה יותר של העסק והמוצרים, וכפועל יוצא להגדיל מכירות, יש להשקיע בשיווק. בעבר, שיווק כלל בעיקר פרסומות באמצעי התקשורת השונים, והפקת ברושורים אותם החברות היו שולחים ללקוחות פוטנציאלים, או מחלקים במהלך כנסים ותערוכות.

כיום, עם התפתחות האינטרנט, כללי המשחק השתנו. כיום ניתן בהשקעה יחסית נמוכה להפיק סרט תדמית מקצועי, אותו ניתן להעלות לאתר הבית של החברה, לשלוח ללקוחות פוטנציאלים קישור לסרט, ובכך להגדיל מכירות.
סרט תדמית זה הופק בהשקעה יחסית גבוהה, המתאימה לחברת הדשנים, ובמטרה להציג את המובילות העסקית והטכנולוגית של החברה. כמובן, ניתן להפיק סרטים לכל סוגי העסקים, בהתאם למטרות העסק ולתקציבו.

בשנים האחרונות, עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה בצורה משמעותית, מה שהופך את סרטי התדמית  גם לפתרון שיווקי הכי זול (ביחס לכל פתרון שיווקי אחר), וגם שווה לכל נפש. כיום, אפילו עסקים קטנים מפיקים לעצמם סרטי תדמית או סרטי מוצר, לצורך הגדלת החשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות.

סרט תדמית שמופק עבור העסק, יכול לשרת את העסק למטרות רבות:

- סרט לאתר החברה
- סרט לדפי נחיתה
- לרשתות חברתיות ועסקיות
- לבלוגים מקצועיים
- לכנסי לקוחות
- לתערוכות

 

התאמת סרטי התדמית למדיה בו הם מוצגים


בעבר, עסקים גדולים הפיקו סרט תדמית ארוך ויקר, אשר שימש אותם לכל המטרות השיווקיות. אבל, בשנים האחרונות עם ירידת מחירי ההפקה של סרטי תדמית, והתפתחות השיווק דרך אמצעי המדיה החדשה (האינטרנט), התחילה מגמה חדשה של הפקת סרטי תדמית יור קצרים, כאשר כל סרט מותאם למדיה בה הוא מוצג.

המאפיינים העיקריים של כל סרט תדמית, המותאם למדיה בה הוא מוצג הם:

1. סרט תדמית לאתר החברה- מדובר על סרט של כ- 2 דקות, אשר נועד לחזק את התדמית של החברה, דרך הצגת הייחוד של היכולות הטכנולוגיות של החברה, בתחומי הפעילות בה היא ממוקדת, וקהל היעד שלה.

למידע ודגומאות של סרטי תדמית לאתר החברה ראו בקישור- סרטי תדמית 


2. סרט תדמית למוצר החברה- סרט תדמית זה נועד לקדם קו מוצרים של החברה, ובמידה ובחברה ישנם כמה קווי מוצרים, מפיקים סרט תדמית נפרד לכל מוצר. הפעם מדובר על סרט לקידום מכירות, דרך הצגת הבעיה שהמוצר פותר, מה הערך שהוא נותן ללקוח, ומה היתרון השיווקי של המוצר ביחס לתחרות.

למידע ודוגמאות של סרטי תדמית למוצרים שונים ראו בקישור- סרטי מוצר


3. סרט תדמית לרשתות חברתיות- אנחנו ממליצים להפיק סדרת סרטי תדמית קצרים, אותם ניתן להעלות בזה אחר זה לרשתות חברתיות, במטרה ליצור קהל אוהד למוצרי החברה. כל סרטון צריך להיות באורך של 30-60 שניות, ומטרתו בעיקר לקדם מכירות של מוצרים, עם דגש על מוצרי צריכה, או מוצרים ללקוחות פרטיים, ובדרך כלל פשוטים. לא הגיוני לנסות ולמכור מערכות מורכבות, המתאימות לעסקים, דרך רשתות חברתיות.

למידע ודוגמאות של סרטי תדמית לרשתות חברתיות ראו בקישור- סרטי תדמית לרשתות חברתיות


4. סרט תדמית לתערוכות או כנסי לקוחות- מדובר על סרטים של כ 2 דקות, אשר אמורים להציג את החברה ומוצריה, באמצעות מידע ויזואלי בלבד (כלומר, ללא סאונד, קריינות או מוזיקה). המאפיינים של סרט התדמית בדרך כלל מאוד מיוחדים, כגון: דינמיקה גבוהה, כותרות גדולות ודינמיות, אלמנטים גדולים וברורים וכן הלאה

למידע ודוגמאות של סרטי תדמית לתערוכות ראו בקישור- סרט תדמית לתערוכה


לסיכום, האמצעי המתאים ביותר לשיווק של העסק הינו סרט תדמית לעסק. חשוב להתאים את סרטי התדמית לצרכים השיווקיים של העסק, ולתקציבו.למאמרים נוספים בנושא:   הגדלת מכירות באמצעות סרטים לעסקים
                                      אין שני סרטי תדמית זהים

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטי תדמית עבור העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים או לקהלי יעד חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית שהופק לחברת דשנים מובילה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה כאן במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו עבור עסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות הייטק מובילות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למתחם 24 בחדרה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מאוד מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית שת מתחם 24 בחדרה. סרט תדמית ארוך זה מתאים לשילוב באתר החברה, במרכז תצוגה של החברה, בתערוכות, ובכל מקום בו קהל היעד מעוניין לקבל פרטים נוספים על מתחם חדש זה. הסרט כולל צילומי וידאו רבים, הן קרקעיים והן מרחפן, כך שקהל היעד מקבל פרטים ויזואלים אמינים ורבים על המתחם. עבור קידום ברשתות חברתיות, הפקנו גרסה מקוצרת סרט תדמית זה, באורך של כדקה, אותו מקדמים ברשתות חברתיות.

ראו סרט תדמית למיזם מול השוק האמריקאי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג מיזם מתוכנן מול השוק האמריקאי, לצורך תמיכה בעסקים קטנים בקו החזית. מדובר על עסקים קטנים ומשפחתיים, שכל זעזוע בטחוני משבש את פעולת אותם עסקים, ולאורך זמן הם עלולים לקרוס. המיזם אמור להיות קו החמצן של העסקים. לכן, סרט תדמית זה מבוסס על הצגה מרגשת של הבעיה, ושל חלק מהעסקים הקטנים. הכל מבוסס על שילוב של צילומי וידאו עם צילומי סטילס. מכיוון שהפתרון מבוסס פעילות אונליין, האתר המרכזי של המיזם מוצג באמצעות צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של האתר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות