יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטים דוקומנטריים
 

"מאחורי כל חלון מואר, יש סיפור חיים מרתק" (רחל חלפי)


לכל אדם יש סיפור חיים מרתק, רק צריך לדעת לחשוף אותו. יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטים דוקומנטריים ( או סרטים תיעודיים), שנועדו לתעד עשייה מרובת שנים, או תיעוד סיפורי חיים מרתקים. כל סרט דוקמנטרי נעשה ברגישות ובאהבה, בכדי להפיק סרט אישי, אותנטי ומרגש.

בתחום הפקת סרטים דוקומנטריים, קיימים ארבעה סוגי סרטים: סרט ביוגרפי וסיפור חיים משפחתי (סרט 'חיים שכאלה'), סרט דוקו-אישי, סרט הנצחה וזיכרון, וסרטי קולנוע דוקומנטרי. 
 

הפקת סרט ביוגרפי וסיפור חיים (סרט 'חיים שכאלה')

יהב הפקות מפיקה סרט ביוגרפי, דוקומנטרי וסיפור חיים, עבור בני משפחה, בצורה מרגשת ומיוחדת, כך שיישאר למשפחה זכרון לחיים. ראו כאן מידע ודוגמאות של הפקת הסרט הביוגרפי וסרט סיפור חיים, בסגנון 'חיים שכאלה'.

הפקת סרט דוקו-אישי או סרט דוקו-משפחתי (סרט תיעודי-אישי ותיעודי-משפחתי)

ההורים שלנו מתבגרים, ולכל אחד יש סיפור חיים מרתק, אם זה ברמה האישית או ברמה המשפחתית. עכשיו, כשההורים או סבא וסבתא מתבגרים, זה הזמן לתעד את חייהם בצורה הכי מקצועית ומרגשת, כך שתישאר לכולם מזכרת נצח.

הפקת סרטי הנצחה וזיכרון

במקרה של אסון במשפחה, בו קרובי המשפחה מעוניינים לשמר את הזיכרון מאותו אדם יקר, או להנציח פעילות חשובה של אותו אדם, אנחנו נפיק עבורכם סרט הנצחה וזיכרון. סרטי הנצחה וזיכרון הם מזכרת נצח לאהוב היקר.

סרטי קולנוע דוקומנטרי

יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטי קולנוע דוקומנטרי, ובעיקר בתחום האמנות הישראלית. ראה כאן מידע על סרטי קולנוע דוקומנטריים, שביים והפיק עוזי יהב, מייסד יהב הפקות..

מה ההבדל בין הסוגים השונים של סרטים דוקומנטריים?

קיימים שלושה סוגי סרטים דוקומנטריים (תעודיים): סרט ביוגרפי או סיפור חיים, סרט דוקו אישי, וסרט קולנוע דוקומנטרי. קרא כאן על ההבדלים בין סוגי הסרטים השונים, כולל דוגמא מכל סוג סרט דוקומנטרי

מה עלות הפקת סרטים דוקומנטריים?

מה עלות ההפקה של הסוגים השונים של הסרטים הדוקומנטריים? מה עלות הפקת סרט ביוגרפי וסיפור חיים? מה עלות הפקת סרט דוקו-אישי או משפחתי?, ומה עלות הפקת סרט קולנוע דוקומנטרי? ראו כאן פירוט עלויות של כל סרט.

כתיבת ספר ביוגרפי וסיפור חיים

כתיבת ספר ביוגרפי מציע יתרונות רבים ומרכזיים על פני צילום, כגון שימור זמן ומעורבות, יצירת מורשת רוחנית, וחוויית קריאה מרתקת. הכתיבה מאפשרת להעמיק ולנתח את החיים באופן ייחודי. כתיבת ספר ביוגרפי עבורך!

ראו מקבץ של סרטים ביוגרפים: סרט ביוגרפי/סרט דוקו-אישי/סרט סיפור חיים/סרט 'חיים שכאלה'

מקבץ מתוך מגוון סרטים ביוגרפים שהפקנו: סרט ביוגרפי אישי, סרט ביוגרפי משפחתי, סרט סיפור חיים, סרט דוקו-אישי, סרט דוקו-משפחתי, סרט בסגנון 'חיים שכאלה'. מומלץ להפיק סרט ביוגרפי, שיספר את תולדות חייו של קרוב משפחה, או אפילו של כל המשפחה. חשוב שיעשה בצורה מקצועית, על ידי צוות שהתצחה בהפקת סרטים ביוגרפים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות