יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט ביוגרפי וסיפור חיים (סרט 'חיים שכאלה')

 

"מאחורי כל חלון מואר, יש סיפור חיים מרתק" (רחל חלפי)


לכולנו יש סיפור מרתק – סיפור חיים אישי או זה של קרוב משפחה, או אפילו של כל המשפחה, שהיינו רוצים לתעד עבורנו ועבור הדורות הבאים. אפשר כמובן להכין ספר ביוגרפי על האדם, אבל אין כמו סרט ביוגרפי אישי שמעביר את סיפור חייו של אותו אדם בצורה הכי אותנטית ומרגשת.

יהב הפקות תפיק עבורך סרט אישי, מרגש ומרתק באמצעות הצוות המקצועי והקשוב, ותוך היכרות מעמיקה עם האדם שמאחורי הסיפור. סרט ביוגרפי מוכרים גם בשם: סרט "חיים שכאלה", או סרט דוקומנטרי-אישי, או דוקומנטרי- משפחתי, סרט סיפור חיים, סרט יום הולדת (לאדם בוגר), או כל סרט שנועד להציג סיפור רב שנים של אדם יקר לליבכם. סרט ביוגרפי שמספר את סיפור חייו של אדם קרוב, הינו המזכרת החשובה ביותר למשפחה.

מעוניין להפיק סרט ביוגרפי על אדם קרוב?

 
 

יש לך, או לבן משפחה קרוב,  סיפור חיים מרתק?

 

מעוניין בסרט 'חיים שכאלה' עבור קרוב מבוגר?

 

מעוניינים להפיק 'סרט יום הולדת' לקרוב משפחה?

ראו מקבץ קצר של סרטים ביוגרפים שהפקנו בסגנונות שונים

מקבץ מתוך מגוון סרטים ביוגרפים שהפקנו: סרט ביוגרפי אישי, סרט ביוגרפי משפחתי, סרט סיפור חיים, סרט דוקו-אישי, סרט דוקו-משפחתי, סרט בסגנון 'חיים שכאלה'. מומלץ שההפקה תבוצע על ידי צוות מקצועי שהתמחה בהפקת סרטים ביוגרפים.

למי מתאים להפיק סרט ביוגרפי או סרט 'חיים שכאלה'?

בעבר היה מקובל להפיק ספרי זכרונות לקרובי משפחה מבוגרים. כיום, עם ירידת עלות הפקת סרטים ביוגרפיים, אנחנו ממליצים להפיק סרט ביוגרפי, או סרט 'חיים שכאלה' לאנשים הבאים:

- סרט מזכרת לקרוב משפחה מבוגר: אב/אם או סבא/סבתא, שיש להם סיפור חיים מעניין. 

- סרט משפחתי לכל המשפחה, במידה ואכן יש למשפחה סיפור חיים מעניין, או כזה שקשור בתאריכים היסטוריים הכקשורים להקמת המדינה.

- סרט לאדם קרוב, שהיה מעורב באירועים היסטוריים חשובים במדינה, שסיפורם נשכח.

- לקרוב משפחה שמתכננים להפיק עבורו אירוע, כמו 'יום הולדת 80 לאבא', בו ניתן להקרין את הסרט על חייו

- ניתן כמובן גם להפיק 'סרט יום הולדת' לכל אחד מבני המשפחה, אפילו לילדים, שרוצים להקרין אותו באירוע יום ההולדת. אלה כמובן יכולים להיות סרטים בכל סגנון, החל מסרטים מרגשים ועד סרטים הומוריסטיים, בהתאם ללקוח.

 

מהם השלבים העיקריים בהפקת סרטים ביוגרפיים וסיפורי חיים?

ראו כאן את השלבים העיקריים בכל הפקה של סרט ביוגרפי, או סרט שמספר סיפור חיים בסגנון 'חיים שכאלה':

1. חשיבות התחקיר בהפקת סרטים ביוגרפיים

על מנת שהסרט הביוגרפי שאתם מעוניינים להפיק, ישקף נכונה את האדם שמאחורי הסרט, החלק הכי חשוב בהפקת הסרט הוא התחקיר. במסגרת התחקיר, תחקירן של חברת ההפקות נפגש איתכם, ועם האדם עבורו מעוניינים להפיק את הסרט, לפגישה של כמה שעות. במסגרת הפגישה שומעים ממקור ראשון את הסיפור, בצורה הכי מפורטת שאפשר. משלימים פרטים דרך מידע מהאנשים הקרובים אל אותו אדם. בנוסף, צופים יחד בתמונות מהעבר של אותו אדם. במהלך הצפייה מתעוררים זכרונות, ומידע נוסף וחשוב צף ועולה, עד שלבסוף מתקבלת תמונה שלמה וברורה מהעבר של אותו אדם. 

 

2. כתיבת תסריט

בעקבות התחקיר שבוצע בצורה מעמיקה, מתקבלת תמונה מפורטת של האדם עבורו מעוניינים להפיק את הסרט הביוגרפי, שיספר את סיפור החיים שלו. הרבה מאוד מידע הצטבר. עכשיו צריך להפוך את כל המידע הזה לסרט הביוגרפי, או הדוקומנטרי-אישי, או דוקומנטרי-משפחתי אם מדובר על סיפור משפחתי. הקופירייטר של יהב הפקות מקבל את סיכום התחקיר שבוצע, ומחלק את כל המידע קודם כל לאבני דרך מרכזיות בחייו של נשוא הסרט. אבני הדרך יכולות להיות אירועים חשובים בחייו, מקומות חשובים, ארועים הקשורים לקום המדינה וכן הלאה. לכל אבן דרך מוקדש 'פרק', כמו בספר, והתסריט שהקופירייטר מכין מציג מה הנושאים החשובים להצגה באותו 'פרק'. אוסף כל הפרקים הוא הסרט הביוגרפי השלם. לכאורה, דומה לספר, אבל אין כמו סיפור חיים שמוצג בצורה חיה בסרט הביוגרפי. מזכרת חיה לחיים!

 

3. צילום הסרט הביוגרפי

אורך התסריט מגדיר כמה ימי צילום נדרשים לצורך הפקת הסרט הביוגרפי. את רוב הסרטים הביוגרפים שהפקנו סיימנו ב 2 ימי צילום, או כ- 3-4 חצאי ימי צילום, במידה ומדובר על אדם מבוגר שמתקשה להיות מרוכז ולהצטלם במשך יום צילומים שלם. כמובן, אם מעוניינים לצלם גם צילומי חוץ במקומות שונים ומרוחקים, זה עוד יותר מורכב, במיוחד עם אנשים מבוגרים, ויש לקחת את זה בחשבון העלות של ההפקה שמתייקרת בהתאם. צילום בדרך כלל כולל צלם של חברת ההפקות, שהוא אחראי על כל הצילומים. במידה ונדרשת גם תאורה מיוחדת, או הקלטות מורכבות, או צילומי חוץ, אז מצטרף לצילומים גם עוזר צלם שמסייע לצילומים. במידה והסרט כולל בנוסף לראיון המרכזי עם האדם שעליו נעשה הסרט, גם ראיונות עם חברים וקרובי משפחה, הסרט בהמשך יהיה מה שמכונה סרט בסגנון 'חיים שכאלה'.

 

4. עריכת הסרט הביוגרפי

עריכת הסרט מתבצעת בסטודיו של חברת ההפקה, בהתאם לתסריט שנכתב על ידי הקופירייטר, בו משלבים את צילומי הוידאו הנבחרים מימי הצילום. בנוסף, אפשר לשלב קטעים של סרטי וידאו ותמונות סטילס של נשוא הסרט, אחריי שעברו מיון לקביעת איכות חומרי הגלם. המוזיקה שבדרך כלל משלבים בסרטים הסופיים הינה מוזיקה שנקראת Royalty Free, כלומר מוזיקה שלא צריך לשלם עליה זכויות יוצרים. כל מוזיקה אחרת,  כמו מוזיקה מוכרת, היא בעלת זכויות יוצרים ובכדי להשתמש בה נדרש לשלם די הרבה כסף לאמ"י, שהוא בעל הסזכויות בישראל. אנחנו בדרך כלל ממליצים להימנע מכך, בשל העלות הגבוהה. 

 

5. הסרט הביוגרפי המוגמר 

רוב הסרטים הביוגרפים שהפקנו, סרטי 'חיים שכאלה', שסיפרו סיפור חיים של אדם או משפחה, היו באורך של 30-40 דקות. כאשר ההפקה היא באיכות גבוהה (Full HD), סרטים בכזה אורך הם של כמה מאות מג"ב, כלומר קבצים מאוד גדולים. אנחנו שולחים קבצים אלו ללקוחות, אותם יש לשמור במחשב, או על דיסק זכרון נייד. במידה וללקוחות אין ערוץ יוטיוב, אנחנו מעלים את הסרטים לערוץ היוטיוב שלנו, ושולחים קישור ללקוחות, שמאפשר צפייה מכל מקום בעולם בו יש גישה לאינטרנט.


 

כמה זמן לוקח להפיק סרט ביוגרפי?

צריך להבין שהפקה של סרט ביוגרפי הינה ארוכה. רוב ההפקות שלנו נמשכו בין חודש לחודשיים, שכללו את כל השלבים שהצגתי למעלה, החל מתחקיר מעמיק ועד לאספקת הסרט הביוגרפי המוגמר. כמובן ישנן גם הפקות ארוכות יותר, וגם די יקרות, הכוללות מספר רב של ימי צילום במקומות שונים בארץ, וכאשר עוסקים באנשים מבוגרים גם ההספק בכל יום צילומים הוא נמוך יחסית, מה שמאריך עוד יותר את משך ההפקה. בכל מקרה אנחנו ממליצים לא לתכנן הפקות במטרה לעמוד ביעדים קרובים, כי בכל הפקה יש הרבה מאוד הפתעות שבדרך כלל גורמות להתמשכות של ההפקה. 

 

מה עלות ההפקה של סרט ביוגרפי, שמספר סיפור חיים של קרוב משפחה?

תחום העלויות ההפקה של סרטים ביוגרפיים, מאוד משתנה בכל הפקה, ויכול לנוע בין כמה אלפי שקלים, ועד עשרות אלפי שקלים. העלות המינימלית היא בדוגמא הבאה:

1. עלות הפקה מינימלית של סרט ביוגרפי- במידה ומדובר על קרוב משפחה, שיכול לספר את סיפור חייו בכמה שעות של תחקיר, אותו מלווים בצילומי וידאו בכדי לקבל את המידע הכי אותנטי. בנוסף, נדרשים בין 1-2 ימי צילום, כאשר כל הצילומים מתבצעים בבית הלקוח. עורכים סרט חיים שכאלה באורך של כ- 10-15 דקות, בו משלבים את צילומי הוידאו שעברו סינון קפדני על ידי עורכים מקצועיים, וכן משלבים חומרי גלם שנמסרו מהלקוח, כולל תמונות סטילס וקטעי וידאו במידה וקיימים. את הסרט מלווים במוזקת רקע מסוג Royalty Free (לא מחייבת תשלום זכויות יוצרים). הקובץ הסופי נמסר ללקוח, לאחר אישור גרסת טיוטה להערות הלקוח. עלות הפקה כזו היא החל מ- 5,000 ש"ח לסרט הביוגרפי המוגמר.


2. מה גורם לתוספת עלויות הפקה?-
עלויות ההפקה גדלות מהסיבות הבאות:

- נדרשים יותר ימי צילום, מכיוון שהסיפור של האדם מורכב וכולל מספר גדול של אבני דרך מעניינים בחייו. סיבה נוספת היא שכאשר עובדים עם אנשים מבוגרים, ימי הצילום בדרך כלל קצרים יחסית, ופחות יעילים, כך שנדרש להוסיף ימי צילום.

- נדרשים צילומי חוץ, במקומות מרוחקים, בהם מעוניינים לצלם את האדם. בדרך כלל כאשר מצלמים אדם בסביבה בה הוא היה בעבר, שהם לא ביתו, מקבלים סיפורים הרבה יותר אותנטיים ומעניינים, וגם צפים זכרונות נשכחים, דווקא כאשר נמצאים במקומות ההתרחשות.

- הסרט המוגמר הוא באורך של 30-40 דקות, מכיוון ששוב היו לאדם הרבה אבני דרך חשובות בחייו, שחשוב להנציח גם אותם בסרט הביוגרפי. 

- קיימים סרטים ביוגרפיים, בהם לא רק האדם עליו עושים את הסרט מספר את סיפורו, אלא גם חבריו וקרוביו משלימים את התמונה הכוללת. ארגון של אנשים נוספים לצורך הצילומים הוא מורכב לוגיסטית, וכמובן מחייב תוספת ימי צילום, וברוב המקרים גם במקומות מרוחקים מבית המספר הראשי, כך שגם מושקע זמן רב בנסיעות.

 

למה הכוונה בהפקת סרט 'יום הולדת'?

סרטים ביוגרפים מציגים בדרך כלל קורות חיים של אדם בוגר. בהרבה מיקרים סרטים אלו מופקים לקראת יום הולדת של אותו אדם, כגון: סרט ליום הולדת 90 של סבא, סרט יום הולדת לאבא בן 80, וכן הלאה. חשוב להדגיש, לא מדובר דווקא על סרטים המתוכננים להקרנה ביום ההולדת, אלא סרטי זכרון דוקומנטריים, שמנציחים את חיי קרוב המשפחה. בנוסף אין כוונה לסרטי 'יום הולדת' של ילדים, סרטים משעשעים, שנועדו להקרנה ביום ההולדת של אחד מילדכם. אלה בוודאי לא סרטים דוקומנטריים, כמו שאנחנו מפיקים לאוכלוסיה הבוגרת.

סרט יום הולדת לאדם צעיר

מדובר על סרט שהופק לנער שמשתתף בקבוצת כדורסל לנוער, לצורך הקרנת הסרט באירוע יום ההולדת של אותו נער, בו השתתפו גם כל שאר שחקני הקבוצה, ובכך הפכו את ההשתתפות בקבוצה לאירוע המרכזי ביום ההולדת. כמובן, שסרט כזה הוא לא סרט ביוגרפי, או סרט סיפור חיים, כי אין כאן סיפור חיים, אלא הצגה של מקטע מסויים בחיי הנער. כשאנחנו מדברים על סרט יום הולדת, הכוונה לסרט ביוגרפי, שמתעד את סיפור חייו של אדם בוגר.

סרט ביוגרפי משפחתי בסגנון 'חיים שכאלה'

סרט ביוגרפי באורך של כ- 50 דקות, המציג את סיפור החיים של משפחה, כאשר הסרט הביוגרפי  צולם ונערך בסגנון סרט 'חיים שכאלה', בו בני המשפחה מספרים על עצמם, בליווי חומרי גלם שברשותה, של סרטי וידאו ותמונות סטילס מההיסטוריה של המשפחה.

הפקת סרט ביוגרפי על סיפור חייו של חיים ברוך בן ה- 90

מדובר על הפקת סרט ביוגרפי באורך של כ- 30 דקות, אשר מספר את סיפור חייו המרתק של חיים ברוך בן ה- 90. הסרט כולל גם צילומי חוץ, בנוסף לצילומים בבית המספר, משלב הרבה מאוד צילומי סטילס שקשורים לעברו של המספר, וכן קטעי ארכיון ששולבו בסרט, כך שמעשירים מאוד את הסרט, כשמוצגים במקביל לסיפור חייו של חיים.

סרט ביוגרפי: מתנת יום הולדת לבן 80 (סרט מבוסס צילומי סטילס בלבד)

אנחנו ממליצים לכל מי שמעוניין לתעד סרט ביוגרפי על קרוב משפחה, עדיף להפיק סרט המבוסס על צילומי וידאו, של נשוא הסרט, ושל חברים וקרובי משפחה שמספרים על האדם, בשילוב של תמונות סטילס מהעבר. אבל, ניתן לחסוך עלויות, על ידי הפקת סרט ביוגרפי שמבוסס כולו על תמונות סטילס, ועדיין להפיק סרט מרגש ומעניין. ראו את הדוגמא בסרט ביוגרפי זה. 

סרט ברכות ליום הולדת של קרוב משפחה בן 80

אחת הדרכים לשמח קרוב משפחה ביום ההולדת שלו, זה להפיק סרט ברכות ליום ההולדת. בסרט כזה, בני משפחה, קרובים וחברים שולחים ברכות מצולמות בטלפונים ניידים, ואז באמצעות עריכה מתוחכמת ניתן להפיק סרטון ברכות מאוד כייפי ומהנה. מזכרת נהדרת לחיים.

עוד דוגמאות של סרטים ביוגרפים בסגנון אחר

סרט ביוגרפי: סיפורו של אלי אייל בן ה- 90

סרט ביוגרפי באורך של כ- 45 דקות, בו אלי אייל בן ה 90 מספר את סיפור חייו המרתק. הסרט מלווה בחומרי גלם קיימים אצל אלי, של סרטוני וידאו ותמונות סטילס רבות.

סרט ביוגרפי: יום הולדת 80 של סבא שמואל

סרט באורך של כ- 55 דקות, אשר מציג את סיפור חייו המרתק של סבא שמואל, לקראת יום הולדתו ה- 80. הסרט הביוגרפי מבוסס בעיקר על הסיפור שמוגש על ידי שמואל, בתוספת מידע חשוב שמוצג על ידי רעייתו.

סרט ביוגרפי: סרט לזכרו של העיתונאי אריה כספי

סרט ביוגרפי באורך של כ- 21 דקות, אשר הופק עבור משפחתו של העיתונאי אריה כספי, 20 שנים לאחר מותו. סרט ביוגרפי זה בנוי בסגנון 'חיים שכאלה', בו מספר רב של אנשים שהכירו מקרוב את אריה, הן מחייו והן מעבודתו, מספרים כל אחד את חלקם בהכרות עם אריה. הסרט מבוסס על כמה ימי צילום, על מנת לראיין את כל האנשים שמשתתפים בסרט.

סרט ביוגרפי בסגנון 'חיים שכאלה' של דני הוד

סרט ביוגרפי באורך של מעל שעה, בו מוצג סיפור חייו המרתק של דני הוד, כפי שמסופר על ידי דני, ובנוסף על ידי אנשי המשפחה וחברים. לכזו הגשה של סרט ביוגרפי קוראים סרט בסגנון 'חיים שכאלה'

למאמרים בנושא הפקת סרט ביוגרפי וסרטי סיפור חיים (סרטי 'חיים שכאלה') ראו בקישורים למטה

מה זה בכלל סרט תיעודי-אישי, או תיעודי-משפחתי?

סרט תיעודי-אישי נועד לספר אירועים מרכזיים מחייו של אדם פרטי, שהוא זה שהזמין גם את ההפקה, והסרט נועד להצגה למשפחה הקרובה ולחברים. סרט תיעודי-משפחתי מספר אירועים מרכזיים מחיי משפחה שלמה. קראו כאן בנושא.

תהליך הפקת סרט דוקו-אישי או סרט דוקו-משפחתי

לכל מי שמעוניין לשמר את סיפור החיים של קרוב משפחה, מומלץ להפיק סרט דוקו-אישי שיציג את סיפור חייו בצורה מעניינת ומרגשת, תוך התמקדות באבני דרך מרכזיות בחייו. ניתן להפיק סרט דוקו-משפחתי של כל המשפחה.

סרט דוקו-אישי- מסע מרגש במסלול חייהם של סבא או סבתא

אין כמו סרט דוקו-אישי, או תיעודי-אישי לספר את סיפור חייהם המרגש של יקיריינו, ההורים או סבא וסבתא, והכי מומלץ לעשות זאת לקראת אירועים כמו יום הולדת עגול, כך שמקבלים מתנה נפלאה, ומזכרת נצח.

התמודדות עיקרית בהכנת סרט דוקמנטרי

הכנת סרט דוקומנטרי, ובמיוחד סרט דוקו-אישי, מאוד אתגרית, ומחייבת כתיבת תסריט מעניין ומעורר רגש, צוות הפקה שמחובר ריגשית למספר, ועריכה ממוקדת שיוצרת סרט דוקו מעניין ונוגע, שאפילו יעניין את הציבור הרחב

מהם השלבים העיקריים בהפקת סרט דוקומנטרי, לתיעוד סיפור חיים?

הפקתו של סרט דוקומנטרי לתיעוד סיפור חיים דורשת משילוב של כישורים וידע בתחומים שונים - חקר, עריכה, צילום ותסריט. בנוסף נדרשת יכולת להקשיב, ליצור קשר עמוק ולגעת בליבו של הסיפור המרכזי בצורה אובייקטיבית.

הפקת סרט 'חיים שכאלה': סרט לתיעוד סיפור חיים של קרוב משפחה

מעוניין במזכרת מרגשת לאבא/אמא/סבא/סבתא? סרט 'חיים שכאלה'?ניתן להפיק עבורם סרט בישמתעד את סיפור חייהם המרתק, בהפקה מקצועית במגוון סגנונות, שניתן להקרין באירוע המשפחתי, אשר ישמש מזכרת נצח לאנשים האהובים

הפקת סרט יום הולדת לקרוב משפחה מבוגר

מומלץ מאוד להפיק סרט יום הולדת ביוגרפי לקרוב משפחה מבוגר, שיספר את סיפור חייו, וישמש להקרנה ביום ההולדת של בעל השמחה, וגם ישמש מזכרת נפלאה לכל המשפחה. ראו כאן דוגמאות של סרטים ביוגרפים לימי הולדת.

מעוניינים בסרט ביוגרפי? אנחנו כאן בשבילכם!

מאוד חשוב להפיק סרט ביוגרפי לקרובי המשפחה המבוגרים שבמשפחה, על מנת להנציח את סיפור חייהם. בבחירת חברת הפקות, צריך לבחון קודם כל את הניסיון של אותן חברות בהפקות דומות של סרטים ביוגרפים.

מה נדרש לצורך הפקת סרט שמספר את סיפור חייו של אדם מבוגר?

לכל מי שמעוניין לשמר את סיפור החיים של קרוב משפחה, מומלץ להפיק סרט ביוגרפי שיציג את סיפור חייו בצורה מעניינת ומרגשת. ניתן להפיק סרט ביוגרפי אישי של אחד מבני המשפחה, או סרט ביוגרפי משפחתי של כל המשפחה.

מהם השלבים העיקרים בתהליך יצירת סרט ביוגרפי?

הפקת סרט ביוגרפי לקרוב משפחה מבוגר, הוא הכלי היעיל ביותר לתיעוד מורשת משפחתית. הסרט הביוגרפי הוא הכי מעניין ואותנטי, במידה ומקפידים על כל השלבים שמומלצים במאמר זה, כולל תחקיר על האדם שבסרט הביוגרפי.

כיצד כותבים תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים?

תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים, צריך להיות מאוזן בין המספר והסיפור, לשמור על נגיעה רגשית, ולהצליח להספיק ולספר את הסיפור בצורה מרתקת. קראו כאן על תהליך כתיבת תסריט לסרט ביוגרפי וסרט סיפור חיים.

מה לקוחות מצפים מסרט 'חיים שכאלה'?

סרט 'חיים שכאלה' הוא סוג של סרט ביוגרפי, המסופר לא רק על ידי האדם שעליו מבוסס הסרט, אלא גם על ידי מכרים, חברים ובני משפחה. לקוחות מצפים שהסרט יהיה מעניין, אותנטי ויתאים גם לצעירי המשפחה שיצפו בסרט.

מסע שורשים משפחתי- בהפקת סרט ביוגרפי וסיפור חיים

התקןפה הקשה שעוברת כיום המדינה, גורמת ללא מעט אנשים להתכנס אל תוך המשפחה הגרעינית, ולבקש הפקת סרט ביוגרפי, שיספר את הסיפור המשפחתי, בסרט מעמיק ומושקע, כולל יציאה לצילומי שטח במקומות בהם התרחשו אירועים

סרט ביוגרפי לבני הגיל השלישי

תהליך הפקת סרט ביוגרפי לבני הגיל השלישי הוא בהחלט אתגרי, ולא פעם מוגבל בתקציב, אבל בשיתוף פעולה של צוות ההפקה, ומשפחת המספר, ניתן להפיק סרט ביוגרפי שיספר את סיפור חייו של האדם בצורה מרתקת ומזכרת נצח.

קטע מסרט ביוגרפי: להרגיש את אבא

סרט הנצחה לטייס חיל האויר שנהרג בהתנגשות אוירית של שני מטוסי קרב. בסרט, שלושת ילדיו של הטייס יוצאים לפגישות עם אנשים מעברו של אביהם, במקומות בהם הוא היה במהלך חייו. כאן מוצג רק הפתיח של הסרט הביוגרפי.

הפקת סרט ביוגרפי על סיפור חייו של אהרון בן ה- 90

מדובר על הפקת סרט ביוגרפי מקיף, באורך של כ- 70 דקות, בו מספרים את סיפור חייו של אהרון בן ה- 90. מלידתו בברזיל, עלייה ארצה, ופעילותו שמשולבת בהיסטוריה של עם ישראל. הסרט צולם בכמה מקומות, ומשולבים בו תמונות סטילס, וקטעי וידאו מעברו של אהרון, שמעשירים את הסיפור.

סרט זכרון ביוגרפי מרגש ליהושוע טובול

סרט ביוגרפי באורך של כ- 18 דקות, אשר הופק עבור משפחתו של יהושוע טובול, ומספר את סיפור חייו דרך שיחות עם בני המשפחה, וחברים קרובים. בסרט משולבות תמונות סטילס, וכן קטעי וידאו מעברו של יהושוע, אשר סופקו על ידי בני המשפחה.

עוד הפקות של סרטים ביוגרפים וסרטי סיפור חיים (סרטי 'חיים שכאלה') שהפקנו לאחרונה

עוד הפקות של סרטים ביוגרפים וסרטי סיפור חיים (סרטי 'חיים שכאלה') 


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות