יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטים דוקומנטריים
 

"מאחורי כל חלון מואר, יש סיפור חיים מרתק" (רחל חלפי)


לכל אדם יש סיפור חיים מרתק, רק צריך לדעת לחשוף אותו. יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטים דוקומנטריים ( או סרטים תיעודיים), שנועדו לתעד עשייה מרובת שנים, או תיעוד סיפורי חיים מרתקים. כל סרט נעשה ברגישות ובאהבה, בכדי להפיק סרט אישי, אותנטי ומרגש.

בתחום הפקת סרטים דוקומנטריים, קיימים שלושה סוגי סרטים: סרט ביוגרפי וסיפור חיים, סרט דוקו-אישי וסרט קולנוע דוקומנטרי. 

למידע בנושא הסרטים הדוקומנטריים השונים, כולל דוגמאות, לחץ על הקישורים למטה:

סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים

יהב הפקות מפיקה סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים, עבור בני משפחה, או כל המשפחה, בצורה מרגשת ומיוחדת, כך שיישאר למשפחה זכרון לחיים. ראו כאן מידע נוסף על תהליך הפקת הסרט הביוגרפי וסרט סיפור חיים, עם דוגמאות

סרטים דוקו-אישיים

יהב הפקות יפיקו עבורך סרט דוקו-אישי, אשר יציג את המיוחד שבאדם, בצורה מעניינת ומרגשת, כך שניתן יהיה לחשוף את כשרונו לציבור, וגם לשמש מזכרת לכל המשפחה. ראו כאן סרט דוקו אישי שהפקנו לאמן רמי מאירי.

סרטי קולנוע דוקומנטרי

יהב הפקות מתמחה בהפקת סרטי קולנוע דוקומנטרי, ובעיקר בתחום האמנות הישראלית. ראה כאן מידע על סרטי קולנוע דוקומנטריים, שביים והפיק עוזי יהב, מייסד יהב הפקות..

מה ההבדל בין הסוגים השונים של סרטים דוקומנטריים?

קיימים שלושה סוגי סרטים דוקומנטריים (תעודיים): סרט קולנוע דוקומנטרי, סרט דוקו-אישי וסרט ביוגרפי או סיפור חיים. קרא כאן מה ההבדלים בין סוגי הסרטים השונים מבחינת תכולת ההפקה, עם קישור לדוגמאות מכל סוג.

מה עלות הפקת סרטים דוקומנטריים?

מה עלות ההפקה של הסוגים השונים של הסרטים הדוקומנטריים? מה כוללת הפקת: סרט ביוגרפי, סרט דוקו-אישי וסרט קולנוע דוקומנטרי? קרא כאן, כולל פירוט עלויות של כל שלב בהפקת הסרטים הדוקומנטריים..

ראו כאן סרט קולנוע דוקומנטרי באורך מלא: 'חוני המעגל- אחריי המבול'

סרט קולנוע דוקומנטרי באורך של 62 דקות, אשר מציג את פועלו האמנותי של האמן הרב-תחומי חוני המעגל ז"ל, אשר נפטר לפני כ- 3 שנים. הסרט מציג את המגוון העצום של עבודותיו, החל מציור, רישום, תיעוד אובססיבי של קולות ומראות מתל אביב, דרך צילומי סטילס וסרטים אותם ביים והשתתף, ואת שפע יצירות הפרפורמנס שחוני הפיק והשתתף בהם, בעיקר בפסיטבל עכו לתיאטרון אחר.  


למידע, ודוגמאות נוספות בתחום הפקת סרטי קולנוע דוקומנטרי, ראו בדף:    סרטי קולנוע דוקומנטריים

ראו קטע קצר מתוך סרט ביוגרפי על משפחת שוורצמן

מדובר על קטע מתוך סרט ביוגרפי על משפחת שוורצמן, מראשוני מגדלי האתרוגים בישראל, עם היסטוריה משפחתית מפוארת. בקטע זה מציג הנכד אורי שוורצמן את מפעל האתרוגים הגדול בישראל של משפחת שוורצמן, אותו הוא מנהל כיום.


למידע ודוגמאות נוספות בנושא, ראו בדף:   סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים

ראו דוגמת סרט דוקו-אישי של צייר הקירות רמי מאירי

רמי מאירי, אמן ישראלי, מראשוני ציירי הקירות, הוא המפורסם בתחום בארץ ובעולם, ומזה עשרות שנים מעטר בניינים בארץ ובעולם. רוב ציורי הקיר הענקיים, נעשים בטכניקה שמטשטשת את הגבולות שבין מציאות לאשליה. הסרט מציג את השינוי הנפלא שעובר כל בניין שעליו מצייר רמי, דרך הצגת תמונות של 'לפני' ו'אחריי'.


למידע נוסף בנושא, ראו בדף:    סרטים דוקו-אישיים

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן