יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטים דוקומנטריים
 

"מאחורי כל חלון מואר, יש סיפור חיים מרתק" (רחל חלפי)


לכל אדם יש סיפור חיים מרתק, רק צריך לדעת לחשוף אותו. יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטים דוקומנטריים ( או סרטים תיעודיים), שנועדו לתעד עשייה מרובת שנים, או תיעוד סיפורי חיים מרתקים. כל סרט דוקמנטרי נעשה ברגישות ובאהבה, בכדי להפיק סרט אישי, אותנטי ומרגש.

בתחום הפקת סרטים דוקומנטריים, קיימים ארבעה סוגי סרטים: סרט ביוגרפי וסיפור חיים משפחתי (סרט 'חיים שכאלה'), סרט דוקו-אישי, סרט הנצחה וזיכרון, וסרטי קולנוע דוקומנטרי. 

למידע בנושא הסרטים הדוקומנטריים השונים, כולל דוגמאות, לחץ על הקישורים למטה:

סרט ביוגרפי וסיפור חיים (סרט 'חיים שכאלה')

יהב הפקות מפיקה סרט ביוגרפי, דוקומנטרי וסיפור חיים, עבור בני משפחה, בצורה מרגשת ומיוחדת, כך שיישאר למשפחה זכרון לחיים. ראו כאן מידע ודוגמאות של הפקת הסרט הביוגרפי וסרט סיפור חיים, בסגנון 'חיים שכאלה'.

סרט דוקו-אישי

יהב הפקות יפיקו עבורך סרט דוקו-אישי, אשר יציג את המיוחד שבאדם, בצורה מעניינת ומרגשת, כך שניתן יהיה לחשוף את כשרונו לציבור, וגם לשמש מזכרת לכל המשפחה. דברו איתנו על הפקה של סרט דוקו-אישי

סרטי הנצחה וזיכרון

במקרה של אסון במשפחה, בו קרובי המשפחה מעוניינים לשמר את הזיכרון מאותו אדם יקר, או להנציח פעילות חשובה של אותו אדם, אנחנו נפיק עבורכם סרט הנצחה וזיכרון. סרטי הנצחה וזיכרון הם מזכרת נצח לאהוב היקר.

סרטי קולנוע דוקומנטרי

יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטי קולנוע דוקומנטרי, ובעיקר בתחום האמנות הישראלית. ראה כאן מידע על סרטי קולנוע דוקומנטריים, שביים והפיק עוזי יהב, מייסד יהב הפקות..

מה ההבדל בין הסוגים השונים של סרטים דוקומנטריים?

קיימים שלושה סוגי סרטים דוקומנטריים (תעודיים): סרט ביוגרפי או סיפור חיים, סרט דוקו אישי, וסרט קולנוע דוקומנטרי. קרא כאן על ההבדלים בין סוגי הסרטים השונים, כולל דוגמא מכל סוג סרט דוקומנטרי

מה עלות הפקת סרטים דוקומנטריים?

מה עלות ההפקה של הסוגים השונים של הסרטים הדוקומנטריים? מה כוללת הפקת: סרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים, סרט דוקו-אישי וסרט קולנוע דוקומנטרי? קרא כאן, כולל פירוט עלויות של כל שלב בהפקת הסרטים הדוקומנטריים

ראו קטע קצר מתוך סרט ביוגרפי על משפחת שוורצמן, ראשוני מגדלי האתרוגים בישראל

מדובר על קטע מתוך סרט ביוגרפי על משפחת שוורצמן, מראשוני מגדלי האתרוגים בישראל, עם היסטוריה משפחתית מפוארת. בקטע זה מציג הנכד את מפעל האתרוגים הגדול בישראל של משפחת שוורצמן, אותו הוא מנהל כיום. זהו למעה סיפור חיים משפחתי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות