יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק קטן- זה לא בשמים!

כל עסק צריך להשקיע בשיווק!

כל בעל עסק יודע שללא שיווק יקשה להשיג לקוחות חדשים, לחשוף מוצרים חדשים ולהגדיל מכירות. כיום, הפקת סרט תדמית לעסק היא ההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר, ובוודאי ביחס לכל חלופה שיווקית אחרת (פרסומות, לוחות מודעות, תשדירי רדיו וכד). עדיין, עלות הפקת סרט תדמית לעסקים עדיין גבוהה עבור עסק קטן.

מה מייחד סרט תדמית לעסק זה?

הסרט הוא על רמי מאירי, גדול ציירי הקיר בישראל, שהופק באופן ששם את הדגש על האדם שמאחורי העשייה. מאז שהסרט עלה לאתר לפני כשנתיים, הוא נצפה על ידי מעל 20 אלף צופים (!), ובפועל- הגדיל את הפניות העסקיות לרמי מאירי. בנוסף, הסרט נבחר להקרנה בסינמטק תל אביב, במסגרת פסטיבל 100 שנה לתל אביב (פסטיבל "יוצרים בתל-אביב"). עלות ההפקה של הסרט הייתה מאוד נמוכה.    
 

בהפקת סרט תדמית לעסק- צריך לחשוב אחרת

כיום, להרבה מאוד עסקים יש סרט תדמית, אותו הם מציגים בעיקר באתר הבית של העסק. עקב העלות של הסרטים, בדרך כלל העסקים היותר גדולים, או הבינוניים, "מרשים לעצמם" להפיק סרטים. מצב זה, מקשה עוד יותר על העסקים הקטנים, שלא משקיעים בהפקת סרטים, ואתרי הבית שלהם מציגים את המוצרים והשירותים שהם מספקים, דרך מלל רב ואולי גם תמונות סטילס.

את העלויות של הסרטים מכתיבים בדרך כלל הלקוחות, שרוצים סרטים "מושקעים", שיציגו את העסק בצורה מיוחדת, כך שיבדלו אותם מהתחרות. סרטים אלו עתירים באפקטים, באנימציה, גרפיקה דינאמית והדמיות כולל הדמיות תלת-מימד. אין ספק, שסרטים אלו יוצרים סקרנות, ומגדילים את המכירות של החברות שהשקיעו בסרטים מיוחדים.

אבל, האם באמת גם עסקים קטנים, צריכים סרטי תדמית "מושקעים"? בעסקים קטנים, יש חשיבות רבה לאנשים שמאחורי העשייה, לפעמים הרבה יותר מהמוצר עצמו. בסך הכל עסקים עושים בין אנשים. אני כלקוח, בבואי להזמין מוצר או שירות ייחודי, מאוד מעוניין להכיר את האנשים המרכזיים שמאחורי העשייה, להבין את גישתם לעשייה ואת תפישת עולמם. במידה ואתחבר לכל אלה, כמובן שכלקוח ארגיש יותר נינוח לבצע עסקה עם אותו אדם. כמובן שהעסקה לא תסתיים ללא התלהבות מהמוצרים או השירותים שהעסק מציע. אבל, במקרים רבים הקושי העיקרי הוא להגדיל את החשיפה של היצרן או ספק השירות, ובניית אמון מצד לקוחות פוטנציאלים. אחרי שנוצרה החשיפה, ונבנה האמון- הדרך לעסקה התקצרה משמעותית.

מכאן, שהדרישות מסרט תדמית לעסק קטן, צריכות להיות שונות לחלוטין. במקום סרטים "מושקעים", עם הרבה "פעלולים ואפקטים טכנולוגיים", יש להפיק סרטים בעלי אופי אישי. פשוט, להושיב את האדם המוביל בעסק מול מצלמה, ולראיין אותו על עצמו, תפישת עולמו, וגישתו למוצר או השרות שאותו הוא מספק. במקביל, להראות את המוצר או השרות, ולדאוג שיוצג הייחוד שלו (מכיוון שלכל מוצר או שרות יש מספר רב של ספקים). סרט תדמית שכזה ניתן להפיק באלפי שקלים בודדים, לעומת עשרות אלפי הדולרים שבהפקת סרטי תדמית לעסקים גדולים.


סרט תדמית לעסק, אשר תוכנן והופק באופן ששם את הדגש על האנשים שמאחורי העשייה, ומועלה לדף הבית של העסק, מגדיל את החשיפה של העסק, מגדיל את האמון של הלקוחות הפוטנציאלים, ויוצר בסיס טוב להצגה אמינה של המוצר או השרות בפני הלקוח. מכאן ועד לסגירת עסקה- זה תלוי רק בייחוד של המוצר או השרות.אולי יעניין אותך גם:      סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים


                                   כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית על צייר הקירות רמי מאירי

ראו סרט תדמית לחברת נדל"ן שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, שהוא חברת נדל"ן קטנה, אשר התחילה לשווק קרקעות באזור חדרה. סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו מרחפן, הן מעל האזור שבו משווקים את הקרקעות, והן באזורים שונים בחדרה, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל להתרשם מהאזורים השונים. הסרט מלווה בקריינות מקצועית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר על משרד עורכי דין קטן, המבוסס בעיקרו על עורך דין יחיד. בכדי לקדם את המשרד, הפקנו סדרה של סרטי תדמית מצקועיים, בהם עורך הדין מציג נושאים שונים, ומפשט ומבהיר נושאים משפטיים ללקוחות מוטרדים. לדוגמא, סרט תדמית זה, באורך של כ- 3 דקות, מציג איך מתנהל הליך משפטי בבית דין לעבודה. צורת הפקה של כזה סרט תדמית, מחזקת את הקשר האישי שבין הצופה, שהוא לקוח פוטנציאלי, לבין עורך הדין. בנוסף, דרך סדרת סרטי התדמית הלקוח נחשף לצדדים המקצועיים של עורך הדין, ובכך הוא מונע לפעולה, קרי- יצירת קשר עם עורך הדין. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות