יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט דוקו-אישי וסרט דוקו-משפחתי (סרט תיעודי-אישי ותיעודי-משפחתי)
 

"מאחורי כל חלון מואר, יש סיפור חיים מרתק" (רחל חלפי)

אנשים רבים מקדישים את חייהם לעשייה יוצאת דופן, אך לפעמים החשיפה שלהם לציבור הרחב נמוכה ובדרך כלל לא מתועדת. צורך בתיעוד כאמור קיים אצל אמנים, יוצרים, אנשי רוח ואנשים שעברו שינויים משמעותיים בחייהם, וכמובן אנשים עם סיפור הסטורי מרתק.

לכל אלה, אנחנו ממליצים להפיק סרט דוקו-אישי (תיעודי-אישי), אם מדובר על סיפור של אדם בודד, או סרט דוקו-משפחתי (תיעודי-משפחתי) עבור משפחה עם סיפור חיים מרתק. אפשר לעשות את זה לקראת יום הולדת עגול, כמו: יום הולדת של סבתא בת 80, או יום הולדת 90 של אבא, או גם אם החלטתם לשמר לנצח את הזיכרון המשפחתי. כל אלה סיבות נהדרות, לתת ליקירייכם ולעצמכם, מזכרת נפלאה ומרגשת, שהיא גם לא יקרה. 

 

הפקת סרט דוקו-אישי לאנשי יצירה (סרט תיעודי-אישי)

מסתובבים ביננו אלפי אנשים מוכשרים, שמקדישים את חייהם וכל מירצם לאמנות כולשהי, אבל- לא זוכים לחשיפה, מלבד אולי בני המשפחה הקרובים. מה מתאים יותר מהפקת סרט דוקו-אישי (תיעודי-אישי) שיציג את סיפור חייהם, ויסקור את עבודתם המיוחדת. סרט כזה, ייתן לאותו אדם את הכיסוי לעבודתו ויצירתו, ובנוסף- ייתן לכל משפחתו וחבריו מזכרת נצח מעשייה רבת שנים.  

מעוניין להפיק סרט דוקומנטרי על אדם קרוב?

 

יש לך סיפור חיים מרתק, או כזה שקשור לאירועים היסטוריים?

ראו קטע קצר מסרט דוקו-אישי של צייר הקירות רמי מאירי

 

הפקת סרט דוקו-אישי (תיעודי-אישי) לאנשים עם סיפור חיים מעניין

אבא, סבא או סבתא מתקרבים לגיל 80 או גיל 90, ורק אז מתחילים להבין שיש להם סיפור חיים מרתק, אולי אפילו כזה שהשתלב בהיסטוריה של המדינה, או של תהליכים משמעותיים בחיי המדינה, או הדרך שעשו מחו"ל ועד שהגיעו לארץ. סיפורים מרתקים, שאת חלקם אפילו אתם זוכרים מסיפורים ששמעתם כאילו בדרך אגב. אם לא תתעדו את אותם סיפורי חיים עכשיו, הם עלולים להישכח ולהעלם. עבורכם, ועבור כל המשפחה, זה בדיוק הזמן להפיק עבור אותם קרובי משפחה סרט דוקו-אישי (תיעודי-אישי), סיפור שיספר את תולדות חייהם ברגישות הנדרשת, כך שלכולם תישאר מזכרת מרגשת. הדרך הכי מוצלחת לתעד את הסיפור הוא דרך סרט דוקו-אישי המצולם בוידאו. אנחנו נבצע תחקיר מקיף עם האדם אותו אתם מעוניינים לתעד, נצלם במקומות שהכי מתאימים לסיפור החיים, ונערוך סרט שיהיה מזכרת נצח למשפחה.

 

הפקת סרט דוקו-משפחתי לתיעוד סיפור חיים משפחתי (סרט תיעודי-משפחתי)

כל המשפחה עברה סיפור חיים מרתק, או שיש להם עשייה מרתקת שקשורה למדינה, או כל דבר שהוא מהותי לספר ולשמר. להם אנחנו מציעים להפיק סרט דוקו-משפחתי (תיעודי-משפחתי), שיתעד בצורה הכי מקצועית ורגישה, את הסיפור המיוחד. הכי מומלץ שכזה סרט יופק באמצעות צילומי וידאו שיבוצעו במקומות שקשורים לסיפור חייהם, כך שיהיו הכי מדוייקים ומרגשים. 

סרט דוקו-אישי על העיתונאי אריה כספי- עשרים שנים לאחר מותו

ראו קטע קצר מתוך סרט דוקו-משפחתי של המשפחה הראשונה שגידלה אתרוגים בישראל

 

תנו לעצמכם מזכרת נצח!

ההורים שלנו מתבגרים, ולכל אחד יש סיפור חיים מרתק, אם זה ברמה האישית או ברמה המשפחתית. עכשיו, כשההורים או סבא וסבתא מתבגרים, זה הזמן לתעד את חייהם בצורה הכי מקצועית ומרגשת, כך שתישאר לכולם מזכרת נצח נהדרת מחיים שלמים של יקירייכם.

הפקת סרט 'חיים שכאלה': סרט לתיעוד סיפור חיים של קרוב משפחה

מעוניין במזכרת מרגשת לאבא/אמא/סבא/סבתא? סרט 'חיים שכאלה'?ניתן להפיק עבורם סרט שמתעד את סיפור חייהם המרתק, בהפקה מקצועית במגוון סגנונות, שניתן להקרין באירוע המשפחתי, אשר ישמש מזכרת נצח לאנשים האהובים

הפקת סרט יום הולדת לקרוב משפחה מבוגר

מומלץ מאוד להפיק סרט יום הולדת ביוגרפי לקרוב משפחה מבוגר, שיספר את סיפור חייו, וישמש להקרנה ביום ההולדת של בעל השמחה, וגם ישמש מזכרת נפלאה לכל המשפחה. ראו כאן דוגמאות של סרטים ביוגרפים לימי הולדת.

מעוניינים בסרט שיציג את סיפור החיים שלכם? אנחנו כאן בשבילכם!

מאוד חשוב להפיק סרט סיפור חיים לקרובי המשפחה המבוגרים שבמשפחה, על מנת להנציח את סיפור חייהם. בבחירת חברת הפקות, צריך לבחון קודם כל את הניסיון של אותן חברות בהפקות דומות של סרטים ביוגרפים.

מה נדרש לצורך הפקת סרט שמספר את סיפור חייו של אדם מבוגר?

לכל מי שמעוניין לשמר את סיפור החיים של קרוב משפחה, מומלץ להפיק סרט ביוגרפי שיציג את סיפור חייו בצורה מעניינת ומרגשת. ניתן להפיק סרט ביוגרפי אישי של אחד מבני המשפחה, או סרט ביוגרפי משפחתי של כל המשפחה.

מהם השלבים העיקרים בתהליך יצירת סרט ביוגרפי?

הפקת סרט ביוגרפי לקרוב משפחה מבוגר, הוא הכלי היעיל ביותר לתיעוד מורשת משפחתית. הסרט הביוגרפי הוא הכי מעניין ואותנטי, במידה ומקפידים על כל השלבים שמומלצים במאמר זה, כולל תחקיר על האדם שבסרט הביוגרפי.

כיצד כותבים תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים?

תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים, צריך להיות מאוזן בין המספר והסיפור, לשמור על נגיעה רגשית, ולהצליח להספיק ולספר את הסיפור בצורה מרתקת. קראו כאן על תהליך כתיבת תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים.

מה לקוחות מצפים מסרט 'חיים שכאלה'?

סרט 'חיים שכאלה' הוא סוג של סרט ביוגרפי, המסופר לא רק על ידי האדם שעליו מבוסס הסרט, אלא גם על ידי מכרים, חברים ובני משפחה. לקוחות מצפים שהסרט יהיה מעניין, אותנטי ויתאים גם לצעירי המשפחה שיצפו בסרט.

מסע שורשים משפחתי- בהפקת סרט ביוגרפי וסיפור חיים

התקןפה הקשה שעוברת כיום המדינה, גורמת ללא מעט אנשים להתכנס אל תוך המשפחה הגרעינית, ולבקש הפקת סרט ביוגרפי, שיספר את הסיפור המשפחתי, בסרט מעמיק ומושקע, כולל יציאה לצילומי שטח במקומות בהם התרחשו אירועים

סרט ביוגרפי לבני הגיל השלישי

תהליך הפקת סרט ביוגרפי לבני הגיל השלישי הוא בהחלט אתגרי, ולא פעם מוגבל בתקציב, אבל בשיתוף פעולה של צוות ההפקה, ומשפחת המספר, ניתן להפיק סרט ביוגרפי שיספר את סיפור חייו של האדם בצורה מרתקת ומזכרת נצח.

למאמרים בנושא הפקת סרט דוקו-אישי, סרט דוקו-משפחתי, סרט ביוגרפי, וסרטי סיפור חיים (סרט 'חיים שכאלה') 

מה זה בכלל סרט תיעודי-אישי, או תיעודי-משפחתי?

סרט תיעודי-אישי נועד לספר אירועים מרכזיים מחייו של אדם פרטי, שהוא זה שהזמין גם את ההפקה, והסרט נועד להצגה למשפחה הקרובה ולחברים. סרט תיעודי-משפחתי מספר אירועים מרכזיים מחיי משפחה שלמה. קראו כאן בנושא.

תהליך הפקת סרט דוקו-אישי או סרט דוקו-משפחתי

לכל מי שמעוניין לשמר את סיפור החיים של קרוב משפחה, מומלץ להפיק סרט דוקו-אישי שיציג את סיפור חייו בצורה מעניינת ומרגשת, תוך התמקדות באבני דרך מרכזיות בחייו. ניתן להפיק סרט דוקו-משפחתי של כל המשפחה.

סרט דוקו-אישי- מסע מרגש במסלול חייהם של סבא או סבתא

אין כמו סרט דוקו-אישי, או תיעודי-אישי לספר את סיפור חייהם המרגש של יקיריינו, ההורים או סבא וסבתא, והכי מומלץ לעשות זאת לקראת אירועים כמו יום הולדת עגול, כך שמקבלים מתנה נפלאה, ומזכרת נצח.

התמודדות עיקרית בהכנת סרט דוקמנטרי

הכנת סרט דוקומנטרי, ובמיוחד סרט דוקו-אישי, מאוד אתגרית, ומחייבת כתיבת תסריט מעניין ומעורר רגש, צוות הפקה שמחובר ריגשית למספר, ועריכה ממוקדת שיוצרת סרט דוקו מעניין ונוגע, שאפילו יעניין את הציבור הרחב

מהם השלבים העיקריים בהפקת סרט דוקומנטרי, לתיעוד סיפור חיים?

הפקתו של סרט דוקומנטרי לתיעוד סיפור חיים דורשת משילוב של כישורים וידע בתחומים שונים - חקר, עריכה, צילום ותסריט. בנוסף נדרשת יכולת להקשיב, ליצור קשר עמוק ולגעת בליבו של הסיפור המרכזי בצורה אובייקטיבית.